Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

monie, gal mama iš dalies teisi sakydama, kad tu susapnavai? Turiu galvoj, kad yra ta būsena tarp miego ir pabudimo, kurioj žmogui atrodo, kad viskas vyksta iš tikrųjų, nors iš tikro tai sapno pabaiga. Man tokių pusiau-sapnų yra buvę gal tik dukart gyvenime prieš daug metų, bet puikiai prisimenu ir šiandien, nes tada persigandau taip, kad, atrodė, mirsiu iš siaubo (vienąkart "mačiau", kad vietoj mamos lovoj miega saulėgrąža, o kitąkart kad mano kambario užuolaidos šnekasi su savim...). Abu kartus susapnavau, kad atsisėdu savo lovoje, ir galutinai atsibudus, iš tikrųjų sėdėdavau savo lovoj išpilta šalto prakaito, taigi buvau praktiškai labai netoli nubudimo, nors vaizdus mačiau ir garsus girdėjau dar iš sapnų karalystės...
O elektros srovės trūkinėjimas iš tikrųjų gali krėsti tokius pokštus, kaip rašei tongue.gif . Bet gal kartais draugė rimtai turi nuosavą draugelį naminuką blink.gif .
Atsakyti
Nu nezinau, nezinau... g.gif
Bet kartoju - as tokia didziule BAILE tai idomu, kaip seksis sia nakti uzmigt biggrin.gif
Po tu siaubu nuvariau ir su mamyte miegojau praeita nakti cool.gif
Bet siaip is tiesu ten tie kremai kritinejo, nes po to dar i tulika sulaksciau, krema pakeliau, taip kad sitai tai tikrai neprisisapnavo, o vat kad kazkas i veida kvepavo tai tikiuosi, kad is tu nervu prisisapnavo, bet as siaip labai jautriai miegu ir nuo betkokio garso pabundu...

O pas ta drauge kai buvom tai veiksmas vyko pa jos senelio mirties...

Brrr... Jau vakaras. Po keliu valandeliu miegelio eisiu biggrin.gif Buuuuu tease.gif
Dabar tai juokinga, o kai tamsu tai ir baisu fear.gif
Atsakyti
QUOTE(monie @ 2005 02 06, 10:04)
O vat as papasakosiu, kas nutiko man sia nakti.
22:20 Nuejau miegot smile.gif
22:40 Kazkas nukrito, pamaniau, kad koks daiktas, kuri pakelsiu ryte. Ryte nieko neradau unsure.gif
23:40 Nukrito kremas is lentynos, kuris buvo labai stabiliai padetas ir tikrai neturejo krist...


O peliu kokiu nors pas jus nera? Bent vienos mazos peles... Gal ir uzkliude? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 02 06, 22:26)
O peliu kokiu nors pas jus nera? Bent vienos mazos peles... Gal ir uzkliude? smile.gif


Va ir aš taip linkus manyt smile.gif . Pirmiau tradiciniai paaiškinimai, o tik paskui visokie uuuuuuuuu - baubai. Aš kai maža buvau, vis drebėdavau, kad naktį kažkas po butą vaikšto, parketą traškina. Vėliau kažkas man paaiškino, kad per dieną lentutės įlinksta ar pasikraipo, o naktį atšokinėja ar lyginasi. Dar virtuvėj nei iš šio, nei iš to staiga atsidarydavo spintelės durelės. Tik po ilgesnio laiko supratom, kad tai dėl kreivų virtuvės grindų.
O kartą mačiau, kaip per kambario sieną bėga didžiulis baltas (!?) voras, kurio ten nebuvo. O čia dėl to, kad persimokiau egzui tongue.gif blink.gif blink.gif .
Visaip būna mirksiukas.gif .
Atsakyti
na,su tais siaubais yra kaip yra,bet man kilo mintis-kas apsėdo televizijas,kad jau gerą mėnesį pastoviai rodo siaubus-baubus?nauja tema,kad pritraukt žiūrovus?ar pradėjo gaut daug pranešimų apie tokius dalykus?viena,kai mes čia blevyzgojam apie tai,visai kas kita,kai apie tai be perstojo rodo rimtos (?) laidos
Atsakyti
Kad nea, nei peliu, nei tarakonu kokiu tikraaai nera schmoll.gif
Atsakyti

o ka per televizija rodo? blink.gif labai idomu papasakokit ax.gif
Atsakyti
moda,taigi dabar per kiekvieną laidą skalambija apie visokius vaiduoklius,dvasias.kad ir vakar-tipo,to parduotuvės savižudžio dvasia įsikūnijo į bobikę...nu totali nesąmonė schmoll.gif
Atsakyti
Pati negirdėjau šitų "žinių", bet čia geras biggrin.gif . Va tuom Lietuva ir pasirodo maža valstybėlė esanti - nu kad jau taip neturi ką rodyt, kad visokias nesąmones į eterį kiša ir dar tikina, kad to atseit žiūrovai nori. Kad dar tik vaiduoklius ir baubus rodytų, tai pasijuokt būtų galima, bet kai prasideda visokių kraupių žudynių kaimuose vaizdai... Įsijungi tv ir iškart pataikai ant kokios kraupios laidos, kaip motina gyvą vaiką užkasė. Mane toks noras apima nueit pas tos laidos rengėjus ir paklaust: ar jūs IŠKRYPĖLIAI, kad tokius dalykus su pasimėgavimu rodot? Ir su visokios žurmalistinėm nesąmonėm - priartintais kraujais ant sniego, visokiais graudinančiais pasakymais (pvz.: o vaikas TAIP norėjo eit rudenį į pirmą klasę. NESPĖJO...) ir t.t. Va nuo šitų dalykų tiesiog bloga darosi. Turiu gan lakią fantaziją, tai man užtenka išgirst pora sakinių, kol nespėju perjungt kanalo, ir pusę nakties prieš akis visus tuos siaubus matau. Sakau, gal pasielgt amerikietiškai - paduot juos į teismą už tai, kad nemigą žmonėms varo? Būtų Amerika, tai ko gero, dar ir laimėčiau... Paskui jums visoms kavinėj pastatyčiau smile.gif mirksiukas.gif .
Atsakyti

vaj vaj, jau primirsus sita tema buvau ax.gif siandien kazkur pagirdejau, kad lietuvoj kas ten krusa kazkokia su babalais iskrito..ar taip? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pa_radize @ 2005 02 08, 23:02)
moda,taigi dabar per kiekvieną laidą skalambija apie visokius vaiduoklius,dvasias.kad ir vakar-tipo,to parduotuvės savižudžio dvasia įsikūnijo į bobikę...nu totali nesąmonė  schmoll.gif


o ce tai jau tikrai nesamone biggrin.gif tikiu as visais tais baubiakais, bet jau kartais visiskai nusispangsta kaikurie biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi taip pasirode, kad butent LNK apsedo vaiduokliu ir co, ,manija.
Tai jiems savizudzio dvasios isikunija, tai vel kas. o ypac ta istorija kur Panevezy mergos su adata bure ir kviete liuciperi, net Krivickas rode, neturi ka rodyt daugiau.
Atsakyti