Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Nea, ten gi butas, paprasčiausias 2 kambarių, tiesa vyras kažkada užsiiminėjo dvasių kvietimais, bet jau seniai kokių 10 metų nea, juolab, kad po to jokių reiškinių panašaus plauko nebuvo, tik nejaukumas.
Atsakyti
eik tu sau, Lonaaaa blink.gif blink.gif net šiurpas krato bijau.gif Klausyk, gi galėjai pas mane atlėkt nakvot - lišni 3 kambariai, būtų vietos sočiai, o ir dvasių neturim jokių piktų, tik voveres biggrin.gif Aš tai bijočiau nakvot tokiam bute unsure.gif Duok idėją uošviui, kad pasikviestų kunigėlį vietinį - pašventins, gal aprims viskas smile.gif Nepakenks šiaip ar taip šventinimas blush2.gif
Atsakyti
Nu jo pas tave miegot 2 nakties... aš jau gėdinausi 20.30 į svečius prašytis, o čia 2 nakties. Kitą kartą švęsto vandens nusivešiu jei važiuosiu ir su žvake kambarius apeisiu.
Atsakyti
Gali ir tai nepadėti...
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2006 04 04, 07:34)
Nu jo pas tave miegot 2 nakties... aš jau gėdinausi 20.30 į svečius prašytis, o čia 2 nakties. Kitą kartą švęsto vandens nusivešiu jei važiuosiu ir su žvake kambarius apeisiu.

taigi galėjai atvaryt doh.gif kitąkart kai atvažiuosi, ateik pernakvot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 04, 10:08)
Gali ir tai nepadėti...



gali gali...ir tas paslaptingas zingsniu savininkas gali ateiti kartu... biggrin.gif ka tuomet Cili darysi? pas ka prasysies pernakvoti? lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif smagios istorijos bigsmile.gif bet tik tada, kai dienos metu skaitomos, ir kaip po to naktį pačiam nepasikartoja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 04 04, 13:27)
gali gali...ir tas paslaptingas zingsniu savininkas gali ateiti kartu... biggrin.gif ka tuomet Cili darysi? pas ka prasysies pernakvoti?  lotuliukas.gif

Šiaip tai ne Čili prašėsi nakvoti, ji tik man siūlė... 4u.gif
Aš ir nemanau, kad padės, juolab, kad uošviui visai dzin tai, jam gali namas griūt, tik tada jis susirūpins, o man gal ramiau bus. Arba tiesiog nemiegosiu tam kambary. Man tuose namuose, jei vyras yra tada kažkaip žymiai drąsiau, tai tiesiog visada tik su juo būsiu.
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 04 04, 13:27)
gali gali...ir tas paslaptingas zingsniu savininkas gali ateiti kartu... biggrin.gif ka tuomet Cili darysi? pas ka prasysies pernakvoti?  lotuliukas.gif


ai, aš tai nelabai bijau vaiduoklių ir naminukų ax.gif Lona, gali atsivest pas mane, apginsiu biggrin.gif bonką padarysim ir negirdėsi žingsnelių irnesakyk.gif arba tapkytes minkštas padėsiu bildukui prie durų, kad tyliai vaikščiotų biggrin.gif

aišku juokas juokais, bet jei jau vaidelensai, tai užjaučiu.. unsure.gif
Ar aš klystu, Lona, ar tau kažkada ir namie girdėjosi kažkas? listen.gif
Atsakyti
Jo bet dabar čia ramu ir gera, nes aš kažkada, bet dieną po tų įvykių garsiai aprėkiau jį: sakau, jei toks drąsus vakare mane gasdint lysk lauk dieną, arba dink iš čia su visam, po to kažkaip ramu paliko.
Aišku nežinau ką būčiau darius jei būtų atėjęs... Bet po to tfiu tfiu tfiu ramu. (pas uošvį matomai perbėgo, jis biški kurčias, prosto puiki terpė mistikai.)
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2006 04 05, 18:23)
Bet po to tfiu tfiu tfiu ramu. (pas uošvį matomai perbėgo, jis biški kurčias, prosto puiki terpė mistikai.)

nu nežinau, labai jau keista unsure.gif O tau negalėjo pvz pasigirsti? Aš vienąkart net kalatojausi iš baimės, galvojau kažkas per linoleumą žingsniuoja blink.gif Prisigalvojau visko, bet pasirodo nuo vakare skalbtų džinsų lašėjo ant linoleumo lašeliai -kap,kap,kap, grynai garsas kaip žingsnelių bijau.gif
Neseniai irgi šviesa naktį koridoriuj įsijungė blink.gif pasirodo ne iki galo buvau nuspaudus mygtuką, tai atšoko doh.gif

Kartais gerai save nuraminti sugalvojus kitą priežastį vietoj bildukų smile.gif
Atsakyti
Tu galvoji aš savęs neraminu ir logiškų paaiškinimų neieškau, tą naktį kai jau gulėjau su vyru kitam kambary oi oi ko tik nebuvau prisigalvojus, maniau jog kažkas su parketu, bet kitą dieną visaip klausiau ir nieko, nu nežinau, gal čia tik naktį girdisi? Bet kokiu atveju, ten nakvoti daugiau nenoriu, nebent buvusiam vyro kambary, nes kitur nea....bijočiau,net jei ir nieko nebūtų vis vien klausyčiau.
Atsakyti