Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Mano "neįprasti" reiškiniai, kaip paskui paaiškėja, dažniausiai būna naminiai gyvūnai, šešėlių žaismas, gamtos išdaigos ar paprasti buitiniai nesusipratimai tongue.gif

Tik va vienąkart sapnavau: pabundu, atsistoju iš lovos, atsisuku, gi žiūriu- aš guliu ramiai, miegu blink.gif Netoli mano kojų- laiptai žemyn, nžn kur vedantys. Bet pabijojau taip laiptais lipt, galvoju- geriau atgal grįšiu, ir vėl atsiguliau.

Nieko panašaus niekad nasapnavau ir nesapnuoju, tai ir įsiminė. Įdomu save iš šono matyt ax.gif A, dar kartą sapnavau, kad skrendu, tiksliau, kad pakilau nuo žemės į maždaug dviaukščio namo aukštį wub.gif O jau jausmas- pasakiškas, nepaprasta rolleyes.gif (man atrodo Bacho kūrinių buvau prisikaičius) Bet užteko pagalvot apie kažką žemiško ir dribau ant žemės tongue.gif Gaila, kad vienkartinis atvejis.
Atsakyti
QUOTE(klajune @ 2006 05 16, 10:20)
O jau jausmas- pasakiškas, nepaprasta  rolleyes.gif (man atrodo Bacho kūrinių buvau prisikaičius)

Kokių? mastau.gif
Atsakyti
Gal "tiltas per amžinybę"... g.gif Atrodo ta. Ten knygos gale herojai naktim išmoko atsiskirt nuo kūno ir klajot po kitas erdves ar pan., senai jau skaičiau rolleyes.gif Prieš tai- Džonatanas Livingstonas žuvėdra. Bet skaitymas antrąkart nesuveikė tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klajune: 16 gegužės 2006 - 15:44
prikelsiu temą,nes noriu papasakot,kokį šiurpą vakar apturėjau.

vienu žodžiu,atsiguliau vakar pasnaust,bet aš sunkiai užmiegu,taigi tikrai dar nemiegojau. atsiguliau,dar girdėjau,kaip tėtis iš virtuvės į kambarį nuėjo.kambario duris uždarau visada.taigi nusisuku..ir kuo aiškiausiai girdžiu,kad prie kambario durų man šnibžda vyriškas balsas (jausmas toks,kad kažkas į jų tarpą stovėdamas už jų,bet jos juk gerai uždarytos).žodžių nesuvokiau,nei spėjau,nei norėjau spėt,nes pašokau ir lėkiau žiūrėt kas čia.koridorius tuščias,tėvai kambary...nu ir galvok ką nori dabar fear.gif
Atsakyti
Neseniai laidojome vyro teta. Jos dukros prie karsto budejo. Paskutine nakti viena uzmigo, o kita jau beveik beuzmieganti buvo, tik staiga mato stovi jos "mama", tokia linksma, kad juokiasi.... fear.gif Na, aisku issigando baisiausiai, uzsidenge veida ir irgi po to kazkaip uzmigo... blink.gif
GYvename mes visi dabar kaime, o ten vietiniai tokiu baisybiu apie dvasias gali pripasakoti, kad ne tik siurpuliukai pradeda begioti.. scare.gif Pvz, kaiminysteje gyvena ragana, kodel ragana? Galiu atsakytu klausimu: o kodel tik ant jos namo praskrendancios juodos varnos atsitupia ? Ir keliasi ji tik svintant ir tipo darzus ravi.. g.gif Nu ka ten tamsoje gali pamatyti? doh.gif Beje rengiasi dazniausiai tik juodai.
Atsakyti
Man tai dažnai buna,kad kai miegu ar snaudžiu girdžiu lyg kažkas mane kalbina,bet girdžiu labai neaiskiai ką butent sako,o kai nuo to pabundu tai taip ir nesuprantu ar sapnavau ar taip ištikrųjų buvo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 01, 10:35)
Neseniai laidojome vyro teta. Jos dukros prie karsto budejo. Paskutine nakti viena uzmigo, o kita jau beveik beuzmieganti buvo, tik staiga mato stovi jos "mama", tokia linksma, kad juokiasi.... fear.gif Na, aisku issigando baisiausiai, uzsidenge veida ir irgi po to kazkaip uzmigo... blink.gif
GYvename mes visi dabar kaime, o ten vietiniai tokiu baisybiu apie dvasias gali pripasakoti, kad ne tik siurpuliukai pradeda begioti.. scare.gif Pvz, kaiminysteje gyvena ragana, kodel ragana? Galiu atsakytu klausimu: o kodel tik ant jos namo praskrendancios juodos varnos atsitupia ? Ir keliasi ji tik svintant ir tipo darzus ravi.. g.gif Nu ka ten tamsoje gali pamatyti? doh.gif Beje rengiasi dazniausiai tik juodai.



idomu kaip ta dukrele pamaciusi vaiduokli taip ir uzmigo (cia galima i kelnes privaryt)? smile.gif

O siaip kaime reikia baigt tiek gert.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 01, 09:35)
Neseniai laidojome vyro teta. Jos dukros prie karsto budejo. Paskutine nakti viena uzmigo, o kita jau beveik beuzmieganti buvo, tik staiga mato stovi jos "mama", tokia linksma, kad juokiasi.... fear.gif


Gal mama norejo pranesti, kad jai viskas gerai ir nereikia liudeti... Tokie dalykai daznai pasitaiko praradus mylima zmogu. Pazistu mergina, kuri taip po laidotuviu kapinese mate savo broli.
Mirusiuju nereikia bijoti. As tikiu, kad jie ateina su nuraminimais kai mums sunku, juk mirusi dvasia daznai nepalieka seno gyvenimo taip greitai. Pervargimas irgi savo daro, bet as manau, kad tokie dalykai tikrai egzistuoja ir yra "normalus".
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 06 03, 16:27)
Gal mama norejo pranesti, kad jai viskas gerai ir nereikia liudeti... Tokie dalykai daznai pasitaiko praradus mylima zmogu. Pazistu mergina, kuri taip po laidotuviu kapinese mate savo broli.
Mirusiuju nereikia bijoti. As tikiu, kad jie ateina su nuraminimais kai mums sunku, juk mirusi dvasia daznai nepalieka seno gyvenimo taip greitai. Pervargimas irgi savo daro, bet as manau, kad tokie dalykai tikrai egzistuoja ir yra "normalus".


Puikiai prisimenu, kaip mane miegančią glostė mirusi močiutė, kuri buvo pašarvota kitame kambaryje. Nuo fiziškai jaučiamo glostymo pabudau. Neišsigandau, nors tada dar neturėjau supratimo, kad gyvieji ir mirusieji yra viena...
Atsakyti
O kaip del tos raganos? Kaip nuo jos apsisaugoti? Juk turi buti kokiu liaudisku priemoniu.... 4u.gif
Galiu dar apie ja papasakoti, kodel ji ragana.
Tik kokia svente, velykos, jonines, kaledos, tai vis anksciau pas mano vyro tevus atlekdavo kazko skolintis. Jei nieko neturedavo, tai nors druskos ziupsneli. Po to vyro tevai pamate, kad cia nieko gero, tai is vis nustojo ja i kiema leisti. Tada per tas sventes pasiima tuscius kibirus ir varo ... i kapines ....is pat ryto, dar neprasvitus... blink.gif Ko ten kapinese reikia su tusciais kibirais dar blink.gif blink.gif blink.gif ??? Va kokie dalykai pas mus dedasi..
Beje pati maciau kaip su tais kibirais leke... blink.gif
Sako reikia neskolinti is rankos, jei nori kazka paskolinti zmogui, kuriuo nepasitiki, padek ant stalo, tegu pats paima.. g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif ko tik neprisimąsto žmonės doh.gif
QUOTE(janone @ 2006 06 06, 08:20)
O kaip del tos raganos? Kaip nuo jos apsisaugoti? Juk turi buti kokiu liaudisku priemoniu.... 4u.gif
Galiu dar apie ja papasakoti, kodel ji ragana.
Tik kokia svente, velykos, jonines, kaledos, tai vis anksciau pas mano vyro tevus atlekdavo kazko skolintis. Jei nieko neturedavo, tai nors druskos ziupsneli. Po to vyro tevai pamate, kad cia nieko gero, tai is vis nustojo ja i kiema leisti. Tada per tas sventes pasiima tuscius kibirus ir varo ... i kapines ....is pat ryto, dar neprasvitus... blink.gif Ko ten kapinese reikia su tusciais kibirais dar blink.gif  blink.gif  blink.gif ??? Va kokie dalykai pas mus dedasi..
Beje pati maciau kaip su tais kibirais leke... blink.gif
Sako reikia neskolinti is rankos, jei nori kazka paskolinti zmogui, kuriuo nepasitiki, padek ant stalo, tegu pats paima.. g.gif


na i kas čia blogo, kad ateina ko pasiskolint? gal darydama kokį patiekalą staiga pastebėjo, kad ko trūksta. na atėjo, pasiskolino.
o kokią mistiką įžvelgi dėl tuščių kibirų blink.gif aš jokios schmoll.gif eina žmogus palaisty kapinių, ne gi ir vandenį neš iš namų? g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laputaityte: 06 birželio 2006 - 21:36
QUOTE(laputaityte @ 2006 06 06, 22:31)

o kokią mistiką įžvelgi dėl tuščių kibirų  blink.gif  aš jokios  schmoll.gif  eina žmogus palaisty kapinių, ne gi ir vandenį neš iš namų?  g.gif

A ką žinai... Gal numirėlio smgenų su kibirais eina... topsecret.gif
Atsakyti