Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

o pas mus virtuvej pastoviai nei is to nei sio sviesa uzsidega blink.gif vyras aiskina kad cia jungiklis stringa g.gif o man tai kazkaip nejauku pasidaro dry.gif sedi sau ramiai kambary, tik cik sviesa virtuvej...brr
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2004 12 12, 19:15)
nu kazkaip nesistebiu, kad neradai  dry.gif nes ir aš, kai pirkau, tai vienintelis egzempliorius ir bebuvo... o autorius tai Reuben Stone, o leidykla Knygų spektras. Ir beje, kodėl sakai "kaimas kažkoks"  biggrin.gif  kur tu gyveni? nes aš tai tą knygą tikrai beveik kaime pirkau  biggrin.gif




Mazeikiuose rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sfinxute @ 2004 12 12, 23:42)
Mazeikiuose  rolleyes.gif


ooo mano krastiete clap.gif biggrin.gif as tai skuode gyvenau.... netaip jau ir toli nuo mazeikiu biggrin.gif
Atsakyti

ar moki žemaitiškai? laugh.gif biggrin.gif
Atsakyti

nu va....ir vėl apmiro šita tema sad.gif parasykit kas nors ką nors...? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2004 12 13, 15:27)
ar moki žemaitiškai?  laugh.gif  biggrin.gif




o kaip gi wink.gif aisku biggrin.gif tik nelabai yra su kuom kalbeti. biggrin.gif

pasiurpink savo istorijomis wink.gif bo, kazko skyrelis apmire unsure.gif

kai turesit laiko pasinagrinekit si psl
Atsakyti
sfinxute,biski nesupratau-tam psulapy,kur idejai nuoroda,tipo kambariu fotkes kur yra,ten vaiduokli tureciau kada pamatyt?kazkaip nedasuo man,o ir anglu kalbos zinios pasimirso blush-anim-cl.gif
Atsakyti

aj galvokit kaip norit, as rasau ir viskas.... apie pomirtinis gyvenimas kad egzistuoja ce tipo...

"1961m. tarnaudamas britų armijoje Vokietijoje, mediumas T.F. praleido naktį vietoveje, kur yra buvusi nacistų koncentracijos stovykla - Bergen - Balzene. Jis užsnūdo, ir tada:
" Aš atsibudau ir tada kažkas labai panašaus į patį pragarą užplūdo mano mintis.
Ne toliau kaip už penkių jardų aiškiai mačiau stovintį vyrą. Jis buvo išblyškęs ir liesas, iš jo sklido siaubinga liūdesio nuotaika.
Labai greitai tapo aišku, kad jis jokiu būdu nebuvo vienas. Tik jis tūrėjo pavidalą, kurį galėjau matyti, bet greit suvokiau, kad ten yra visas būrys sielų. Retkarčiais, kritiškais momentais, matydavau jų neaiškius, išplaukusius atvaizdus, lyg jie būtų buvę ant ribos tarp matomų ir nematomų... Bet nebuvo jokios abejones, kad jie ten buvo, nes aš galėjau gana aiškiai juos girdėti. Mane užgriuvo jų kančios ir dejonių triukšmas.
Iš pradžių aš bandžiau užsisklęsti nuo tų kenčiančių davsių agonijos keliamo triukšmo. Jie kiekvienas kalbėjo sava, man nesuprantama klaba, bet jų kančia man buvo aiški... Kai aš nusiraminau, galėjau atskirti atskirų dvasių balsus, kiekvienos jų išgyvenimus.
Kai kurios iš jų troško keršto; kitos tik prašė, kad būtų išlaisvintos iš košmariškų išgyvenimų arba, kad būtų išlaisvintos iš paties Belzeno, vietos, prie kurios pririšo jų kančia. Šioje stovykloje per trumpą laiką tiek daug žmonių yra iškentėję tokių siaubingų dalykų, kad tiems, kurie yra ten buvę, atrodo, kad tik tos sielos, kurios patyrė šį baisų išgyvenimą, gal suprasti tą siaubingą nusikaltimą. Jų laikas Belzene tapo vienintele realybe. Ir taip jie liko pririšti prie tos vietos, kad paguostų vienas kitą."
Mediumas pasimeldė už juos, ir iškankinta minia palengva išnyko. Bet, sakė T.F., "aš sužinojau daugiau apie žmonių skausmą per tas keletą valandų Belzene, negu daugelis žmonių sužino per visą savo gyvenimą".

"...tyrinėtojai yra išanalizavę šimtus pavyzdžių ir sudarę tipišką modelį parodymų, kuriuos pateikia žmonės, patyrę klinikinę mirtį. Jie tai vadina "esminiu išgyvenimu", kurį išgyvena beveik kiekvienas prie mirties esantis individas skirtingai. Pagrindinė kelionės iš šio pasaulio į pomirtinį ir atgal schema yra tokia:
- mirdami, žmonės patiria palaimingą jausmą
- kai ištinka klinikinė mirtis, žmonės patiria atsiskyrimo nuo kūno jausmą; jie skraido virš vietos, kur guli jų kūnas
- jie patenka į rūką, arba dar dažniau i tamsią vietą. Daugelis mato, kaip ji transformuojasi į ilga tunelį, kurio gale šviečia šviesa
- tuneliu jie skrenda vis didėjančiu greičiu
- kai jie atsiduria šviesoje, juos sveikina giminaičiai arba kas nors iš religinių vadovų, pvz., Jėzus Nazarietis
- tunelio gale vaizdiniai dažnai būna pastorališki - malonus kaimo vaizdas, arba gražus sodas
- skamba raminanti arba "dangiška" muzika, tačiau iš kur ji sklinda, dažniausiai nematyti
- kartais prieš juos, lyg kine, prabėga jų žemiško gyvenimo vaizdai. Tie vaizdai gali pasirodyti ir anksčiau, jų kelionės per tunelį metu
- balsas iš "šviesos", giminaičių ar kitų asmenų, kurie sveikina juos, liepia jiems "grįžti atgal"
- iš tos dangiškos vietos paprastai grįžtama nedelsiant. Iš karto kūnas atgauna normalius pojūčius - paprastai skausmą dėl sužeidimo arba dėl pastangų tų, kurie bando juos atgaivinti
- patyrę šiuos išgyvenimus, žmonės paprastai daugiau nebijo mirties. Jie taip pat linkę mažiau domėtis materealiais dalykais ir labiau dvasiniais reikalais, nors tuo tradicinės religijos dažnai praranda daug iš turėtos atrakcijos, kurią jos buvo turėjusios."

dekoju uz demesi bis.gif newyear.gif
Atsakyti
nu jo,jei man pasirodytu dvasios pulkas,tikriausiai tuoj pat ir ne savo noru prisideciau prie ju laugh.gif bandziau isivaizduot,kaip reaguociau tokioj situacijoj...nu nenoreciau to patirt...
Atsakyti
O bandet ten Ghost Board? Ten ta lenta. Paklausiau When I die? Atsake Can say, Parasiau Why? Pradejo drebet ir not not not. Tai va. Gal jus daugiau bandet?
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2004 12 16, 16:20)
O bandet ten Ghost Board? Ten ta lenta. Paklausiau When I die? Atsake Can say, Parasiau Why? Pradejo drebet ir not not not. Tai va. Gal jus daugiau bandet?




parasiau ir as ta pati klausima, man parase, kad ne dabar, kita karta parase, kad ryt. neblogai programeriai padirbejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pa_radize @ 2004 12 15, 19:05)
sfinxute,biski nesupratau-tam psulapy,kur idejai nuoroda,tipo kambariu fotkes kur yra,ten vaiduokli tureciau kada pamatyt?kazkaip nedasuo man,o ir anglu kalbos zinios pasimirso  blush-anim-cl.gif



ten yra nupaveiksluoti neaiskus siluetai smile.gif
Atsakyti