Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Vienintelevitali @ 2007 06 02, 12:35)
Klausimelis toks, kas daro su vielute: kaip jums pavyksta (t.y. su kuo) taip graziau ja uzlenkti? ta prasme padaryti kilputes
g.gif

Tam yra naudojamos specialios replytes 4u.gif
Atsakyti
amity, aš abejoju ar čia svarovskiai, nors parašyta itališkai, kad kristalai, bet daugiau nieko g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif as norejau paklausti ar kasnors turi zmogeliuku is karoliuku schemu nes as kaskada buwau i kaskokia nueijusi svetaine kur yra tu zmogeliuku bet dabar nebezinau i kokia svetaine as ten buwau nuejusi doh.gif na tai gal jus zinote kokia viena? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rozine Feja: 03 birželio 2007 - 16:16
Čia mano naujausi prie maudomo smile.gif na sezonas atėjo, gi reikia ir prie maudomo puoštis, ar ne?
user posted image
Atsakyti
Na tikrai labai grazus auskarai thumbup.gif O kur tu perki tuos didelius koroliukus? g.gif
Atsakyti
Stai keli mano gyvuneliai biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rozine Feja @ 2007 06 03, 19:34)
Na tikrai labai grazus auskarai  thumbup.gif  O kur tu perki tuos didelius koroliukus? g.gif

kuriuos? kur apačioj ar kur viršuj? viršutinius pirkau bazėj, apatinius silvercity
Atsakyti
hmm... aciu, reiks ir man kaska nusipirkti panasaus smile.gif
Atsakyti
keli mano vertinukai biggrin.gif
4u.gif auskarai ir pakabukas
user posted image

4u.gif auskarai
user posted image
user posted image

pirmas darbelis iš svarovskių ax.gif
user posted image


pagalvojau,kad reik ir pačiai pradėt puoštis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 06 04, 13:38)
4u.gif  auskarai ir pakabukas

labai norėjau pasmalsauti, kiek laiko užtrunka susiverti tokius auskariukus ir pakabuką? mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 04 birželio 2007 - 13:10
jei turi visas priemones - tai labai greitai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudaakė: 04 birželio 2007 - 13:26
labai grazus darbeliai smile.gif
Dar karteli norejau paklausti ar turite svetaine kur yra zmogeliu is karoliuku? ax.gif
Atsakyti