Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(lukasta @ 2007 04 03, 16:30)
jei jau važiuosi į Kalvarijų turgų, tai siūlyčiau pirmiausiai apeit kioskus, vienas prie įėjimo, bet ne pagrindinio, o kitas netoli tos vietos kur žiurkėnais prekiauja biggrin.gif , nes ten po daugiau įpilta ir pigiau nei audinių parduotuvėj.



QUOTE(Širdelė mano @ 2007 04 03, 19:08)
Pievuk kalvarijų turguj tikrai rasi ,aš tai žiū net perdaug prisiprkau smile.gif mano karoliams užteko tik dviejų pokelių , o juk vos nevisas vien iš tų juodų smile.gif ,dar planuoju machinaciją vieną suveikt ,jei tik bus atliekamų pinigų ax.gif ,o iš likusių juodų jau kitus karolius daraus smile.gif



QUOTE(Marinčik @ 2007 04 04, 07:46)
Vakar pirkau Kalvarijų turguje,yra pilna 4u.gif


Ačiū, mergaitės 4u.gif Po švenčių lėksiu pasižvalgyti ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
GUGILE, o negaletum man usakyti, poto kaip nors susitiktume ir as tay paduociau pinigus?nes man neleidzia usisakyti:(
Atsakyti
parasiau i emaila
Atsakyti
gal kas turit kalijos schema
Atsakyti
nueik i auksarankes.com ir pasirink tema geles, ten yra kalija.tik pries tai prisiregistruok, jei nesi prisiregistravus
Atsakyti
QUOTE(Vaiduze @ 2007 03 29, 09:03)
[/url]
Pirkti yra ten kur prekiauja įvairiomis replėmis  mirksiukas.gif

O jomis prekiauja kur? Senukuos tipo? (sorry už kvailą klausimą, bet daugiau tikrai nenumanau) blink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 04 09, 21:36)
O jomis prekiauja kur? Senukuos tipo? (sorry už kvailą klausimą, bet daugiau tikrai nenumanau)  blink.gif  blush2.gif

nu karbyne pupa, skaityk visą temą, o ne paskutinį psl. wink.gif aišku, kad senukuose yra. bet ne megoj, o pramonės wink.gif
Papildyta:
mano naujas kairo nakties komplektas. ką tik pasidariau, ryt bandysiu dėtis smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2007 04 09, 20:42)
nu karbyne pupa, skaityk visą temą, o ne paskutinį psl. wink.gif aišku, kad senukuose yra. bet ne megoj, o pramonės wink.gif

Nu aš gal nesakysiu kiek temų pirmų puslapių perskaičiau (nu nevisus blush2.gif , bet kaip vienam vakarui daugokai unsure.gif - parduotuvikes (kelias: ir Kaune, ir Panevėžy) kur perkasi reikmenis ir pati žinau, ale va replių ten nemačiau. Tai kažkaip pamaniau, kad operatyviau atsakymo sulauksiu paklausus tiesiai, o ne skaitydama n temų, kai man tereikia 1 konkretaus daikto. smile.gif
http://www.senukai.l...50/50586519.JPG
čia šitos į temą ar visai ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 09 balandžio 2007 - 20:59
Šitos tikrai 4u.gif Tik būna visokių firmų.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
tokios mano yra Expert Modeco firmos, 150 mm. man labai mielos ir patogios. rankenos juodos, pirkau seniuose
Atsakyti
BEA, ziuriu dar niekas nespejo pagirti avo darbelio, tai as busiu pirma clap.gif tai va.labai grazus, tox paprastas, bet labai mielas clap_1.gif
Papildyta:
gal kas papasakos kaip fotki.com pasidaryti albuma?kadangi anglu nesuprantu, tai man ten tamsus miskas...gal kas padetu kur ka rasyt?
Papildyta:
prisiregistravau, bet kai reikia susikurti albumA as ten nesigaudau.pvz ka reikia rasyti prie TITLE, DESCRIPTION, NAME IN URL, ACCESS PASSVORD, EMAIL/MMS ADRESS FOR UPLOADING
Atsakyti