Įkraunama...
Įkraunama...

4-7 metų vaiko žaidimai

Maniskiai 6 metai, auga namie su aukle, be to yra pakankamai aktyvi...jai visuomet reikia buti demesio centre ir labai jau sunkiai zaidzia viena. As puikiai suprantu, kad vienam vaikui visai neidomu zaisti, bet visuomet stengiuosi pirkti tokius zaidimus, zaislus, knygas, kad galetu uzsiimti ir viena. Dabar jau pradejo spalvinti, iki tol niekaip nenorejo, kartais delioja deliones, sprendzia uzduotys is zurnaliuku. Gimtadienio proga gavo dovanu Alias zaidima, bet ji jau zaidziame kartu. O prie visu zaidimu, megsta paziureti TV, bet leidziu tik gerus, grazius filmukus.
Atsakyti
Labai daug tevu raso, kad savo vaikams leidzia ziureti tik gerus multikiukus g.gif , kas tie tik grazus multikiukai??? Viena mama rase, kad tik senus rusiskus. Man kaiptik atrodo, kad tie rusiski kartais siurkstesni uz dabartinius (ne visus). As savo berniukui leidziu ziureti visus cartoon network multikiukus, kompaktu perkam ir t.t (sutinku, kad kai kurie tikrai netinkami) nemanau, kad ten jie yra blogi ar zalojantys smile.gif . Kartais pagalvoju, kad mes perdetai stengiames apsaugoti savo vaikus nuo kazko, daznai net nesuprasdami nuo ko mastau.gif .
Atsakyti
Ar vaikams draudziate ziureti vezliukus nindzes, zmogu vora, robotukus, tarzana ir pan.??? g.gif As manau, kad sie multikiukai galimi ir nera kazkuo veikiantys, be to juk tarp vaiku sie multikiukai yra pagrindine tema. Nemanau, kad jei vaikas bus tarp draugu jausis gerai, kai jo bendraamziai aptarines filmukus, o jis stoves ir netures ka pridurti. As nekalbu apie simpsonus ar panasaus zanro multikiukus (kur rodo krauja ar zarnas) schmoll.gif , o gal as kazka ne taip supratau??? g.gif
Kokius multikiukus jus draudziate???
Atsakyti
Aš nedraudžiu žiūrėti jokių filmukų ,dukrytė pati nenori žiūrėti visų tų bjaurių multikų .Ji mielai žiūri apie "vinkses","bratzes" ir panašius.Taip pat perkam kompaktus,turim įrašę į video daug rusiškų filmukų.O žaisti viena tai nemėgsta,jei žaidžia su barbėmis,tai kas nors būnam priversti statyti baldelius,jei tveria puzles ar dėlioja domino, tai jau čia tėčio pareiga,net spalvindama knygutes prisiprašo į kompaniją kurią nors iš sesių. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bigliuke @ 2008 03 11, 21:51)
Maniskiai 6 metai, auga namie su aukle, be to yra pakankamai aktyvi...jai visuomet reikia buti demesio centre ir labai jau sunkiai zaidzia viena.




a kodel tokia diele mergaite ir aktyvi tupi namie su aukle, tegul eina i darzeli, ten tures kur reisktis , bet jau tuoj ir i mokykla unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolitaaa @ 2008 03 12, 14:28)
Aš nedraudžiu žiūrėti jokių filmukų ,dukrytė pati nenori žiūrėti visų tų bjaurių multikų .Ji mielai žiūri apie "vinkses","bratzes" ir panašius.Taip pat perkam kompaktus,turim įrašę į video daug rusiškų filmukų.O žaisti viena tai nemėgsta,jei žaidžia su barbėmis,tai kas nors būnam priversti statyti baldelius,jei tveria puzles ar dėlioja domino, tai jau čia tėčio pareiga,net spalvindama knygutes prisiprašo į kompaniją kurią nors iš sesių. thumbup.gif



mano berniukas irgi taip renkasi bigsmile.gif , as manau, kad vaikuciai nera tokie ziopliukai ir patys zino kas gerai o kas ne smile.gif . Manau mes tik turime skatinti ju suvokima ir jie tikrai uzaugs labai protingi ir linksmi mirksiukas.gif . Saunuoliai tie musu vaikai, ane thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Regvita @ 2008 03 12, 17:58)
mano berniukas irgi taip renkasi bigsmile.gif , as manau, kad vaikuciai nera tokie ziopliukai ir patys zino kas gerai o kas ne smile.gif . Manau mes tik turime skatinti ju suvokima ir jie tikrai uzaugs labai protingi ir linksmi mirksiukas.gif . Saunuoliai tie musu vaikai, ane thumbup.gif

Maniškei tuoj 6-šeri. Pati viena irgi nelabai nori žaisti, jai reikia draugų, kompanijos ir etc. Tačiau mergina yra iš gudresnių mirksiukas.gif Jau antrus metus mus taip įsuko į savo užsiėmimus, kad nors verk. Mes su MB dirbam 8-17 val. tačiau kažkaip suspėjam ir muzikos m-klą, dailės m-klą, čiuožimą ir choriografiją g.gif. Aš dar pati porą kartų į savaitę stengiuos pasportuot, bet jau parduotuvėm, paplepėjimam su drauge ir kavinėm laiko nelieka. Namų ruošos darbus atlikti-prašau pagalbos kt moterikės, tai sukamės, kad namo praktiškai tik po 20 val grįžtam. Sakysit mama visai sukvailiojo, toks krūvis, bet mane pačią prašo mama noriu ten, noriu ten, noriu ten. Tegut, manau sau eina, jei tik noras yra, kad tik jis neišgaruotų.
O namie tai stengiamės viską kartu daryt, eit į pardą, daryt valgyt, plaut indus, dėt ir išimti rūbus iš skalbiankės, šluot laiptinę ir t.t. Taip ir bėga laikas. Žinoma neapseinam ir be teliko, kaip be jo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Regvita @ 2008 03 12, 13:03)
Ar vaikams draudziate ziureti vezliukus nindzes, zmogu vora, robotukus, tarzana ir pan.???  g.gif  As manau, kad sie multikiukai galimi ir nera kazkuo veikiantys, be to juk tarp vaiku sie multikiukai yra pagrindine tema.

tokius leidžiu. visai normalūs tie multikai. nors yra nemažai tėvų, kur griežtai draudžia netgi Sponge Bobą. bet čia tai irgi kraštutinumais kvepia.

QUOTE
Kokius multikiukus jus draudziate???

konkrečių draudimų neturiu. tiesiog leidžiu vaikui žiūrėti vaikiškus multikus, kuriuos rodo per vaikų kanalą. ten South Parko ir kitokių pošlybių neparodys, dėl to esu rami

o ką mėgsta veikti tai:
- konstruoti lego
- tampyti šunį
- statyti barikadas kieme
- ardyti senus sulūžusius žaislus ir sudėti juos iš naujo (esam tokiais apsirūpinę)
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 05 09, 17:46)
tokius leidžiu. visai normalūs tie multikai. nors yra nemažai tėvų, kur griežtai draudžia netgi Sponge Bobą. bet čia tai irgi kraštutinumais kvepia.
konkrečių draudimų neturiu. tiesiog leidžiu vaikui žiūrėti vaikiškus multikus, kuriuos rodo per vaikų kanalą. ten South Parko ir kitokių pošlybių neparodys, dėl to esu rami

o ką mėgsta veikti tai:
- konstruoti lego
- tampyti šunį
- statyti barikadas kieme
- ardyti senus sulūžusius žaislus ir sudėti juos iš naujo (esam tokiais apsirūpinę)


Va cia tai smagu thumbup.gif , kuo daugiau uzsiemimu tuo vaikui geriau thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukrytei - 7 m. Nuo mazumes stengiaus, kad ji ziuretu senus ,,gerietiskus" ax.gif animacinius filmukus: mike pukuotukas, pagrandukas ir kt. ... Siuo metu jai patinka apie katina Garfilda biggrin.gif ...
Dziaugiuosi, kad manoji neziuri tu korejietisku filmuku, kur tik saudo, zudo...... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(eirian @ 2008 07 02, 12:11)
Mano dukrytei - 7 m. Nuo mazumes stengiaus, kad ji ziuretu senus ,,gerietiskus"  ax.gif  animacinius filmukus: mike pukuotukas, pagrandukas ir kt. ... Siuo metu jai patinka apie katina Garfilda  biggrin.gif  ...
Dziaugiuosi, kad manoji neziuri tu korejietisku filmuku, kur tik saudo, zudo...... blink.gif

Manau, kad visiems tevams tokie multikai ne prie sirdies schmoll.gif , taciau kempiniuka ir as ziuriu su saviskiu thumbup.gif , man tokie multikiukai paciai patinka blush2.gif
Atsakyti
mano keturmetei labai patinka zaisti domino, turi ju daugybe - su gyvuneliais, skaiciukais, su spalvom, tradicini. dar jai patinka delioti ivairias deliones. ir dar vienas megiamas zaidimas "mokykla" kai as bunu mokytoja, o ji mokine. labai patinka rasyti raideles. siuo metu mokinames rasytines raides.

kai psichologei pasakiau kuo ji dazniausiai uzsiima tai ta net akis ispute, nes mano dukryte yra hiperaktyvi, net valgydama ramiai negali pasedeti, bet matomai jai siti zaidimai labai patinka ir ji juos zaizdama buna labai rami ir susikaupusi. kartais kai nusibosta jos lakstymas pirmyn atgal pasiulau kartu pazaisti ir tada pries akis atsiranda ramus vaikas bigsmile.gif
Atsakyti