Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

QUOTE(Agotukas @ 2006 06 06, 22:42)
A ką žinai... Gal numirėlio smgenų su kibirais eina...  topsecret.gif


mastau.gif visai sujaukei mintis...
Atsakyti
Man atrodo kad mes kartais patys sukuriame mistika. Gal nebeturime ka veikt? g.gif Paprasti dalykai ir yra paprasti, tereikia juos tokiais priimti......
Atsakyti
Aga, kaledos, nauji metai, o ji su kibirais i kapines traukia, idomu ko laistyti g.gif schmoll.gif schmoll.gif
Sakau, kad su ta moterim tikrai kazkas netvarkoj...
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 07, 08:58)
Aga, kaledos, nauji metai, o ji su kibirais i kapines traukia, idomu ko laistyti  g.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
Sakau, kad su ta moterim tikrai kazkas netvarkoj...


O iš kur žinai, kad tikrai su tuščiais kibirais? mastau.gif
Kodėl būtinai į kapines, o ne link tos pusės?
Geriausia būtų paklaust g.gif arba pasekt, jei jau taip rūpi. nei žmogų ragana apšaukt, ar dar kokių nesamonių prisimąstyt.
Atsakyti
Nu klausykit,aš gal nelabai i raganas tykiu,ale užkabino mane.
Nu tikrai idomu ka su kibirais viduržiemi galima kapinėsia veikti blink.gif
Atsakyti
skaitau tuos jusu nuotykius dabar, ir dirbu bare.. ir isivaizduokit prisiskaicius kad kazkas snekasi is ano pasaulio, matau ivaro vyrukas cia i bara pas mene, toks keistokas.. va dabar sedi ir snekasi su kazkuo.. baras tuscias tik as ir jis..
as suprantu kad yra zmoniu kurie su savim snekasi.. bet vyrukas tai su kazkuo kas sedi jam is desines.. blink.gif ir toki rimta dialoga varo, gaila nesuprantu ka sneka... vis i mane pasiziuri ka as darau, ir kalbasi su Draugu ir desines..
biski ciuozia vyras..
blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2006 06 09, 16:05)
Nu klausykit,aš gal nelabai i raganas tykiu,ale užkabino mane.
Nu tikrai idomu ka su kibirais viduržiemi galima kapinėsia veikti blink.gif



Gal sniega vagia g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 06, 08:20)
Pvz, kaiminysteje gyvena ragana, kodel ragana? Galiu atsakytu klausimu: o kodel tik ant jos namo praskrendancios juodos varnos atsitupia ? Ir keliasi ji tik svintant ir tipo darzus ravi.. g.gif Nu ka ten tamsoje gali pamatyti? doh.gif Beje rengiasi dazniausiai tik juodai.

Nu gal varnoms patinka? Kas anas supaisys? O keliasi švintant daugybė pagyvenusių žmonių. Nesimiega jiems. O ką veikt, kalanetikos pratimus atlikinėt? Nu ir eina daržų ravėt. O juodai rengiasi daugybė žmonių. Beje, kodėl raganos juodai rengtis turi? Našlės juodai rengiasi ir gotai, o ne raganos hihihi.gif


QUOTE(janone @ 2006 06 06, 08:20)
O kaip del tos raganos? Kaip nuo jos apsisaugoti? Juk turi buti kokiu liaudisku priemoniu.... 4u.gif
Galiu dar apie ja papasakoti, kodel ji ragana.
Tik kokia svente, velykos, jonines, kaledos, tai vis anksciau pas mano vyro tevus atlekdavo kazko skolintis. Jei nieko neturedavo, tai nors druskos ziupsneli. Po to vyro tevai pamate, kad cia nieko gero, tai is vis nustojo ja i kiema leisti. Tada per tas sventes pasiima tuscius kibirus ir varo ... i kapines ....is pat ryto, dar neprasvitus... blink.gif Ko ten kapinese reikia su tusciais kibirais dar blink.gif  blink.gif  blink.gif ??? Va kokie dalykai pas mus dedasi..
Beje pati maciau kaip su tais kibirais leke... blink.gif


Ajazus. Ką tik, bliamba, nustačiau, kad ir aš ragana, ir žinau, kur raganos renkasi, taigis su kibirais kapinėse. O kas neatsineša kibiro, tai su stiklainiais bent... Šiandien buvau kapinėse ir jau tiek žmonių su kibirais mačiau, praktiškai daugiau, negu be kibirų.
O aš net ne šiaip ragana, o užkietėjus. Nes turiu net ne kibirą, o laistytuvą plastikinį žalią, grėbliuką, kastuvėlį ir tą tokį kenebėką, kaip jis ten vadinasi, kultivatorių. Ir nešuosi tai į kapines. O kartais dar trąšų nunešu unsure.gif

Ir kaip ragana tau sakau - niekaip neapsisaugosi, būūūū bigsmile.gif Ragana jau viskas, kai kerus užleidžia, tai ir vysks bigsmile.gif Matau matau (nu aš irgi ragana), ant tavęs jau užleido, dabar ragai tau. Užjaučiam hihihi.gif

Beje, galiu kerus nuimt. 100 Lt. Kreipkis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 06 10, 19:44)
O aš net ne šiaip ragana, o užkietėjus. Nes turiu net ne kibirą, o laistytuvą plastikinį žalią, grėbliuką, kastuvėlį ir tą tokį kenebėką, kaip jis ten vadinasi, kultivatorių.

*****, net neabejojau, kad ir tu ragana.Dar jei tik kibira turetum, pagalvociau, na bet zalias laistytuvas issklaide paskutinias abejones.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2006 06 10, 20:04)
*****, net neabejojau, kad ir tu ragana.Dar jei tik kibira turetum, pagalvociau, na bet zalias laistytuvas issklaide paskutinias abejones.

Ajetus tikrai unsure.gif O dar tas kanabėkas, kažkokiu kultivatoriumi pavadintas scare.gif Tikra ragana, ne kitaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 06 10, 20:44)
Nu gal varnoms patinka? Kas anas supaisys? O keliasi švintant daugybė pagyvenusių žmonių. Nesimiega jiems. O ką  veikt, kalanetikos pratimus atlikinėt? Nu ir eina daržų ravėt. O juodai rengiasi daugybė žmonių. Beje, kodėl raganos juodai rengtis turi? Našlės juodai rengiasi ir gotai, o ne raganos hihihi.gif
Ajazus. Ką tik, bliamba, nustačiau, kad ir aš ragana, ir žinau, kur raganos renkasi, taigis su kibirais kapinėse. O kas neatsineša kibiro, tai su stiklainiais bent... Šiandien buvau kapinėse ir jau tiek žmonių su kibirais mačiau, praktiškai daugiau, negu be kibirų.
O aš net ne šiaip ragana, o užkietėjus. Nes turiu net ne kibirą, o laistytuvą plastikinį žalią, grėbliuką, kastuvėlį ir tą tokį kenebėką, kaip jis ten vadinasi, kultivatorių. Ir nešuosi tai į kapines. O kartais dar trąšų nunešu unsure.gif

Ir kaip ragana tau sakau - niekaip neapsisaugosi, būūūū bigsmile.gif  Ragana jau viskas, kai kerus užleidžia, tai ir vysks bigsmile.gif  Matau matau (nu aš irgi ragana), ant tavęs jau užleido, dabar ragai tau. Užjaučiam hihihi.gif

Beje, galiu kerus nuimt. 100 Lt. Kreipkis bigsmile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sicilija @ 2006 06 10, 19:27)
Gal sniega vagia  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O kam ji vogti,kaip suprantu ,tai sniego iš kapinių daugiau niekam nereik.
Va dar pagalvojau,kad kapinėsia tai sniegas švarus buna neapmyndžiotas,nes kiek žinau dvasios nevaikšto,o plevena rolleyes.gif

Tai jei kam reik žiema švaraus sniego pirmyn su kibirais i kapines jo ten nors vežimu vežk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamsi: 10 birželio 2006 - 20:22