Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2


moda, tavo logotipas čia labai tinka mirksiukas.gif . Skaičiau tavo istoriją, tai nemeluoju, tikras šiurpas per skūrą bėgiojo... Ta vieta, kur rašei, kad mirusieji kartais dar nesusivokia, kad jie mirę, man labai priminė filmą "Kiti". Jei nematei, pažiūrėk, man rodos, jis to vertas - tokia įtampa... l. netikėta pabaiga, ir, svarbiausia, gera tongue.gif .


Aga, maciau jau senai ta filma, bet kazkaip nesusimascaiu, kad bliamba tikrai tiesos jame buvo g.gif baisu man kazkaip blink.gif
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2005 01 31, 12:45)

ir staiga mane tox saltis pradejo krest, apeme tox nepaasikinamas siaubas ir jausmas, kad kazkas stovi salia... nu sakes plaukai piestu pasistojo, tik suni apsikabinau ir kartojau sau, kad man tik taip rodosi, tik nuo nuovargio ir nuo streso ar kazka tai...... bet po poros minuciu viskas praejo...
Esu skaiciusi, kad kartais sielos po mirties dar nesuvokia, kad is tikruju yra mirusios, todel dar grizta i namus ir gyvena kaip niekur nieko.. tai drauge man tiek ir tepasake, o daugiau ir neklausiau smulkmenu, nes maciau, kad jai labai nemalonu, o ir man jau siurpas pagaugais ejo...  fear.gif


Gaila, kad tos sielos tik barškinasi, galėtų matomos būti. Kai sūnus gimė šiek tiek apsiraminau, bet šiaip dažnai šaukdavau, kad sugrįžtų nors 5 minutėm. Sunku be mirusių, sunku ir su jais sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 02 01, 17:52)
Gaila, kad tos sielos tik barškinasi, galėtų matomos būti. Kai sūnus gimė šiek tiek apsiraminau, bet šiaip dažnai šaukdavau, kad sugrįžtų nors 5 minutėm. Sunku be mirusių, sunku ir su jais sad.gif


ka turi galvoje, Kopa? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2005 02 01, 21:33)
ka turi galvoje, Kopa?  unsure.gif


Nu, kad labai jau pasiilgdavau tų, kurie numirėliai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 02 02, 00:30)
Nu, kad labai jau pasiilgdavau tų, kurie numirėliai verysad.gif


suprantu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Tęskit temą, ko jūs, aš gi tik mintimis bandžiau įsiterpti smile.gif

Tokias istorijas paskutinį kart girdėjau 10metų, tai jaučiuosi visai smagiai, kol kas visai nebijau.
Pati neturiu ko papasakot, o fantazuoti apie pardavėjus- mėsininkus- galvažudžius ir šmėklas jau išaugau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopa: 03 vasario 2005 - 10:00

jo! teskit tema! tongue.gif laugh.gif
Atsakyti
Vakar velai vakare su diedu vaziuojam isijunge ilgasias sviesas, kalbames, ir staiga pries mus tik sast ir praskrenda tokia lyg smekla isskiestom rankom, ilga nosim ir lyg kokia skraiste apsigaubus, balta, balta blink.gif . Vos nuo kelio nenulekem, o slidu nesvietiskai buvo. Su diedu tik susizvalgom ir abu vienu balsu sakom "tu matei?". Aisku, jokia ten ne smekla, o taip rukas pasiskirstes, nors dar nieko panasaus neteko matyt. Bet issigandom abu, tai aina sau blink.gif
O gal istikruju, ten buvo kokia smekla g.gif
Atsakyti
na ir ar as parasysiu, jei jau cia apsilankiau.

viena nakti, kazkada labai seniai, ejau i tuoleta.
nusprendziau sviesos nedegti, kad neissibudinciau (daug kas taip daro, tikiuosi, ar ne?).

tai vat. jau pasiruosiau sestis. jau seduosi. ir staiga jauciu, kad seduosi... ant silto minksto gyvo kuno.

dar spejau suvokti, kad faktiskai alpstu is siaubo... net saldu pasidare...

o pasirodo, ten mano mamyte sedejo, nes ji irgi megdavo nedegti sviesos tuolete nakti ax.gif
Atsakyti
cha, geras! thumbup.gif O aš dar tik pradėjus skaityt kone sau prisižadėjau, kad nuo šiol visada degsiu šviesą tualete... O pasirodo, nebūtina (nes kartais jos neužsidegu aš vienintelė). Aš tai iš tualetinės temos prisimenu, kaip buvau sportinėj stovykloj, kur tualetai buvo miške. Įsivaizduokit, naktį eit į tokį lauko tualetą. Mergos kooperuodavosi būreliais. O pats didžiausias siaubiakas buvo, kaip kojos neįkišti kur nereik ir nepaskęst (šviesa gi ten nė nekvepėjo) blink.gif blink.gif blink.gif .
Atsakyti
O vat as papasakosiu, kas nutiko man sia nakti.
22:20 Nuejau miegot smile.gif
22:40 Kazkas nukrito, pamaniau, kad koks daiktas, kuri pakelsiu ryte. Ryte nieko neradau unsure.gif
23:40 Nukrito kremas is lentynos, kuris buvo labai stabiliai padetas ir tikrai neturejo krist...
24:00 Miegu sau, baubus sapnuoju biggrin.gif ir jauciu, kad kazkas man i veida kvepuoja, atsimerkiu - nieko.
Bandau vel miegot, baimes pilnos kelnes blink.gif
24:30 Atsitinka vel kazkas, ko as nebeprisimenu!!! Labai issigandau ir nuvariau pas mama i kambari, ja pazadinau ir viska pasakojau, o kai pasakojimas priejo prie paskutines dalies viskas kaip issitryne is galvos ir nebeprisimenu kas ivyko blink.gif
Sia nakti 2 kartus koja meslungis sutrauke sad.gif
Tai va, nezinau ka daryt. Kadangi esu didele baile cool.gif tai sakydavau, kad jei mano namuose desis kokios keistenybes, tai kraustysiuos is karto, o pasirodo, tai padaryt nera taip paprasta biggrin.gif .
O geriausia tai, kad mano mama manim NETIKI!!! Ji niekada netikejo tais bildukais naminukais ir ju draugais smile.gif . Na ji negalvoja, kad as issigalvoju, man penkiolika, taip kad netiki, kad cia mano fantazijos, bet sako, kad man prisisapnavo, siaubiaku prisiziurejau (nors ju beveik neziuriu).
Tai va. Manim niekas netiki, o man eit miegot baisu bus fear.gif fear.gif fear.gif




Ai dar prisiminiau viena nutikima, kai as sveciavausi pas drauge. Man buvo ~9m. Ta mano drauge gyvena mazam miestely senam nuosavam name. Ji man vis pasakodavo, kad pas ja namuose gyvena naminukas, o as aisku ja netikejau cool.gif . Tai va, sedim mes pas ja, ziurim televizoriu ir staiga isgirdom zingsnius unsure.gif . Issigandom baisiausiai, sustingom ir nejudam... Tada pradejo junginetis sviesos ir virdulys virt. Mes klykdamos nulekem pas kaimynus biggrin.gif . Na cia galim prisigalvot, kad koks trumpas jungimas, ar siaip kas, bet as kazkodel manau, kad cia kazkas kito... blink.gif


Tai tiek mano baisiu istoriju, kurios is tiesu man nutiko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monie: 06 vasario 2005 - 09:12
QUOTE(monie @ 2005 02 06, 09:04)
O vat as papasakosiu, kas nutiko man sia nakti.
22:20 Nuejau miegot smile.gif
22:40 Kazkas nukrito, pamaniau, kad koks daiktas, kuri pakelsiu ryte. Ryte nieko neradau unsure.gif
23:40 Nukrito kremas is lentynos, kuris buvo labai stabiliai padetas ir tikrai neturejo krist...
24:00 Miegu sau, baubus sapnuoju biggrin.gif ir jauciu, kad kazkas man i veida kvepuoja, atsimerkiu - nieko.
Bandau vel miegot, baimes pilnos kelnes blink.gif
24:30 Atsitinka vel kazkas, ko as nebeprisimenu!!! Labai issigandau ir nuvariau pas mama i kambari, ja pazadinau ir viska pasakojau, o kai pasakojimas priejo prie paskutines dalies viskas kaip issitryne is galvos ir nebeprisimenu kas ivyko blink.gif
Sia nakti 2 kartus koja meslungis sutrauke sad.gif
Tai va, nezinau ka daryt. Kadangi esu didele baile cool.gif tai sakydavau, kad jei mano namuose desis kokios keistenybes, tai kraustysiuos is karto, o pasirodo, tai padaryt nera taip paprasta biggrin.gif .
O geriausia tai, kad mano mama manim NETIKI!!! Ji niekada netikejo tais bildukais naminukais ir ju draugais  smile.gif . Na ji negalvoja, kad as issigalvoju, man penkiolika, taip kad netiki, kad cia mano fantazijos, bet sako, kad man prisisapnavo, siaubiaku prisiziurejau (nors ju beveik neziuriu).
Tai va. Manim niekas netiki, o man eit miegot baisu bus  fear.gif  fear.gif  fear.gif
Ai dar prisiminiau viena nutikima, kai as sveciavausi pas drauge. Man buvo ~9m. Ta mano drauge gyvena mazam miestely senam nuosavam name. Ji man vis pasakodavo, kad pas ja namuose gyvena naminukas, o as aisku ja netikejau cool.gif . Tai va, sedim mes pas ja, ziurim televizoriu ir staiga isgirdom zingsnius unsure.gif . Issigandom baisiausiai, sustingom ir nejudam... Tada pradejo junginetis sviesos ir virdulys virt. Mes klykdamos nulekem pas kaimynus biggrin.gif . Na cia galim prisigalvot, kad koks trumpas jungimas, ar siaip kas, bet as kazkodel manau, kad cia kazkas kito... blink.gif
Tai tiek mano baisiu istoriju, kurios is tiesu man nutiko unsure.gif



blink.gif fear.gif
Atsakyti