Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Man vienas keistas įvykis nutiko šį rudenį. Taigi nuvažiavau aš į svečius pas tetą( ji gyvena nuosavam name) pavakarojom ir aš nuėjau miegoti į antra aukštą, kuriame paprastai niekas nebūna tik svečiai atvažiavę ten miega. Atsiguliau į lovą užmigau ir naktį pabudau iš niekur nieko, pramerkiau akis ir prie savo lovos pamačiau žmogų stovintį, veido nieko nemaciua tiesiog tokį tamsų siluetą, kuris pamažu sviro ant manęs ir svarbiausia tai, kad aš jaučiau jo svorį, jaučiau kad jis mane spaudžia ir kad jis tarsi mane nori uždusinti aišku aš visa sustingau iš baimės ir palindau po kaldra tada jis pranyko. Iki pat ryto neužmigau o ryte viską tetai papasakojau tai ji man paaiškino kad tą lovą pirko iš kažkokio žmogaus kurio sūnus labai sirgo ir gali būti kad toje lovoje ir numirė blink.gif Baisu man pasidarė nes esu įsitikinus kad nesapnavau...
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2006 01 28, 15:22)
Ir as esu girdejusi,kad tokie skambuciai pries dideles nelaimes,todel geriau duru nedaryti,o nuejus i baznycia paaukoti kelis litukus,arba palikti pora zvakiu ir pasimelsti listen.gif



Skambučio neturint, beldimas į duris irgi tą patį reiškia blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 06 vasario 2006 - 20:06
O mane vieną naktį labai išgąsdino neįprastas triukšmas ohmy.gif Atsimenu,naktį pribudau ir nesuprantu,kas darosi blink.gif O pasirodo,katinas,kaip pasiutęs lakstė tai ant palanges,per mane(o aš guliu po kaldra ir drebu lotuliukas.gif ),per lovą ir kniaukia ne savu balsu blink.gif ,žiūrėdamas i langą ohmy.gif Ryte visiems pasakoju,nieks nieko negirdėjo doh.gif
Atsakyti
Skaiciau skaiciau visas jusu istorijas ir nutariau pati parasyt.Iki mano brolio mirties ( jis isejo is gyvenimo savo valia) as nelabai tikejau vaiduokliais, bildukais ir panasiai. Kai jis buvo pasarvotas , netycia uzsnudau ir susapnavau ,kad kazkas mane nori isitempt i juoda juoda duobe.Taip issigandau, kad net prabudau.Jau po laidotuviu atsiguliau miegot, ruosiais lyg snaust, kai pajutau ,kad kazkas yra salia.Pramerkiau akis ir maciau seseli panasu i zmogaus silueta.Dar kita vakara ,isjungusi televizoriu ir sviesa,susiruosiau miegot . KIek laiko pagulejau uzsimerkus , atsimerkiu ir matau ant sienos sviesos kamuoliuka kokiu 10 cm skersmens,Pamaniau ,kad pro uzuolaida prasiskverbia sviesa.Bet ilgiau isiziurejus, supratau, kad tas kamuoliukas lyg ir mirksi-kaip akis uzsimerkia ir atsimerkia.Ziurejau ir negalejau patiket ,kad istikruju taip yra.Nusprendziau isijungt sviesa ir paziuret ,kad gal sunus kuo siena istepe.Bet siena buvo svari.Isjungiau sviesa, taciau uzmigt negalejau, baime apeme.Turejau skambint savo draugui,kad atvaziuotu nakvot. Po to ivykio kalbejau su viena moterimi,kuri domisi visais siais dalykais.Ji man paaiskino,kad kadangi mano brolis nusizude, jo sielai labai sunku palikt si pasauli , tad ji atejo ieskot pagalbos. Dar pasake, kad turiu uzpirkinet daug misiu ,melstis prie sventintu zvakiu.As taip ir dariau.be to visa ta laika jauciau,kad kazkas yra salia manes-daznai per kuna perbegdavo saltukas ir pasiurpdavo visa oda o ir zvakiu liepsna budavo nenormali- blaskydavosi i sonus, kildavo i virsu, rukdavo juodi dumai.Ypac taip darydavosi,kai pasakodavau kam nors apie ta sviesos rutuliuka.Dar gan daznai sapnuodavau savo broli. Kitas keistas ivykis nutiko praejusiu metu sausio 1d.Jei nebutu buves sunus namie, buciau pagalvojus ,kad man balti arkliai vaidenasi nes isvakarese gerai atsventem naujuju sutikima.Buvo apie 4 val po pietu , norejau kazka paskaityt,tad paprasiau sunu ijungt sviesa.Jis taip ir padare. As pakeliau akis i lempa , pamaniau,kad man stogas vaziuoja- apie lempa maciau gan didele ir ryskia vaivorykste.Jos centre buvo tamsiai melyna spalva, kuri pulsavo-tai padidedavo tai sumazedavo.Klausiau sunaus ar jis mato ka nors ir jis man isvardino visas spalvas, kurias maciau ir as.Liepiau sunui nueiti i virtuve paziuret ar ir ten tas pats,jis atsake,kad taip tik ne taip ryskiai matosi.Ta vaivoryske kokia valanda buvo apie lempa.Buvau jau pradedanti tiket ,kad apie visas lempas taip tik as anksciau to nepastebedavau...Kai jau isnyko ta vaivorykste, gaila pasidare , tokios grazios ir ryskios spavos buvo.Ir ypac man patiko ta pulsuojanti melyna.Tai tokia mano istorija, jei kas pasakotu gal nelabai patikeciau, bet kad pati maciau ir dar ne viena.Tiesa ,pamirsau pasakyt ,kad kai buvo vaivorykste kaip tik buvo uzdegtos zvakes .Viena, kuri sventinta ,dege ramiai, o kitos labai blaskesi tik juodu dumu nebuvo.
Atsakyti
Zemaite, gal ivyko pokyciai - gal jau brolio siela apsivale uztektinai ir jis tau dekojo uz maldas...pagyvensi - pamatysi.. biggrin.gif
Atsakyti
(iš pradžių labas visoms,neesu aš mama ir būsiu dar TIKRAI NEGREIT (z).bet tiesiog dievinu Supermamų klubą,ngaliu gyvent be jo:wub:)
prisiskaičiau čia tokių šiurpių ir įdomių dalykų,galvoju,reik ir man parašyt ax.gif

tai va.iš pradžių buvo tik visokie nekalti dvasių kvietimai (išmokė močiutė,o aš,vėpla,pažaist pagalvojau.)iš pradžių buvo nieko,o paskui,kai po tokio pasižaidimo mirė mano katė...prasidėjo.ramiai gyvent jau nebegalėjau.tarkim,sėdžiu vonioj (nu ant vonios krašto) ir girdžiu koridoriuj žingsnius.iškišu galvą - nieko nėra..labai išgąsdino kartas,kai taipogi sėdėjau vonioj,ir išgirdau,kaip atsidaro tualeto durys.na,galvoju,mama nuėjo.nueinu pas mamą,sakau - tu buvai?sako - ne,sėdėjau čia gi.ir kaip jaustis?doh.gif
o jau naktim iš vis siaubai.tiesiog aiškiai girdžiu,kaip atsirakina durys,žingsnius girdžiu - nu siaubas.kiek kartų vaidendavos,kad katė įslenka į kambarį...viskas aprimo,kai įsigijau naują katę.aprimo,bet nesibaigė.
išgelbėjo ta pati močiutė,kuri vieną dieną pagaliau teikės manim patikėt ir išvarė tą kažką iš mano namų.bet kurgi aš neišgirsiu ko nors naujo?šiaip aš tuos dalykus girdėdavau viena,bet pastebėjau,kad dabar mano katė labai reaguoja,o gyvūnai tai labai jaučia.neretai būna,kad gulim kartu,ji sau murkia - ir staiga tik pašoka didelėm akim,bėga kažko žiūrėti.su tuo jos elgesiu išgirstu kokius tai traškėjimus...vienu žodžiu.tie visi įvykiai pavertė mane paranojike,ir rimtai.
o mano močiutė tai išvis daug įdomybių patyrus,jos pasiklausius bijau viena būti biggrin.gif
tai tiek.
Papildyta:
QUOTE(kamarele @ 2006 02 06, 19:51)
...Atsiguliau į lovą užmigau ir naktį pabudau iš niekur nieko, pramerkiau akis ir prie savo lovos pamačiau žmogų stovintį, veido nieko nemaciua tiesiog tokį tamsų siluetą, kuris pamažu sviro ant manęs ir svarbiausia tai, kad aš jaučiau jo svorį, jaučiau kad jis mane spaudžia ir kad jis tarsi mane nori uždusinti aišku aš visa sustingau iš baimės ir palindau po kaldra tada jis pranyko. Iki pat ryto neužmigau o ryte viską tetai papasakojau tai ji man paaiškino kad tą lovą pirko iš kažkokio žmogaus kurio sūnus labai sirgo ir gali būti kad toje lovoje ir numirė  blink.gif Baisu man pasidarė nes esu įsitikinus kad nesapnavau...

panašiai buvo mano močiutei,ji gyveno pas kažkokius žmones,ir naktį jai pradėjo nutraukinėt antklodę kažkas g.gif ji pritraukia vėl,o jai vė nutraukia.ryte ji klausia,kas ten buvo,o jie sako,čia kažkada pasikorė vyras blink.gif
Atsakyti
Ojojoj kokia cia temele fear.gif As tokia baile tokiu istoriju, o dabar kai atradau sita tema, tai kaip mazas vaikas - praeit negaliu doh.gif
Atsakyti
Tai va papasakosiu, savo istoriją.Čia buvo prieš kokius dešimt metų, bet aš vistiek negaliu pamiršt. Man tai įsirėžė į atmintį, ir niekada to nepamiršiu.
Miegojau tada su bobute, ji kitoj lovol , ir aš vidury nakties atsikėliau nuo duidelio triukšmo, atsibudau, pažiūroi į langą, o ten matau baisų žmogų
Matau, kaip jis eina palange mano, pas mane pirmas aukštas, visas juodas, ir baisiai sūsikūprinęs, kaipiš siaubo filmo
aš į jį žiūriu. o jis stovi ties langu, toks visas juodas kuprius, siaubas, kaip aš išsigandau
tada praFDĖJAU TIKĖT, KAD TIKRAI KAŽKAS YRA, aš ir dabar bijau į langą naktį žiūrėt
tiesa, langas buvo išdauštas, tada, ir jis ėjo būtent į tą skylę,kaip dabar aš galvoju
čia po naujų metų mano kadrai išdaužė langą] bet jis buvo toks baisus , kad siaubas visas juodas ir sūsikūprinęs labai, taip atrodo velnias tikriausiai
man dabar net šiurp[as nueina, ir tikrai kažkas yra, tai žinau
Atsakyti
[quote=fukuotukaf,2004 12 09, Viena nakti atrode, kad lubos ilinkineja tiesiai virs manes, net rankas tiesiau, kad manes neprispaustu, o paskui kazkaip dingo viskas, kai vyras atsibudo. Dar "sapnuodavau" tokius tamsius siluetus kambario kampuose. Pastaruoju metu kazkaip viskas praejo, miegu pakankamai ramiai smile.gif Tik kazkodel bijau tamsoje i veidrodi ziureti blink.gif net nezinau kodel.
Man buvo panasiai,sapnavau ,kad is sienu pradejo lysti rankos ,juodos kaip tirstu dumu pavidale,prabudau su malda lupuose.Mano mociute man pasake,kad mane namai veja.Taip ir buvo,gal po kokiu puse metu issikeleme i kita buta.Gal ir tau taip?
Atsakyti
o buvo taip...Prieš porą metų ruošiausi įsidarbinti vienoje bandančioje įsikurti Lietuvėlėj firmelėj. Tą dieną, kai turėjau eiti pokalbio, sužinojau, kad išvakarėse mano močiutė mirė. Mama buvo darbe, tad tėvas reikalavo ,kad važiuočiau kartu ir jam ne motais buvo, kad man pokalbis dėl darbo (galbūt ir aš buvau egoistė, bet tai buvo labai svarbu man - juk reikia galvoti apie gyvus, o ne apie mirusius). Prasidėjo isterija, nenorėjau niekur važiuot, paskambinau mamai į darbą, paaiškinau situaciją - ji staigiai parlekė namo ir su tėvu išvažiavo į kaimą pas močiutę. Aš nuėjau į pokalbį, po to buvo dar keli pokalbiai, bet aš to darbo taip ir negavau. Matyt močiutė norėjo mane apsaugoti nuo tos kančios, kai sužinojau, kad negausiu taip trokštamo darbo.
O vakare prieš močiutei išeinant mano būsimas vyras man padovanojo gėlių krepšelį - tokį mažytį simpatišką. Šiaip tai buvo pirmas kartas, kai jis man tokį padovanojo, o aš dar nusijuokiau ir paklausiau - gal kas numirė blink.gif
Pasirodo, kad aš kaip ir žinojau, kad kažkas yra ne taip, bet nesupratau. Su močiute labai šiltai bendravau, man ji buvo šauni moteris unsure.gif
Atsakyti
buvo keletas idomesniu atveju mano gyvenime...
parejus is mokyklos priguliau pokaicio nusnaust. nezinau ar buvau uzmigus ar ne, bet pajutau uz nugaros ir akies krasteliu maciau raudonas liepsnas. mama irgi pokaiciavo gretimam kambary, siaubo apimta bandziau ja saukti, bet visa buvau suparalizuota. siaubas buvo apemes ir nesupratau kas vyksta, tik jutau ugnies liepsnas laizancias nugara ir ta bejegiskuma net atsisukt ir paziuret kas vyksta. skamba kaip sapnas, bet tikrai ne unsure.gif

kitas atvejis buvo vasarojant mamos tevyskes sodyboj. buvo naktis, su mama nuejom i lovas. girdziu mamos balsa saukianti, klykianti mano varda, is pradziu taip vos vos, is toli. pramerkus akis, matau salia manes klupincia mama ir su siaubu akyse i mane ziurincia. kuo garsiau ji verkdama sauke mano varda, tuo labiau pradejau atsipeiket. atsipeikejus pastebejau, kad as ne lovoj ,o guliu virtuvej ant grindu, salia klupo mama ir saukia mane vardu. dar ir dabar nesuprantu kas ten atsitiko, kaip as atsiduriau virtuvej ant grindu. bet kazkaip turiu toki jausma, jei nebuciau sugebejus praplest akiu ir pamatyt vargses mamos veido, buciau nebeprabudus g.gif

na ir dar kitas keistas dalykas, tai pries metus, ant saules rezginio atsirades baltas ryskus apskritimas. nenyksta g.gif unsure.gif
Atsakyti
nu mamkos jus cia ir pasakojat net nemalonu pasidare unsure.gif cool.gif
Atsakyti