Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

QUOTE(ViChy @ 2005 11 27, 17:53)
Pritariu...ir ta pati galiu pasakyti apie siaubo filma Saw ir Saw2,man pirma dalis buvo idomesne..antra nelabai...

O saw - siaubo filmas? g.gif . Man tai eilinis trileris. Geras filmas, bet ne siaubiakas.
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2005 01 31, 19:32)
Oj as prisiziurejusi siaubeku apie dvasias ir kitus nepaaiskinamus dalykus tai bijau...bet bandau sau ikalti i galva kad taip nera! smile.gif nors labai labai megstu mistinius siaubo filmus...tas toks baismes jausmas ziurint mane veza smile.gif o pasibaigus filmui apie ji vis galvoju ir tada baisu uzmigti smile.gif nors siaubekus visada ziuriu vakare pries miega...bet ne viena smile.gif

Man ir fainiausi filmai mistiniai.tada kazkaip susimastau apie egzistencija ir pradedu drauga siurpint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2005 03 19, 12:49)
Jei savo akimis nebučiau to mačiuosi tikrai nepatikėčiau,bet as tai mačiau ir ne viena...  blink.gif
Buvo vasaros diena,man buvo gal kokie 12-13 metu...tiksliai negalėčiau pasakyti.Buvome mes kieme su draugais ir staiga pamatėme kažkoki skraidanti objekta ,tai buvo vakaras bet šviesu lauke buvo.Nežinojom ką galvoti tas objektas buvo gerai matomas bet jis buvo panašus į kažkokia tai bočka... blink.gif  unsure.gif  ohmy.gif  Na atrodė jis ne lengvas,be tkaip galėjo skristi..Mes stebėjome jį ,žmoniu gal kokie 8 buvo.Nuėjome iki miško,o po to ten buvo tokia tvora ir mes nebegalėjome jo stebėti.Aš žinau skamba keistai ir patikėti sunku,bet mačiau ne viena ir tikrai tai nebuvo fantazijos vaisius nono.gif

o mes su mama matem sokanti menuli,niu kitaip nepavadinsi.vakare buvom lauke ir ziurim kad danguje apskritimas lyg menulis tekantis(tada jis raudonas buna).bet tame apskritime lyg menulio jaunatis vartosi.nu nemoku paaiskint bet is tikruju siurpu buvo unsure.gif
Atsakyti
Man jau kelintą kartą, t.y. seniau buvo ir šiandien atsitiko, nu aš jau būnu ryte prieš pat pabudimą ir pasigirsta durų skambutis, bet jį girdžiu tik aš viena, nežinau ar man galvoj ar iš tikrųjų skambutis ir poto dažniausiai suskamba žadintuvas, ta prasme būnu beveik pabudus po to ,,skambučio". Kartą net prie durų buvau nubėgus pažiūrėt, bet atidarius buvo tuščia. Tai šiandien net nesikėliau. Kas čia gali būt?
Atsakyti
Siaubas, kažkas nori pas tave ateiti, turiu omeny neaišku kas??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gretulka85 @ 2005 12 24, 15:38)
o mes su mama matem sokanti menuli,niu kitaip nepavadinsi.vakare buvom lauke ir ziurim kad danguje apskritimas lyg menulis tekantis(tada jis raudonas buna).bet tame apskritime lyg menulio jaunatis vartosi.nu nemoku paaiskint bet is tikruju siurpu buvo unsure.gif

Aš taip pat pamenu, kai buvau maža, gal kokių 8 metų važiavome iš kaimo ir tada visi netikėtai pamatėmė kažkokį skraidantį objektą su daug švieselių ... Ir tai nebuvo fantazijos vaisius, nes daug mašinų sustoję žiūrėjo kas dabar bus... Tas objektas pasisukinėjo pasisukinėjo ir dingo... Prisimenu, kad buvo labai baisuuuuu verysad.gif
Aš tai tikrai tikiu, kad yra kažkas, neišku tik kaip juos pavadinti... NSO
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2006 01 23, 13:51)
Man jau kelintą kartą, t.y. seniau buvo ir šiandien atsitiko, nu aš jau būnu ryte prieš pat pabudimą ir pasigirsta durų skambutis, bet jį girdžiu tik aš viena, nežinau ar man galvoj ar iš tikrųjų skambutis ir poto dažniausiai suskamba žadintuvas, ta prasme būnu beveik pabudus po to ,,skambučio". Kartą net prie durų buvau nubėgus pažiūrėt, bet atidarius buvo tuščia. Tai šiandien net nesikėliau. Kas čia gali būt?


Nereikejo atidaryti duru schmoll.gif Sako, kad taip nelaimes beldziasi i duris. Jei jas atidarai - jos ateina unsure.gif Nenoriu gazdint, bet daugiau patariu duru neatidarineti.
Atsakyti
sveiki...prisiskaiciau cia pas jus siaubeku visokiu... bijau.gif norejau paklausti kur yra 1 dalis sitos temos? ieskojau, bet neradau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2006 01 23, 14:51)
Man jau kelintą kartą, t.y. seniau buvo ir šiandien atsitiko, nu aš jau būnu ryte prieš pat pabudimą ir pasigirsta durų skambutis, bet jį girdžiu tik aš viena, nežinau ar man galvoj ar iš tikrųjų skambutis ir poto dažniausiai suskamba žadintuvas, ta prasme būnu beveik pabudus po to ,,skambučio". Kartą net prie durų buvau nubėgus pažiūrėt, bet atidarius buvo tuščia. Tai šiandien net nesikėliau. Kas čia gali būt?


Gali būti skambutis pas kaimynus... smile.gif Rytas, tylu, tai ir girdisi smile.gif
Gali būti nelaimės pas tave, būūūūū cool.gif Betgi jei tebeskambina, tai ryškiai neįėjo smile.gif
Gali būti nelaimės pas kaimynus smile.gif

Visais trim atvejais durų neatidarinėk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 01 27, 16:21)
Nereikejo atidaryti duru  schmoll.gif Sako, kad taip nelaimes beldziasi i duris. Jei jas atidarai - jos ateina unsure.gif Nenoriu gazdint, bet daugiau patariu duru neatidarineti.

Aš kažkada rudenį atidariau. O šįkart nea neatidariau.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2006 01 23, 13:51)
Man jau kelintą kartą, t.y. seniau buvo ir šiandien atsitiko, nu aš jau būnu ryte prieš pat pabudimą ir pasigirsta durų skambutis, bet jį girdžiu tik aš viena, nežinau ar man galvoj ar iš tikrųjų skambutis ir poto dažniausiai suskamba žadintuvas, ta prasme būnu beveik pabudus po to ,,skambučio". Kartą net prie durų buvau nubėgus pažiūrėt, bet atidarius buvo tuščia. Tai šiandien net nesikėliau. Kas čia gali būt?
ir as esu patirusi toki reiskini unsure.gif user posted image ir kartojasi daznai, niekas negirdi, nueinu prie duru, pro akyte ziuriu nieko nera, bet tikrai nemalonu unsure.gif ir dar salta , brrrrrrrrrr rolleyes.gif
Atsakyti
Ir as esu girdejusi,kad tokie skambuciai pries dideles nelaimes,todel geriau duru nedaryti,o nuejus i baznycia paaukoti kelis litukus,arba palikti pora zvakiu ir pasimelsti listen.gif
Atsakyti