Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Na va ir aš papasakosiu .
Vaikystiai gal kokius 5 metus gyvenau tokeme keistame bute,vis kažkas sandeliuke barškėdavo,šiurėndavo,kažkaip nelabai dėmesi nekreipdavau ,galvodavau gal mano katė ten duodasi.Oviena karta labai jau ten krebždėt pradėjo ,tai neapsikentus nubegau as prie jo ir emiau rėkti ant katės ir liepiau jai tuojpat iš ten išlysti.Šiurenimas liovesi,bet aš vistiek rėkiu ,kad katė lauk lystu,nu pypauju aš pypauju ,o ji vis nelenda ir kažkaip pasuku galva ,o mano kate iš vyrtuvės galva iškišus žiuri blink.gif Tai kas po velniu ten šiureno ir krebždėjo? blink.gif Nu nemanau ,kad pelės i 9 aukšta butu lipusios ir tik pas mane sandeliuke gyvenusios g.gif

Arba viena karta sėdžiu prie stalo pamokas dariau,o stalas taip pastatytas,kad nugara i duris butu , ir staiga jaučiu kaip toks šaltukas man per nugara eina greit atsisuku,o duris atviros ir jyg kažkas už ju stovi ,toks neryškus šešėlis blink.gif
Nuo to laiko ,gal puse metu mamos laiptinėja laugdavau vakarais ,nes labai nejauku budavo

Na ir dar vienas atsitikimas ,žaidžiau kolidoriui ,visas kambariu duris uždariau tik virtuves palikau atidarytas ,na lakstau sau patenkinta ,sugalvojau kažko i virtuve nueiti,stoviu tarpdury,o už lango balkone žmogus stovi,nu mano balkone,toks su apvalia galva ir skraiste besiplaikstančia vėjuja,galvojau plešikas skalbinius vagia ,begu i balkona ,o ten nieko nėr nei skalbiniu (ju ir neturėjo buti),nei žmogaus nei vėjo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2006 04 22, 11:26)
Na ir dar vienas atsitikimas ,žaidžiau kolidoriui ,visas kambariu duris uždariau tik virtuves palikau atidarytas ,na lakstau sau patenkinta ,sugalvojau kažko i virtuve nueiti,stoviu tarpdury,o už lango balkone žmogus stovi,nu mano balkone,toks su apvalia galva ir skraiste besiplaikstančia vėjuja,galvojau plešikas skalbinius vagia ,begu i balkona ,o ten nieko nėr nei skalbiniu (ju ir neturėjo buti),nei žmogaus nei vėjo blink.gif


Nu jo...Čia tai iš vis siaubas fear.gif Taip (atsiprašau už pasakyma) ir į kelnes galima pridėti bijau.gif
Atsakyti
Ale žinokit niekaip negaliu perskaityti visos temos ,tik kokius 10 puslapiu perskaičiau g.gif Vis kompas užlužta. Matyt angelas sargas neleidžia ,nes ir tai visa prisišiurpinus ir prisigazdinus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prabanga @ 2006 04 10, 11:56)
Aš čia įsiterpsiu taip biškį visai nebaisiai:
jausmas,kai atrodo,kad pabudai,bet negali nei kvėpuot,nei pajudėt,nei rėkt,nu visiškai nieko,man rodos yra miego apnėja.(miegant sunku kvėpuoti,pritrūksta oro),o prie to gal dar ir košmaras koks prisideda.



Miego apnėja tai būsena, kai miego metu kvėpavimas lėtėja lėtėja ir nutrūksta. O tas jausmas, kad negali nei pajudėti, nei kalbėti ir lyg sunkiau kvėpuoti yra vadinamas "sleep paralysis" - miego paralyžius ar pan. Apie jį galima informacijos internete pasiieškoti.
Atsakyti
QUOTE(prabanga @ 2006 04 14, 19:09)
Kažkas darosi čia pas mane blink.gif einu kur nors kartais,ir girdžiu,kaip mane vardu pašaukia.atsisuku,nieko nėra..kaip tik vakar,ėjau sau parduotuvėj,ir girdžiu už nugaros "greta!" (mano vardas)atsisuku,visi žmonės toliau,aš viena prie prekių stoviu..nežinau,ką ir galvot blink.gif


Kai balsus girdi, sako reikia i psichiatra kreiptis, gali buti ligos pradzia. As rasau nenoredama izeisti, taip tiesiog ne viena karta girdejau.

QUOTE(LinaBoo @ 2006 04 15, 19:29)
Biškutis spamo ir ne į temą, bet mano klasiokei Gretai, kuri yra Jono dukra, buvo toks nuotykis  biggrin.gif . Chemijos pamoka. Mokytojas labai griežtas vyriškis. Visi tyli, o klasiokė ėmė ir užsiplepėjo su suolo drauge. Mokytojas tuo metu apie jonus aiškino. Kalba jis kalba ir sakydamas frazę "greta jonų", atkreipia į ją dėmesį. Jis kartoja tą pačią frazę garsiau, po to dar garsiau ir dar kartą visai jau garsiai. Pagaliau Greta, Jono dukra, kažką užgirsta ir sumąsčius, kad čia kviečia atsakinėti  ją atsistoja.  lotuliukas.gif . Jos veido išraiška buvo nepakartojama. Visi lūžom, o jau po to ji pasakojo niekaip negalėjusi suprasti, iš kur chemikas jos tėvavardį sužinojo  biggrin.gif .


Na cia prisijuokiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 04 29, 03:39)
Kai balsus girdi, sako reikia i psichiatra kreiptis, gali buti ligos pradzia. As rasau nenoredama izeisti, taip tiesiog ne viena karta girdejau.




Kol tu kalbiesi su Dievu- malda, kai jis su tavimi- šizofrenija. biggrin.gif


Atsakyti
Tai čia taip medikai mano biggrin.gif
Ir balsus savyje girdėti, ir paveikslėlius matyti- psichinės nesveikatos požymis... lotuliukas.gif Einu savanoriškai gultis į psichiatrinę... Tereikės pasisakyti, kad esu indigo ir dar žvaigždžių vaikas, iškart paguldys į tą pačią palatą, kur guli Kristupas Kolumbas ir koks Stalinas ar Erazmas Roterdamietis... lotuliukas.gif Gal kas prie manęs savanoriškai nori prisijungti??? blush2.gif
Atsakyti
VAIZGANTE, gynimasis, kad tau viskas gerai, dar pastiprins diagnoze lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 04 29, 13:46)
VAIZGANTE, gynimasis, kad tau viskas gerai, dar pastiprins diagnoze lotuliukas.gif


Puikus pasiūlymas.
Dar pasakysiu, kad su savo vaikais kalbuosi apie tai, kokias dvasines būtybes jie mato. Tada mus visus keturis į vieną palatą paguldys. Bus linksma. thumbup.gif
Įsivaizduokit tokį vaizdelį: lovoje guli trimetė mergytė. Įplaukia seselė. Mergytė sako:
- Teta, vakar jūsų auroje žalios spalvos buvo mažiau negu šiandien, o pati aura virš galvos truputį susiaurėjus...
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
laugh.gif Patyriau kelis neiprastus reiskinius, bet cia uzejus dingsta noras pasakotis, prajuokinate laugh.gif
Atsakyti
Baltic Girl, papasakok, tikrai labai smalsu blush2.gif
Atsakyti
SALSA, man rodos esu jau pasakojus kazkada, dabar man atrodo nieko ten idomaus nebuvo. Cia esancios istorijos daug idomesnes.
Atsakyti