Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

Klausiu todėl, kad nesu mačius tokių sidabrinių, visad tik įkabinami sad.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2007 05 30, 21:55)
Mano naujausi auskarai: rožinis kvarcas ir maži tikri perliukai smile.gif

bea -faini auskarai thumbup.gif o vielutę tu kokią naudoji ?
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2007 05 30, 23:42)
bea -faini auskarai thumbup.gif o vielutę tu kokią naudoji ?

sidabrinę iš rankdarbiai.com 0,6 storio.
Atsakyti
Bea, rankdarbiuose.com vielutė yra ne sidabrinė, o sidabruota, t.y. dengta sidabru. Tas pats manau ir su kabliukais, jei juos pirkai iš randkarbių, nes pas juos sidabriniai yra kitokie (ten tie, kur po 9 litus kainuoja) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2007 05 31, 10:05)
Bea, rankdarbiuose.com vielutė yra ne sidabrinė, o sidabruota, t.y. dengta sidabru. Tas pats manau ir su kabliukais, jei juos pirkai iš randkarbių, nes pas juos sidabriniai yra kitokie (ten tie, kur po 9 litus kainuoja)  ax.gif


manau tu teisi wink.gifačiū už pataisymą smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Oho kokia įdomybė. Ar čia tavo darbelis?
Atsakyti
Deja ne, bet man irgi labai grazu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, smile.gif
norejau jusu pagalbos ir konsultacijos... ax.gif
na jus ismanote situos reikalus, gal galite pasakyti kokie kristaliukai, stikliukai ir karoliukai tinkami puosti ruba ir kur tokiu graziu nusipirkt Vilniuje. Reikia graziu, nes rubas tai vestuvine suknele g.gif Dar norejau paklausti atsiliepimus apie ta e-parduotuve www.rankdarbiai.com g.gif cia kokios pas juos kainos, dideles, mazos ar normalios? kaip su kokybe situ kristaliuku ir viso kito?
Atsakyti
Manau gražiausiai vestuvinei suknelei atrodytų svarovksio kristalai, nes jie turi žibėjimą ir tai labai puošia ax.gif
rankdarbiuose.com kainos visai normalios manau, bet aš kai kauniete, tai gal vilnietės žino kur pigiau dar yra (bent jau Kaune tai tikrai yra pigiau nei rankdarbiuose).
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2007 06 01, 14:09)
Manau gražiausiai vestuvinei suknelei atrodytų svarovksio kristalai, nes jie turi žibėjimą ir tai labai puošia  ax.gif
rankdarbiuose.com kainos visai normalios manau, bet aš kai kauniete, tai gal vilnietės žino kur pigiau dar yra (bent jau Kaune tai tikrai yra pigiau nei rankdarbiuose).


aciu mirksiukas.gif as irgi apie svarovskio kristalus svarsciau g.gif
lauksim gal vilnietes atsilieps bigsmile.gif
Atsakyti
Nežinau kur girtis, nes čia ir vilna, ir karoliukas. Tai manau sau, kad pas jus seniai bebuvau, tai įdėsiu čia tongue.gif
user posted image
Atsakyti