Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

QUOTE (Sfinxute @ 2004 12 10, 14:28)
prisiminiau, tai ta tavo pazistama rolleyes.gif ane? ar jau buvot susitikusios?

Ne, neatvaziavo... g.gif ji visad tokia idomi- nekonkreti.
Atsakyti

Parasysiu dar apie keistus zmoniu pradingimus, kaip pvz.: "89m viena ankstu sausio ryta 45metu verslininkas prisipyle degalu i savo automobili. Sumokejes uz juos , jis paklause, kur rasti vyru tualeta. Paskiausiai ji mate einant tualeto link. Jo automobilis stovejo paliktas valanda be prieziuros. Pagaliau sunerimes kasininkas nuejo jo ieskoti. Vyro nebuvo ne zenklo. Tada kasininkas pranese policijai. Jie apieskojo aplinkini miska su sunimis, bet nieko nerado.
Paaiskejo, kad verslininkas neturejo jokiu asmeniniu ar financiniu rupesciu, faktiskai nebuvo priezasties , kad jis butu norejes pradingti. "jei jis planavo dingti, - aiskino policijos atstovas, - kodel jis pripyle automobili degalu ir paliko ji prie koloneles? Ir kodel pasirinko aptarnavimo stoti uz daugelio myliu nuo bet kur?"
arba dar vienas "... vyras veze automobiliu savo zmona. Smarkiai snigo, ir jie ivaziavo i Linkolno tuneli, kur buvo apsaugoti nuo blogo oro. Vyras islipo nuvalyti nuo automobilio sniega, kad geriau matytu. O 36m zmona eme valyti uzpakalini langa, tuo tarpu vyras buvo uzsiemes priekiniu stiklu valytuvais. Kai baige tvarkytis, vyriskis pakele akis noredamas jai kazka pasakyti, bet jos niekur nebuvo matyti."

man niekaip nedaeina, nu kur gali pradingti? juk vistiek kazkur tai turi dingt... g.gif gerai, parasyciau daugiau, bet turiu lekti, ryt dar sugrisiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2004 12 10, 15:53)
ta knyga "Neisaiskintu reiskiniu enciklopedija"... bet as ja kazkokioj lusnoj knyginelej uztikau...  smile.gif truputi jau senstelejusi-2000m leidimo, bet jei rastum, nusipirkti tikrai verta... tiesiog pradedi skaityt ir nebegali atsiplesti, nors jau pabales is siubo. Radau dar daug dalyku, kuriu nznojau...


begsiu siandien paieskoti tos knygeles thumbup.gif ale, labai jau smalsu paskaityti rolleyes.gif
Atsakyti

tai, kad ta knygele visai ne knygele, o ciela knyga biggrin.gif gan didele ir storoka...
labai tikiuosi, kad rasi ta knyga, o jei ne, tai vistiek ka nors panasaus nusipirk apie babausius ir po to mums parasyk rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2004 12 11, 11:42)
tai, kad ta knygele visai ne knygele, o ciela knyga  biggrin.gif gan didele ir storoka...
labai tikiuosi, kad rasi ta knyga, o jei ne, tai vistiek ka nors panasaus  nusipirk apie babausius ir po to mums parasyk  rolleyes.gif




netgi ciela knyga doh.gif tiek daug neisaiskintu reiskiniu yra blink.gif
niu, viskas, lekiu ieskoti biggrin.gif tik vyrui baisiai juokinga bus, bo visada rimtas knygas perku, kodeksus ir pan. o cia apie babausius ieskosiu laugh.gif laugh.gif laugh.gif
kol manes nebus parasyk kokia istorija, kad butu ka paskaityti grizus wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif nu jo daug visokiu istoriju ir paaiskinimu yra... ir yra keli skyriai: NSO tyrinejimas, Gyvenimas po mirties, Bildukai ir antgamtiniai reiskiniai, Nostradamas ir ateities vizijos, ir Pabaisos ir paslaptingos vietos... todel man sunku ka nors isrinkti ir parasyti, nes ten su visais aiskinimais, pamastymais is vieno parasyta... todel reikia skaityti visa knyga, kad tas tox tikras siaubo efektas butu smile.gif
Idomu, kaip tau, Sfinxute, sekesi rolleyes.gif ar radai ka nors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moda: 11 gruodžio 2004 - 14:28
QUOTE(Dee_Dee @ 2004 12 10, 17:17)
Nu nesiruošiu aš čia nieko kritikuot ar šaipytis ar panašiai. Nepaaiškinami reiškiniai man pačiai įdomūs, ir domėjausi truputį savo laiku. Tiesiog man smalsu kam taip "šiurpintis" kad paskui baisu vienai namie būt ar net į tualetą nueit?  g.gif


na,vadinas mums kazko gyvenime truksta,kad sitaip siurpinames laugh.gif
Atsakyti
tu bet jus cia ir pavaro , kai paskaitai tai net siurpuliukas nubega. fear.gif
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2004 12 11, 14:27)
biggrin.gif nu jo daug visokiu istoriju ir paaiskinimu yra...  ir yra keli skyriai: NSO tyrinejimas, Gyvenimas po mirties, Bildukai ir antgamtiniai reiskiniai, Nostradamas ir ateities vizijos, ir Pabaisos ir paslaptingos vietos... todel man  sunku ka nors isrinkti ir parasyti, nes ten su visais aiskinimais, pamastymais is vieno parasyta... todel reikia skaityti visa knyga, kad tas tox tikras siaubo efektas butu  smile.gif
Idomu, kaip tau, Sfinxute, sekesi  rolleyes.gif ar radai ka nors?



neradau ne vienam knygyne sad.gif kaimas kazkoks mad.gif jei gali parasyk autoriu ir leidykla, bandysiu uzsisakyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sfinxute @ 2004 12 12, 12:06)
neradau ne vienam knygyne sad.gif kaimas kazkoks  mad.gif jei gali parasyk autoriu ir leidykla, bandysiu uzsisakyti  rolleyes.gif


nu kazkaip nesistebiu, kad neradai dry.gif nes ir aš, kai pirkau, tai vienintelis egzempliorius ir bebuvo... o autorius tai Reuben Stone, o leidykla Knygų spektras. Ir beje, kodėl sakai "kaimas kažkoks" biggrin.gif kur tu gyveni? nes aš tai tą knygą tikrai beveik kaime pirkau biggrin.gif
Atsakyti
kazi kokiam kauno knygyne ir as ta knygela maciau...bet kazkaip nesudomino ji manes dry.gif
Atsakyti
QUOTE(pa_radize @ 2004 12 11, 15:50)
na,vadinas mums kazko gyvenime truksta,kad sitaip siurpinames  laugh.gif


Aisku, ko. Tikru vaiduokliu biggrin.gif
Atsakyti