Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(gugile @ 2007 05 23, 22:23)
ziviliuke [B]kokiu grožiu prigminai ale kur i pradingus buvai taip ilgai tylejai bet matosi kad laiko veltui nelaidai labai gražu, man patinka tavo darbai o man tai dar mokytis ir mokytis... mirksiukas.gif

4u.gif sveikute, aciu uz tokia silta nuomone wub.gif nedingus as, tiesiog gaminau po truputuka is tu paciu uzsakymeliu, dar ir su maziuke vargelio buvo rolleyes.gif po truputi, orai grazus, lauke gi gyvenam, bet po truputi krutu mirksiukas.gif sekmes ir tau darbuose wub.gif
Atsakyti
Man irgi kažkoks stabdis gavos kūryboje. Lyg ir minčių nėra, ir nesuprasi ko. O gal per daug jau visko prisidariau smile.gif Važiuosiu pirkti kalnų krištolo, įsimylėjau jį, labai patinka auskarus iš jo daryti, tai gal vėl pulsiu prie darbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2007 05 23, 21:36)
Šaunuolės mergaičiukės, kad darbuojatės. 4u.gif
Jau šimtas metų pas jus nebuvau užsukusi. Vis tai laiko pritrūksta, tai skaitau aktualesnes temas (matosi pagal parašą lotuliukas.gif  )

Ale jūs darbuokitės, darbuokitės. Gal ir vėl ką sumeistrausiu radus minutę ir su jumis pasidalinsiu blush2.gif


Irunia, kokia dziugi naujiena thumbup.gif , sveikinimai dideliausi ir sekmes tau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(-Justina- @ 2007 05 24, 13:44)
Irunia, kokia dziugi naujiena  thumbup.gif , sveikinimai dideliausi ir sekmes tau  nestuke.gif


ax.gif wub.gif blush2.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
šio vakaro kūrinys. jie tikrai ilgi, bet man norėjosi tokių. nežiūrint to, visai lengvučiai. manau dažnai nešiosiu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Liuks, tokie lengvi thumbup.gif
Mano irgi dabar vakarinis darbelis, labai užsimaniau perlų, tai apyrankę pasidariau, dar norėsiu vėrinio.
user posted image
Atsakyti
o čia tikrus perlus dėjai ar stiklinius?
labai graži apyrankė wink.gif aš dabar irgi pamėgau perlus kažko...
Atsakyti
Nežinau kokie čia tie perlai, bet tikrai ne tikri smile.gif
Atsakyti
Dar vienus pasidariau, aišku minusų randu žiūrėdama blush-anim-cl.gif Bet praktikos kolkas mažai ax.gif
user posted image
Atsakyti
Aga,labai gražūs auskarai.Pastebėjau,kad mėgsti raudoną spalvą mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aga o man labai gražu. Aš tikrai nešiočiau tokius auskariukus.
Pasirodau ir aš truputi.

user posted imageAtsiprašau už foto kokybę dar neįkirtau kaip pasirodyt kokybiškai. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inore: 27 gegužės 2007 - 00:19
thumbup.gif
Cacule, čia mano pirmi raudoni, vienus turiu su mažute raudona detale ax.gif Ir bordo turiu živiliukes darytus smile.gif
Atsakyti