Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Aš čia įsiterpsiu taip biškį visai nebaisiai:
jausmas,kai atrodo,kad pabudai,bet negali nei kvėpuot,nei pajudėt,nei rėkt,nu visiškai nieko,man rodos yra miego apnėja.(miegant sunku kvėpuoti,pritrūksta oro),o prie to gal dar ir košmaras koks prisideda.
Atsakyti
QUOTE(klajune @ 2006 03 29, 12:44)
Štai ką kątik perskaičiau

http://skundai.biznews.lt/?id=4560

brrr  blink.gif  Net ir kaimyne nejauku būtų būti  unsure.gif

Situo pasakojimu tai jau netikiu. Na, buvo tuscias kambarys. Kaip zinoma, tusciam kambary gera akustika, ar ne? Na, tai jei kazkas virs to kambario garsiai vaikscios, tai gali atrodyti, kad vaiksto butent jame.
Be to, yra dar atsakymas i si skunda parasytas. Nieks ten nepasikore, dukra mokosi uzsieny. O mergina, kuri ten gyveno, gal tiesiog pervargus buvo.
Atsakyti
QUOTE(praba @ 2006 04 10, 11:56)
Aš čia įsiterpsiu taip biškį visai nebaisiai:
jausmas,kai atrodo,kad pabudai,bet negali nei kvėpuot,nei pajudėt,nei rėkt,nu visiškai nieko,man rodos yra miego apnėja.(miegant sunku kvėpuoti,pritrūksta oro),o prie to gal dar ir košmaras koks prisideda.

va va, jei užmiegu ant nugaros, ir jei dar rankos po galva pakištos - beveik visada košmarai sapnuojasi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 04 10, 23:12)
Situo pasakojimu tai jau netikiu. Na, buvo tuscias kambarys. Kaip zinoma, tusciam kambary gera akustika, ar ne? Na, tai jei kazkas virs to kambario garsiai vaikscios, tai gali atrodyti, kad vaiksto butent jame.
Be to, yra dar atsakymas i si skunda parasytas. Nieks ten nepasikore, dukra mokosi uzsieny. O mergina, kuri ten gyveno, gal tiesiog pervargus buvo.

O dar ir komentarus prie atsakymo paskaityk. Ten rašo, kad ir spaudoj buvo apie tą butą rašyta, dvasias ir pan. Vienas skundas- ne skundas, bet jei yra tvirtinančių tą patį... g.gif
Atsakyti
Gera tema, tik ne nakčiai biggrin.gif

Papasakosiu, kas man yra buvę... Kai buvau kokioj 7-8 klasėj, buvau įsimylėjus vieną klasioką (nu kaip ir visos mergos biggrin.gif ), tai vieną vėlų vakarą, kai visi miegojo namuose aš dūsaudama apie jį svajoju ir pagalvojau :"Dieve (dabar jau tixliai nepamenu, gal ir ne į jį kreipiausi, bet kad kreipiausi į kažką - tai tikrai), kaip norėčiau, kad jis su manim draugautų ir aš jį labai mylėčiau visą gyvenimą." (Nu kažkoks panašus kliedesys lotuliukas.gif ) Ir tada išgirstu klausimą: "Ar tikrai mylėtum?" pamąstau sekundę ir vėl pagalvojau (maždaug taip): "Nu bet gal ir ne..." Ir tik po kokios minutės suvokiau, kad tas klausimas mano galvoj buvo visai ne mano mintis, ir ne mano balsas, o kažkas kitas manęs to paklausė doh.gif
Vėliau, jau buvau kokių 20-23 metų dar kartą nutiko tas pats, tik jau nepamenu, nei ko klausiau, nei ką atsakė, tik supratau, kad tas "kažkas" tikrai galėtų būti mano angela-sargas arba koks patarėjas, kuris apsaugojo nuo nereikalingų norų išsipildymo. Dabar reikėtų, kad tas balsas vėl patartų, ale turbūt gal tokių norų "labai labai labai" nebėra ax.gif

Ir dar vienas nuotykis.
Persikėlėm į naują butą, ilgai su vyru tempėm su remontais, praktiškai tik 1 iš 3 kambarių buvo suremontuotas ir vienam neremontuotam buvo pastatytas stalas su kompu ir spinta ant kojų. Dar tame kambaryje buvo sienose daug vinių, tai mes juos ištraukėm, palikom tik 2: ant vieno kabėjo mano tašė, o ant kito - sieninis laikrodis. Vakare sėdim prie kompo ir pamatau, kad laikrodis vėluoja. Atsinešu kėdę, užsilipu, nuimu laikrodį ir beimant iškrenta vinis iš sienos. Aš atsisuku į vyrą (tebestoviu ant kėdės ir laikau laikrodį) ir sakau: "Paieškok, kur nukrito vinis" Vyras ima ieškoti (kaip rašiau, kambary tik 2 baldai) ir be rezultatų - vinies nėra smile.gif Aš kantriai stoviu ant kėdės su laikrodžiu rankoj ir laukiu - nieko. Nu ką, vyras nueina, atsineša kitą vinį (aš tebestoviu ant kėdės) ir duoda man, kad tą vinį įkiščiau į seną skylę. Aš paimu vinį ir imu ieškoti skylės, o jos ten jau nebėrą blink.gif Apžiūrėjom kokį kvadratinį metrą pasišviedami su lempa - nėr jokios skylės anei skylutės blink.gif Ir ant ko tas lairodis ten kabėjo, nžn unsure.gif Kažkoks juokingas mums tas įvykis buvo, bet kai pagalvoji - tai paaiškinimo kaip ir nėra unsure.gif
Atsakyti
Kažkas darosi čia pas mane blink.gif einu kur nors kartais,ir girdžiu,kaip mane vardu pašaukia.atsisuku,nieko nėra..kaip tik vakar,ėjau sau parduotuvėj,ir girdžiu už nugaros "greta!" (mano vardas)atsisuku,visi žmonės toliau,aš viena prie prekių stoviu..nežinau,ką ir galvot blink.gif
Atsakyti
QUOTE(prabanga @ 2006 04 14, 19:09)
Kažkas darosi čia pas mane blink.gif einu kur nors kartais,ir girdžiu,kaip mane vardu pašaukia.atsisuku,nieko nėra..kaip tik vakar,ėjau sau parduotuvėj,ir girdžiu už nugaros "greta!" (mano vardas)atsisuku,visi žmonės toliau,aš viena prie prekių stoviu..nežinau,ką ir galvot blink.gif

(cia as visai nenoriu izeist, jei ka). Jei gatvej girdi saukiant "Greta", bet supranti, kad ne tave, idemiai apsizvalgyk ar netoliese nebegioja koks suo. Seimininkas vietoj komandos "salia", gali sukomanduoti "greta" mirksiukas.gif Toki bajeri man viena pazistama pasakojo. Eina gatve ir girdi kazkas saukia "greta". Na, ji atsiskuka, mato seni. Tas senis vel "ja" kviecia. Ji atsisuka, o jis vel ja ignoruoja. Ir vel situacija kartojasi. Ji susinervinus visa gerklia rekia jam "KOOOOO" ir staiga ziuri, is krumu suo islekia ir pas ta seni prisistato. Sake, diedas atsisuko i ja, ziurejo pasimetes akis isvertes, o jai baisi geda buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 04 14, 22:52)
(cia as visai nenoriu izeist, jei ka). Jei gatvej girdi saukiant "Greta", bet supranti, kad ne tave, idemiai apsizvalgyk ar netoliese nebegioja koks suo. Seimininkas vietoj komandos "salia", gali sukomanduoti "greta"  mirksiukas.gif  Toki bajeri man viena pazistama pasakojo. Eina gatve ir girdi kazkas saukia "greta". Na, ji atsiskuka, mato seni. Tas senis vel "ja" kviecia. Ji atsisuka, o jis vel ja ignoruoja. Ir vel situacija kartojasi. Ji susinervinus visa gerklia rekia jam "KOOOOO" ir staiga ziuri, is krumu suo islekia ir pas ta seni prisistato. Sake, diedas atsisuko i ja, ziurejo pasimetes akis isvertes, o jai baisi geda buvo  blush2.gif


tai kad žinok,ne.jeigu būtų šuo,tai būčiau pamačiusi,nes jau ko ko,bet šunų tai bijau biggrin.gif.o toj parduotuvėj apskritai negalima šuns įsivest.Be to,ir skirtumas jaučiasi su kirčiavimu "grEta" ir "gretA"(šalia).O šiaip sakau,kiek apsidairydavau,visą laiką būdavau viena.
bet jau tavo draugės nuotykis lotuliukas.gif jaučiu,būčiau vietoj numirus iš gėdos biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif pasiskaitau wakare, tai paskui baisu miegot blink.gif blink.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Biškutis spamo ir ne į temą, bet mano klasiokei Gretai, kuri yra Jono dukra, buvo toks nuotykis biggrin.gif . Chemijos pamoka. Mokytojas labai griežtas vyriškis. Visi tyli, o klasiokė ėmė ir užsiplepėjo su suolo drauge. Mokytojas tuo metu apie jonus aiškino. Kalba jis kalba ir sakydamas frazę "greta jonų", atkreipia į ją dėmesį. Jis kartoja tą pačią frazę garsiau, po to dar garsiau ir dar kartą visai jau garsiai. Pagaliau Greta, Jono dukra, kažką užgirsta ir sumąsčius, kad čia kviečia atsakinėti ją atsistoja. lotuliukas.gif . Jos veido išraiška buvo nepakartojama. Visi lūžom, o jau po to ji pasakojo niekaip negalėjusi suprasti, iš kur chemikas jos tėvavardį sužinojo biggrin.gif .
Atsakyti
dažniausiai visi neįprasti reiškiniai yra visiskai normalus ir realus dalykai.
Atsakyti
Nu žinot vakar vakare paskaičiau jūsų pasakojimu,tai košmarus visa nakti sapnavau apie visokius judančius daiktus ir neramias dušelias fear.gif

Aš irgi su nepaaiškinamais reiškyniais esu susidurus,tai net prisiminti nenoriu,ačiu die tai senai buvo ,tai beveik viska pamiršau,bet tamsos iki šiol bijau sad.gif
Atsakyti