Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

oj nemoku aš su tuo photobucket elgtis... schmoll.gif slaptazodis - draugas
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2007 03 25, 15:12)
Katalogas čia http://www.firemountaingems.com/.  Man 3,5 mėn ėjo....



Siandien jau gavau ta kataloga. Siaip tai ten nieko gero, tik pilna ivairiausiu karoliuku, kristaliuku ir visokio gerio. Gaila, kad Lietuvoj nusipirkt tokiu dalyku (bent jau daugumos) nera verysad.gif
Papildyta:
O sakykit, parduotuvej Kaune "Geros akys", kokios ten kainos stikliniu, plastmasiniu karoliuku, svarovskio?
Atsakyti
user posted image

user posted image

nu čia mano bandymai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugile: 20 balandžio 2007 - 12:10
QUOTE(LABUSKA @ 2007 04 20, 11:53)

O sakykit, parduotuvej Kaune "Geros akys", kokios ten kainos stikliniu, plastmasiniu karoliuku, svarovskio?

nežinau kaip Kaune gerose akyse mirksiukas.gif , tačiau Vilniuje neprekiaujama svarovskiais, galima nusipirkti tik biseriuko, ryžiukų, žvynelių ,užsegimų. Biseris kainuoja 3 lt 20 gr, ryžiukais berods 5 lt g.gif
Atsakyti
ploja.gif ploja.gif kur visos auksarankes dingo, temele taip toli atsidurus norejau paklausti gal kuri turi tokio batelio schemute. atsiprasau is anksto kad publikuoju foto neatsiklausus blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2007 04 25, 21:42)
ploja.gif  ploja.gif kur visos auksarankes dingo, temele taip toli atsidurus norejau paklausti gal kuri turi tokio batelio schemute. atsiprasau is anksto kad publikuoju foto neatsiklausus blush2.gif


tai manyčiau tokiu atveju reikia kreiptis asmeniškai į moonligt mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kam teko pirkti ir naudoti guterman perliukus. kaip ju kokybe?
Atsakyti
Jei kalbi apie plasmasinius Gutermann karoliukus, tai jau koks penktadalis jų toje kolbelėje būna apibraižyti ir nusilupę g.gif
bet tie sveikieji, nelinkę luptis pakrapščius nagu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(idommi @ 2007 04 26, 22:07)
Jei kalbi apie plasmasinius Gutermann karoliukus, tai jau koks penktadalis jų toje kolbelėje būna apibraižyti ir nusilupę  g.gif
bet tie sveikieji, nelinkę luptis pakrapščius nagu  ax.gif

o tai jie plastmasiniai. nes pas pardaveja klausiau, tai sake, kad stikliniai
Atsakyti
user posted imageuser posted image

user posted image

dar keli mano bandymai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 04 27, 13:03)
dar keli mano bandymai blush2.gif

thumbup.gif gražu. o ar yra ko dar nebandei? tongue.gif blush2.gif


norėjau vilniečių paklausti, gal kuri žinote kur galima nusipirkti ne sidabrinės grandinėlės apyrankių ar karolių ilgiui reguliuoti. aš niekur neužtikau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2007 04 27, 21:12)
thumbup.gif gražu. o ar yra ko dar nebandei? tongue.gif  blush2.gif
norėjau vilniečių paklausti, gal kuri žinote kur galima nusipirkti ne sidabrinės grandinėlės apyrankių ar karolių ilgiui reguliuoti. aš niekur neužtikau verysad.gif


Grandinėlės karolių ilgiui reguliuoti yra rankdarbiuose. com.
Atsakyti