Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Karbynė @ 2007 04 09, 21:53)

taip turi būti tokios,tik ne šitos,šitos yra plėtimui,aš jau vienas nusipirkau ir netinka doh.gif tai MB juokies iš manęs doh.gif teko kitas pirkti,prieš pirkdamos pažiūrėkit ar spaudžia ar plečia mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif įdomu, o kuo jos skirias, kaip suprasti?
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 04 10, 11:34)
taip turi būti tokios,tik ne šitos,šitos yra plėtimui,aš jau vienas nusipirkau ir netinka  ..... teko kitas pirkti,prieš pirkdamos pažiūrėkit ar spaudžia ar plečia  mirksiukas.gif



QUOTE(Aga @ 2007 04 10, 11:38)
g.gif įdomu, o kuo jos skirias, kaip suprasti?



Aš irgi tokią pačią klaidą padariau pirmas pirkdama doh.gif . Antras jau žinojau kaip rinktis.

user posted image

Va čia pirmos plečiančios, o antros suspaudžiančios. Jos skiriasi tuo, kad suspaudžiant rankenas pirmosios atsidaro, o antrosios spaudžiant rankenas - suspaudžia.

Atidžiai įsižiūrėkit kaip jos padarytos. Abejos replytės yra padarytos iš dviejų dalių. Tik pirmosios dalys eina kaip raidė H, o antrosios susikryžiuoja /kaip X/. Nežinau kaip kitaip paaiškinti g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 04 10, 10:38)
g.gif įdomu, o kuo jos skirias, kaip suprasti?

Pirmos replytes yra skirtos atidarineti grandineles grandelem ir panasiems reikaliukams, nes jos pleciasi. O antros daryti "kilputems" is vielutes 4u.gif
Atsakyti
Turiu lygiai tokias pat, kaip tos dešinėje, bet kilpučių normalių neišeina padaryti, nes tas galas taip staigiai nusmailėja g.gif Ar jūs kilputes darot tik su tuo galiuku pačiu ploniausiu g.gif Reikia turbūt pasitreniruot dar unsure.gif
Atsakyti
Nusipirkau bigsmile.gif pasisekė, kad dar užsukau čia lotuliukas.gif Šiap kiek pasibandžiau - kiek suprantu kilputes darai priklausomai nuo to kokio dydžio tau jos reikia (kuo mažesnės - tuo arčiau galiuko) - kažkaip lyg visai gerai gaunas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 04 10, 14:16)
Turiu lygiai tokias pat, kaip tos dešinėje, bet kilpučių normalių neišeina padaryti, nes tas galas taip staigiai nusmailėja  g.gif  Ar jūs kilputes darot tik su tuo galiuku pačiu ploniausiu  g.gif Reikia turbūt pasitreniruot dar  unsure.gif


tikrai su tokiom sunkiau g.gif . maniškės tai po truputį plonėja, nėra to galiuko tokio. aš ne senukuose pirkau, o kažkokioj kitoj parduotuvėj
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 04 10, 14:21)
tikrai su tokiom sunkiau g.gif

o man kažko nesunku pasirodė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 04 10, 16:24)
o man kažko nesunku pasirodė  unsure.gif


gal ir nesunku, bet man rodos su anom geriau kilpučių dydį reguliuot, geriau suspaudžia. bet gal kaip pripranti, taip ir geriausia rolleyes.gif
Atsakyti
Tai padaryti man irgi nesunku atrodo, kol nepabandžiau to padaryti tiesiai prie karoliuko (pvz.: prie pat auskarų užsegimo). Lygiai niekaip nesigauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 04 10, 15:05)
Tai padaryti man irgi nesunku atrodo, kol nepabandžiau to padaryti tiesiai prie karoliuko (pvz.: prie pat auskarų užsegimo). Lygiai niekaip nesigauna  doh.gif

Aha, aš be karoliukų bandžiau unsure.gif
Atsakyti
Jau visą dieną kankinuosi, bet dar nė karto nepadariau tokios kilputės, kokios noriu doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Beviltiška aš papuošalų daryme bigsmile.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti