Įkraunama...
Įkraunama...

4-7 metų vaiko žaidimai

sveikos mamytes isiterpaiu i šia tema nes idomu buvo kaip sekasi su tais žaidimais kitiem vaikučiam kuriu amžius kaip mano .Prispažinsiu kad pavydžiu mamytem kuriu vaikučiai moka gražei sau vieni žais kambari ir nereikia šalia ju buti .Maniškis pats vienas nei pabuti gali nei žaisti kai nusipirkom kompjuteri tai išmoko vaikišku žaidimu ir negali nutraukti nuo jo bet stengemes neleisti ilgai juk akim blogai .o kaip jusu vaikučiai ar žaidžia su kompjuteriu ar laidžiat 000164.gif
Atsakyti
Na manisskis kmp. zaidimu nemegsta, na nebent buti stebetoju. O va paskutiniu metu atradome spalvinima netu thumbup.gif
Atsakyti
kas per daiktas tas spalvinimas netu blush2.gif gal ir mum patiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(editukas2 @ 2007 04 02, 18:16)
kas per daiktas tas spalvinimas netu blush2.gif gal ir mum patiktu g.gif

as irgi noreciau daugiau info 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(editukas2 @ 2007 03 31, 18:39)
Maniškis pats vienas nei pabuti gali nei žaisti kai nusipirkom kompjuteri tai išmoko vaikišku žaidimu ir negali nutraukti nuo jo bet stengemes neleisti ilgai juk akim blogai .o kaip jusu vaikučiai ar žaidžia su kompjuteriu ar laidžiat 000164.gif

kompiuteriniu vaikisku zaidimu deja mes neturim, kai vyras arba as zaidziam, tada vaikas megsta stebet, bet neilgai, jam greit pabosta smile.gif o siaip kai jau labai nesugalvoja, ka veikti, arba as noriu ramiai kambarius susitvarkyt, o su mazium tas beveik neimanoma, tai ijungiu jam vaikiskus filmukus, valanda buna ramu thumbup.gif siaip kompu nepiktnaudziaujam, ypac dabar, kai prasidejo geri orai, jam uztenka i savaite vieno filmuko bigsmile.gif tai taip ir gaunasi, kad max 2 val. per savaite
Atsakyti
[quote=JoanaS,2007 04 03, 05:38]
as irgi noreciau daugiau info 4u.gif
Papildyta:

http://adisney.go.co...p/bop_home.html
http://www.bbc.co.uk/cbeebies/
http://www.bobthebui...m/uk/index.html
cia mano berniuku megiamiausi puslapiai, juose yra daug zaidimu pazinti raidele (angliskai) muzikos, delioniu ir spalvinimo...
Atsakyti
QUOTE(renolda @ 2007 04 02, 18:23)
Na manisskis kmp. zaidimu nemegsta, na nebent buti stebetoju. O va paskutiniu metu atradome spalvinima netu  thumbup.gif


sveikos mirksiukas.gif

Maniškė ir turi kompą, bet dėl to daug baramės... unsure.gif
neleidžiam, kaip ji norėtų - vos grįžtam namo ir šlept prie kompo schmoll.gif

daugiausia tai filmukų žiūrėjimui naudojasi ir žinoma spalvinimui thumbup.gif
Dabar dar, tiesa. laiškučius rašo viesiems ir pyksta, kad nėra šypsenėlių kaip SM lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(editukas2 @ 2007 04 02, 19:16)
kas per daiktas tas spalvinimas netu blush2.gif gal ir mum patiktu g.gif


va radau SM kitoje temoje 4u.gif :

čia
Atsakyti
Maniškiui 5 su puse, tai jis galinuo ryto iki vakaro lauke sėdėti. Pažįsta kieme visus vaikus nuo 3 iki 13 metų amžiaus. Dabar jo geriausias draugas 10-metis. tai jie kartu su dviračiais važinėja, kamuolį spardo. O namuose tai įvairiai. Kartais žaidžia su mašinomi, kartais teliką žiūri, arba DVD. Nupirkau jam įdomių filmų, kad tų nenormalių filmukų per TV kuo mažiau žiūrėtų.
Šiaip jei nėra brolių ar seserų, reikia surasti vaikui draugų. (maniškis pats susirado biggrin.gif ) Mes dažnai leidžiam į svečius, pas vieną kaimyną gretimoj laiptinėj, arba mūsų laiptinėj taip pat vieną mergaitė gyvena, tai ji pas mus ateina į svečius.
spalvinimas, Puzle, žurnalų vartymas ir panaši veikla mano sūnų gali sudominti nebent koiom 10 min. ne daugiau. kitas reikalas, jei spalvina su draugu, tada ta pati veikla atrodo kur kas įdomesnė ir gali užtrukti iki 1 val. thumbup.gif
Atsakyti
[FONT=Arial]o mano dukrytei tai niekas neidomu,tik is paskos eiti ir zyzti.jau nebezinau kuom uzimti.atrodo zaislu pilni namai,bet niekas neidomu.nebezinau kuom sudominti g.gif
Atsakyti
QUOTE(didziulyte @ 2007 04 30, 16:20)
[FONT=Arial]o mano dukrytei tai niekas neidomu,tik is paskos eiti ir zyzti.jau nebezinau kuom uzimti.atrodo zaislu pilni namai,bet niekas neidomu.nebezinau kuom sudominti g.gif

pazistamas jausmas drinks_cheers.gif o jus nebandot namu ruosos suderint su zaidimu mirksiukas.gif paskutiniu metu pas mus cia idomiausia veikla thumbup.gif neberupi nei zaislai, nei filmukai, jei tik leidziu kazka man padet, kad ir pvz. as skutu bulves, jis deda i kriaukle (tuo paciu ir skaiciavimas prisimenam, bet kadangi jam tai idomu, skaiciuoja su malonumu, nors anksciau reikedavo labai ilgai kaulyti, kad suskaiciuotu ka nors doh.gif ), paskui nuplauna, arba dulkes valyti, grindis plauti ir pan. tuo paciu ir pats mokosi tvarkos, ir man siek tiek padeda, ir veikla pakankamai naudinga gaunasi bigsmile.gif pastebejau, kad jis labai nori jau didelis buti, elgtis kaip suauges, iseidamas pasikvepinti nepamirsta su tecio kvepalais ir t.t. rolleyes.gif gerai, kad skustis dar nesugalvojo hihihi.gif bet dabar velgi viena problema, kai jau viska susitvarkom, vaiksto is paskos kaip prilipes ir zirzia, kad duociau dar ka padaryt blink.gif tai va cia man jau fantazija baigiasi, ne kibirai ir taip jos pas mane ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JoanaS: 30 balandžio 2007 - 15:58
QUOTE(didziulyte @ 2007 04 30, 15:20)
o mano dukrytei tai niekas neidomu,tik is paskos eiti ir zyzti.jau nebezinau kuom uzimti.atrodo zaislu pilni namai,bet niekas neidomu.nebezinau kuom sudominti g.gif

Jo, kartais ir mums taip būna. Maniškiam 4-eri, ir jau taip jis surėdytas, kad vienas žaisti nenori, neįdomu jam ir tiek. Tenka aukotis. Bet aš nesiskundžiu, pati pajuntu malonu jausmą, kad galiu su savo vaiku "pažaisti", abu būnam patenkinti.
Nusipirkau sūnui vaikišką enciklopediją. Skaitome ją, bandome pažinti pasaulį, bet tai ne viskas. Išgalvoju jam įvairių užsiėmimų pagal skaitytą temą. Tarkim piešiam planetas, spalvinam, iškerpam, pakabinam. Nusipirkau SENUKUOSE planetas, kurias reikia pasidaryti iš gipso, visi kartu jas darėm, klijavom, spalvinom, nupiešėme kosmosą, ant jo priklijavom planetas įrėminome, pakabinome ant sienos. Vėliau nusipirkome teleskopą, vėlgi vakarais turėjome įdomių užsiėmimų.
Kai skaitėme apie kontinentus, darėme didelį žemėlapį, piešėme gyvūnus, kirpome, klijavome ant žemėlapio atitinkamoje vietoje. Darėme ugnikalnius iš popieriaus, tepėme klijais, apibarstėm smėliu, nudažėme dažais.
Rudeni rinkome spalvotus lapus, klijavome ant popieriaus, darėme kompozicijas.
Kartais duodu vaikui makaronų ir jisai juos spalvina, paskui klijuoja ant popieriaus, vėlgi daro kompozicijas. Ir dar daug daug panašių užsiėmimų turime.
Atsakyti
QUOTE(editukas2 @ 2007 03 31, 17:39)
sveikos mamytes isiterpaiu i šia tema nes idomu buvo kaip sekasi su tais žaidimais kitiem vaikučiam kuriu amžius kaip mano .Prispažinsiu kad pavydžiu mamytem kuriu vaikučiai moka gražei sau vieni žais kambari ir nereikia šalia ju buti .Maniškis pats vienas nei pabuti gali nei žaisti kai nusipirkom kompjuteri tai išmoko vaikišku žaidimu ir negali nutraukti nuo jo bet stengemes neleisti ilgai juk akim blogai .o kaip jusu vaikučiai ar žaidžia su kompjuteriu ar laidžiat 000164.gif

Sveikute! Maniskiui irgi patinka zaisti su kompu. Mes jam leidziam, bet neilgai, bijom,kad akytes nesugadintu arti sededamas. O seip jam dar labai patinka puzle delioti, kaip prie jos priseda tai vaiko namie nerasta biggrin.gif Sedes prie jos tol kol nesudelios. thumbup.gif
Atsakyti