Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

QUOTE(Piliete @ 2006 03 20, 20:20)
Papasakojau sapna.. Kas svarbiausia aš jaučiausi kalta, kad negaliu eiti pas jį. Ir viena tokia močiutė sako,kad kvietė ta prasme į mirusių pasaulį eiti. Sako, gerai,kad nesutikai. Baisu labai  fear.gif fear.gif fear.gif .


O kas būtų jei nueitum sapne paskui mirusį žmogų ten kur jis kviečia?
Atsakyti
QUOTE(Piliete @ 2006 03 20, 19:20)

Oi Piliete, dar tokiu stiliumi a la Styvenas Kingas rašai blink.gif O namuose ir aš viena... kraupu...stengiuosi labai neįsigilinti į pasakojimus, ir savųjų neprisiminti... va tarp draugų būry, prie laužo sėdint, linksma tokias istorijas girdėti, tik šiurpuliukas perbėga... o dabar plaukai šiaušiasi unsure.gif

Buvo gyvenime nuojautų g.gif kažkada su kaimyne kalbėdama ir duris rakindama pajutau eglių kvapą (daugiaaukščio viršutiniame aukšte ph34r.gif) ir iškart smilkt galvon - kvapas kaip per laidotuves (nuo eglinių vainikų) doh.gif O kaimynė sako - aj, nieko nejaučiu, man sloga. Po savaitės į bobutės laidotuves važiavau verysad.gif


Va, o mano kolibris dienomis vis tebesiduoda aplink langus, jau antra savaite unsure.gif atsibodo... vyras perskaitė, kad kolibriai - labai jau savo teritorijč ginantis gyvis, tai gal mūsų namą jo teritorijoje pastatė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 21 kovo 2006 - 04:00
QUOTE(Poli1 @ 2006 03 20, 21:15)
O kas būtų jei nueitum sapne paskui mirusį žmogų ten kur jis kviečia?


manau,kad gali ir mirti. nzn.. tiesiog taip girdejau is bobuciu pletku:)
Papildyta:
QUOTE(Virdzinija @ 2006 03 21, 04:59)

Va, o mano kolibris dienomis vis tebesiduoda aplink langus, jau antra savaite  unsure.gif atsibodo... vyras perskaitė, kad kolibriai - labai jau savo teritorijč ginantis gyvis, tai gal mūsų namą jo teritorijoje pastatė  lotuliukas.gif


o, leiskit paklaust ax.gif kur tamsta gyvenat?
galvoju,kad ne lt.. nes kolibriu kiek zinau nera pas mus ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Piliete @ 2006 03 22, 19:13)
o, leiskit paklaust ax.gif  kur tamsta gyvenat?
galvoju,kad ne lt.. nes kolibriu kiek zinau nera pas mus ax.gif  blush2.gif


Po mano avataru parašyta gyvenamoji vieta ax.gif tai nenustebk, kai kitą kartą paklausiu, ar geras ženklas, jei kelią krokodilas perbėga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 03 23, 01:40)
Po mano avataru parašyta gyvenamoji vieta  ax.gif tai nenustebk, kai kitą kartą paklausiu, ar geras ženklas, jei kelią krokodilas perbėga  lotuliukas.gif

oi, durne, durne as lotuliukas.gif as i tokius tei net neuzmetu akiu biggrin.gif biggrin.gif pati kalta.. niu,soriukas uz durna klausima:) 4u.gif
Atsakyti
Ką tik žiūrėjau per TV apie "raganą", bendraujančią su mirusiųjų dvasiomis. Ji tvirtina, kad su ja kalba B.Brazdžionis, S.Nėris... Vargšė moteris. Man jos gaila. Svarbiausia, kad tos dvasios verčia su jomis bendrauti. Jeigu ji nenori, jai užima kvėpavimą, pradeda skausmai varstyti arba žagsulys užeina...Vargšė vargšė... kad taip atsirastų protingas kunigas- egzorcistas ir išvarytų tas prievartautojas... Bet kur jį rasi... Per mažai jų yra...
Koks tamsus dar mūsų kaimas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 03 25, 18:51)
Ką tik žiūrėjau per TV apie "raganą", bendraujančią su mirusiųjų dvasiomis. Ji tvirtina, kad su ja kalba B.Brazdžionis, S.Nėris... Vargšė moteris. Man jos gaila. Svarbiausia, kad tos dvasios verčia su jomis bendrauti. Jeigu ji nenori, jai užima kvėpavimą, pradeda skausmai varstyti arba žagsulys užeina...Vargšė vargšė... kad taip atsirastų protingas kunigas- egzorcistas ir išvarytų tas prievartautojas... Bet kur jį rasi... Per mažai jų yra...
Koks tamsus dar mūsų kaimas... doh.gif

...kad taip atsirastų koks geras gydytojas - psichiatras ir išvarytų tuos prievartautojus... mastau.gif
Atsakyti
Psichiatras neišvarys...Tos vargšės moters psichika tikriausiai yra sveika. Bet ji labai įklimpo...Ji dabar kaip marionetė, tampoma astralinio pasaulio veikėjų...
Atsakyti
kad pozymiai panasus i paranojine shizofrenija - tiktai anti-psichoziniai vaistai tepades... egzorcismai, tsakant, tik kaip placebas (dabar net pats Vatikanas labai mazai egzorcismu teleidzia atlikt, bijo teismu tongue.gif )

na o dabar motrishkos, pasakykit, koks zenklas, kai dienos sviesoj, judriam mieste kelia perbega stirnu seimyna? blink.gif (perspeju - tikrai ne haliucinacija tongue.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinute_m: 26 kovo 2006 - 23:45
QUOTE(alinute_m @ 2006 03 26, 23:43)


na o dabar motrishkos, pasakykit, koks zenklas, kai dienos sviesoj, judriam mieste kelia perbega stirnu seimyna?  blink.gif (perspeju - tikrai ne haliucinacija  tongue.gif )

Ženklas tas, kad miške maisto pritrūko ax.gif
o ar tu viena matei tas stirnas? tada ženklų oi kiek lotuliukas.gif
Atsakyti
na, sklinda gandai, kad gyvena musu gana metropolitanishkame rajone tokia mitine stirnu seima (tiesiog Narnia lotuliukas.gif ) bet kad jos pastoviai mane sekioja - paskutiniu metu su stirnomis yra nuolatine akistata lotuliukas.gif Einu namo nakti - prabega visi, einu namo diena is fitneso, stovi stirninas ant tako, praeit neleidzia.. blink.gif

Visai baigiam stirnom, kaip kokiais tarakonais apeit... praeit neduoda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinute_m: 27 kovo 2006 - 01:16
QUOTE(alinute_m @ 2006 03 27, 01:14)
Visai baigiam stirnom, kaip kokiais tarakonais apeit... praeit neduoda doh.gif

tai čia beveik tas pats kaip su mano kolibriu lotuliukas.gif dvi savaites čirškinosi palei langus, tipo naujienas nešė, gerai kad šalti orai užėjo - nuvijo... kažin ar ilgam bigsmile.gif
Atsakyti