Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

QUOTE(baltic*girl @ 2006 04 29, 16:42)
SALSA, man rodos esu jau pasakojus kazkada, dabar man atrodo nieko ten idomaus nebuvo. Cia esancios istorijos daug idomesnes.


Mum viskas be proto idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu klausykit atėjau pasišiurpin ,o prisijuokiau,tai kaip čia suprast g.gif

Geit kokia baisia istorija parašykit,nes jau ramiai miegot pradėjau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man vaikystėje įvyko vienas keistas įvykis. Tai va:
Buvo vakaras. Sėdėjau virtuvėje ir kažką skaičiavau labai įtemptai kokias pora valandų. Kai baigiau nusprendžiau eiti į kambarį pasidėti sąsiuvinį į lentyną. Atidarau kambario duris (tokia spengianti tyluma ir tamsuma tenai) , bet aš nusprendžiu nesijungti šviesos (nes pakankamai šviesa sklido iš koridoriaus) ir greitai kišti sąsiuvinį į lentyną ir atgalios. kai priėjau prie lentynos, pasukau galvą link fotelio ir apmiriau-matau, kad kažkas perregimo juda ant sofos blink.gif . Stoviu ir žiūriu. Po kiek laiko pradedu letai judėti artyn su ištiesta ranka, kad paliesti tą kažką, bet staiga nuo smugio atsitokėju: MATAU KAD KAMBARYJE ĮJUNGTAS TELEVIZORIUS IR MANO BROLIS SĖDI IR ŽIŪRI TELIKĄ. O STUMTELĖJO JIS MANE, KAD TELEVIZORIŲ UŽSTOJAU.... Bet juk aš AIŠKIAI mačiau, kai įėjau, kad televizorius buvo išjungtas, buvo tylu ir tamsu tam kambary. g.gif Gal sakau, kokiam kitam išmatavime buvau trumpam
papuolus g.gif g.gif g.gif

Dar vienas įvykis, daug baisesnis:
Pradėsiu nuo to, kad buvome palaidoję senelį prieš kokią savaitę. Naktį prieš egzaminą ateina perbalusi į kambarį mano mama ir sako, kad jai vaidenasi blink.gif . Nu aš aišku nepatikėjau. Bet ji vos ne maldauja, kad eičiau kartu su ja į jos kambarį. Aš aišku atsikalbinėju, ryt egzaminas ir t.t. Bet visgi pagailo mamos ir mes nuėjome į jos kambarį. Gulime, nieko, viskas ramu. Jau ir pradėjau snausti, ir girdčiu lyg kas eitų šiurendamas kilimu link lovos. Mama pašoksta, klausia ar girdžiu. Atsakau, nenorėdama gasdinti, kad nieko negirdžiu, turbūt pasigirdo. Po to prie pat lovos į stalą išgirstame garsų beldimą tris kartus. Tada jau ir mano kojos, rankos apmirė....Mama tepasakė, kad čia ne taip baisu, ką jai teko išgyventi prieš tai......
Niekada netikėjau tokiomis istorijomis. Dabar tikiu, kol ant savo kailio nepatiri-nesupranti nė velnio, ką tai reiškia.
Atsakyti
nus man ir vakaro nereikia laukt, kad pasišiurpinčiau tokiais pasakojimais unsure.gif
žodžiu pas mus tokie dalykėliai buvo:
buvo praėję nedaug laiko po tėvelio laidotuvių. galima sakyti, kad šitoj istorijoj baisiausias faktas yra tas, kad jis mirė ne sava mirtimi namuose. žodžiu pasakoja man mama, kad kažkas negerai su tualeto šviesos jungikliu. ji išjungia, po kiek laiko žiūri vėl įjungta. nu aš sakau jau tu mam čia kliedi lengvai cool.gif ir ką jūs sau manot - sėdžiu viena namie, einu kažkaip pro koridorių, ogi žiūriu šviesa tualete dega. išjungiu kaip niekur nieko. po kiek laiko - vėl dega blink.gif tikrai nežinau kaip čia paaiškint, nes jungikliai kaip ir tvarkingi. nu nežinau. kažkaip nesureikšminom šito dalyko.
kitas reikalas - grįžtu aš po studijų savaitės pas mamą, o ji pasakoja: sako lipu aš laiptinėj (5 aukšte gyvenam, be lifto), nu sako tokia prietema, šviesos dar nedega laiptinėj ir sako kiekvienam aukšte matau tokį įdomų šviesos ruožą ant kiekvienų durų blink.gif sako toks vaizdas, kad tas šviesos spindulys lipa laiptais kartu su manim blink.gif nejauku buvo kai papasakojo, bet jau kitą dieną aš kaip koks ekspertas šitų dalykų cool.gif išsiaiškinau, kad šitas šveisos ruožas krenta nuo tų elektros skitliukų, kurie yra kiekviename aukšte smile.gif
va ir dar baisus dalykas su sapnais visokiais, susijusiais su tėveliu. vienas jau toks tikroviškas sapnas buvo, kad visą dieną po to vaikščiojau tranzo būsenoj. žodžiu skamba namų telefonas. skambina tėvelis (jis skambindavo iš darbo kelis kartus per dieną paklaust kaip man sekas smile.gif ). o balsas toks iš toli toli (čia pilnai tiktų apibūdinimas "kaip iš po žemių". ir keisčiausia, kad aš kaip ir suvokiu, kad jis aa, bet kalbu kaip niekur nieko. sakau kaip tau ten sekas. sako nu labai fainai viskas. sako laukiu va tavęs atvažiuojant blink.gif ir toks linksmas visas. atsisveikinom "tai iki greito" blink.gif labai nesmagiai jaučiaus visą dieną. o mama neseniai sapnavo, kad ji irgi telefonu su juo kalbėjo. sako "va dabar jau viskas man gerai ir dabar jau galėsiu jums padėti" blink.gif
tai vat tokios istorijos pas mane. ***** kaip nejauku dabar blink.gif
Atsakyti
pakeliu temą,nes šį tą atsiminiau ir užsimaniau pasidalint.

susiję su mano mirusia kate.vnž,netekau aš jos labai baisiai,vonioje tai įvyko.
na,o ji labai mėgdavo vonioj lakti iš krano.o kai lakdavo,tai vanduo kitokiu garsu nukrisdavo į vonia,nu nes ji užgriebdavo nu ir jis lašeliais smulkiai..nu nežinau,kaip pasakyt,bet būdavo skirtumas,kai vanduo netrukdomas teka,ir kai ji laka.
vieną vakarą po jos netekties jau,naujos katės dar neturim,einu praustis.susišlapinu šepetuką,dedu pastą ir lekiu iš vonios,nes labai nemėgdavau po to ten būt,tai stovėdavau kambary su mama ir žiūrėdavau teliką.nu ir stoviu..ir aiškiai girdžiu,kad vanduo krinta taip,lyg jį kažkas laktų. nu tikrai - tie "trukdžiai" tokie patys...viduj tiesiog apmirštu.lekiu atgal į vonią - žinoma,ten tuščia..taip kartojosi ilgai,bet paskui jau pranyko.


dabar štai vėl neseniai.balandžio 30 - mano 13 gimdienis.naktis iš šeštadienio į sekmadienį - tiksliau,į mano gimtadienį.atsigulu,dar kažką pasvajoju ir užmiegu.po kiek laiko pabundu..paguliu,galvoju,tuoj užmigsiu vėl,mąstau,kiek valandų,telefono judint nesinori,nes jis labai ryškiai šviečia.ir tada,savo nelaimei,pasuku galvą į šoną...ir aiškut aiškutėliai matau prie kėdės tupinčią savo mirusią katę.(jau turim naują katę,bet naktį miegamojo durys būna stipriai
uždarytos,ir patikrinta,ar jos nėr viduj.)Jėzau,širdis į kulnus..jau tada tai griebiu telefoną,nebegalvoju apie ryškumą,puolu šviest link kėdės..nieko.4.35 ryto,tėvai kietai miega..aš tikrai buvau jau visiškai atsibudus,nes kartais prabundu naktį tai ketvirtą,penktą,septintą..žiauriai išsigandau,jau prisigalvojau,kad naujajai katei kas atsitiko,bėgu žiūrėt - viskas visiems gerai,katė miega,lauke tamsu dar,tik aš stoviu širdim besidaužančia doh.gif

atsiprašau,kad taip išsiplėčiau.

+tiesa,po to draugėms pasakojau,kad manau,jog ji čia mane prieš gimdienį aplankė - kad nepamirščiau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prabanga: 08 gegužės 2006 - 15:04
QUOTE(prabanga @ 2006 05 08, 15:02)
vieną vakarą po jos netekties jau,naujos katės dar neturim,einu praustis.susišlapinu šepetuką,dedu pastą ir lekiu iš vonios,nes labai nemėgdavau po to ten būt,tai stovėdavau kambary su mama ir žiūrėdavau teliką.nu ir stoviu..ir aiškiai girdžiu,kad vanduo krinta taip,lyg jį kažkas laktų. nu tikrai - tie "trukdžiai" tokie patys...viduj tiesiog apmirštu.lekiu atgal į vonią - žinoma,ten tuščia..taip kartojosi ilgai,bet paskui jau pranyko.


Buvo ir man kazkas panasaus nutike unsure.gif Kai dar gyvenau su tevais, salia gyvenes kaimynas pasimire savam kieme, kuris buvo pries musu nama. As to nemaciau, tik zinau kur ji infarktas istiko. Na, ir po to greit naktimis budama vonioj as girdedavau, kaip kazkas sluoja kiema unsure.gif Musu vonios langas didelis ir i kaimynu kiema, o miegoti as eidavau gana velai, po vidurnakcio. Ir sluojimo garsas toks aiskus budavo, as is vonios maudavau kiek galima greiciau. Tokiu paros metu ir tamsoj nesuprantu is kur tie sluojimo garsai g.gif
Kai pasakiau mamai po kiek laiko, tai ji sako musu a.a. kaimynas niekad kiemo neslaves unsure.gif Nes tam paciam kieme gyvenes zmogus sluodavo... Tik aisku ne nakti ir ne tamsoj, va todel man tie garsai asocijavos su mirusiu kaimynu. Nezinau kaip tai paaiskint, nes prasidejo po jo mirties.

Dar kas apie vonia, tai gal astuntoje klaseje mire mano kaimynes bobute. Ir kiek as eidavau pas savo drauge-kaimyne i svecius, tik nueinu i WC (tas pats kambays su vonia), bac ir galvoju apie jos bobute doh.gif Nei kalbam mes apie ja nei ka, o kaskart nuejus kazkoks jausmas apie ja uzeina. Kai prisipazinau tai draugei, ji sako jai tas pats dalykas ten dedasi unsure.gif Todel jei ji gali, i ta vonia eina kuo reciau, nes name buvo keli WC, o ten nuejus toks jausmas, kad bobute sugalvojo po mirties apsigyventi.

O kas liecia gyvunus, tai kai mano suniukas mire, pries visokias nelaimes as ji susapnuodavau. Karta susapnavau, kaip jis mires guli ir ant balto kailiuko kraujo ruozas, toks ryskiai raudonas... Labai nemalonus sapnas buvo. Atsikelus veliau dienos eigoje pastebejau, kad karnizas (o buvo toks medinis sunkus) virs mano lovos labai idomiai pasvires. Pasirodo, vienas karnizo galas jau vos vos ant vinies laikesi ir buvo istrukes is sienos unsure.gif Jau buvo prie nukritimo ribos. Tai jei butu krites kai miegojau, juokas juokais, bet buciau panasiai kaip mano suniukas sapne atrodzius.
Atsakyti
jetau baisu mn darosi paskaicius... blink.gif huh.gif
Atsakyti
pirma papaskosiu, kas nutiko mano mamai, ji visada i tokius dalykus žiūrėjo skeptiškai. tai štai kas pakeitė jos nuomonę ir įsitikinimus... vieną naktį mama prabudino šlamesys ir durų atidarymas( duris buvo senos, tad jos labai grebžda) , tai pakėlė galvą, apsidairė nu nieko nėra, atsikėlė ir uždarė duris, atsigulė. po kelių minučiu durys vėl atsidarė ir pačios užsidarė blink.gif blink.gif paskui kažkas praėjo , ir tada ji pajuto šaltas rankas ant savo gerklės, negalėjo išrėkti nei vieno garso, kūnas pasidarė sunkus kaip akmuo..., nu vienu žodžiu mama mintyse pradėjo kviestis Dievą, po kelių minučių viskas dingo... po šios nakties mama patikėjo visomis atgamtiškomis galiomis, ir be to pradėjo domėtis parapsihologija
Atsakyti
na merginos kur dingot, labai jau idomios jusu istorijos, noriu dar..
Atsakyti
QUOTE(sonatos @ 2006 05 12, 10:03)
na merginos kur dingot, labai jau idomios jusu istorijos, noriu dar..

čia gal daugiau rasi mirksiukas.gif
http://www.forumai.c...wforum.php?f=40
Iš to saito (autorė tikiuosi nesupyks ax.gif ):

"Du wyrai grizdami namo, ish wokietijos -autostradoje mato , kad i prieky ishkelus ranka juos stabdo ziemos metu baltai pasirengusi moteris.. ilgi, tamsus plaukai, ji pati wilkinti baltu ilgu placiu apsiaustu kuris plewesawo nors wejo nebuwo. Jie pamane, kad jos masinai (kurios nesimate) kas nors nutiko ir sustojo jai padeti. Moteris nepratardama ne zodzio wede wyrus i mishka.. kadangi moteris skubejo, wyrai instinktyviai ja seke.. Moteris parode kelia link medzio ir dingo. Wyrishkiai rado prie medzio priristus du mazameciu waikucius mergyte ir berniuka 7-9 metuku. Weliau jie ishkwiete policija, kuri waikus nuweze namo. Wyrai wyko kartu. Waiku namuose ant sienos kabejo moters portretas. Wyrishkis atsisuko i waikus ir paklause kas ta moteris portrete, jie atsake, kad tai ju mama mirusi pries metus. Portrete wyrai atpazino ta pacia moteri wedusia juos prie medzio,. Pasirodo buwo taip, kad waiku tewas prie metus nuzude ju mama, o dabar bande atsikratyti ir waikais. Pririses juos prie medzio nusizude ir pats. Weliau buwo rastas jo lawonas tame paciame miske. Tai wat mama isgelbejo sawo waikus.
Galiu patikinti, kad istorija wisiskai tikra ir neisgalwota."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klajune: 12 gegužės 2006 - 10:57
BAISI ISTORIJA
Atsakyti
Man va šianakt keistas dalykas nutiko - užmigau aš vyro laukdama prie ijungto tv,o išgirdusi,kad vyras gryžo pabudau išjungti tv,ogi žiuriu,kad jis išjungtas blink.gif
Ar čia aš per miegus ji išjungiau ar kažkas g.gif Nu žodžiu keistas ivykis blink.gif
Atsakyti