Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

QUOTE(desta @ 2005 09 22, 11:03)
Labai panašu,kaip iš filmo "Skambutis",jei esi mačius  fear.gif

drinks_cheers.gif Taip, labai panašu į Samarą. fear.gif
Atsakyti
Nu va ką tik peržiūrėjau, nežinau, bet kad žiauriai būtų baisu tai nebuvo, gal kad darbe žiūrėjau.
Atsakyti
As vakar perziurejau, galima sakyt vakare. Nu gal ka papiktinsiu, bet as juokiausi. Tikrai, man ten keliose vietose ziauriai juokinga buvo blush2.gif Gal cia toks jaunimas dabar ziaurius, bet visai nebaisu... O va kas patiko tai JEEPERRS CREEPERS 2. Nezinau ar gerai parasiau, bet ten tai idomu ir siek tiek kraupu. Beje senokai ziurejau, tai kaip dabar butu nezinau g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2005 09 25, 15:22)
O va kas patiko tai JEEPERRS CREEPERS 2. Nezinau ar gerai parasiau, bet ten tai idomu ir siek tiek kraupu. Beje senokai ziurejau, tai kaip dabar butu nezinau g.gif  blink.gif



O man kaip tik ten komedija ir pirma, ir antra dalis.
Atsakyti
Tiesa, o tą apie kuri jūs čia šnekat aš neturėjau kantrybės žiūrėt, spaudžiau spaudžiau ant to paveikslėlio ir kamuolio ir nieko daugiau nevyko, tai ir išjungiau. Vis žadu atsisėst normaliai, susikaupt ir peržiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(iindre @ 2005 09 25, 19:54)
O man kaip tik ten komedija ir pirma, ir antra dalis.



ir as smagiai pasijuokiau. nors siaubiakus tai megstu. Tiesa, gerus ax.gif
Atsakyti
Gal kas ziurejot "skambutis" ir "skambutis 2"? Pirma dali ziurejau ir nebuvo baisu, nes zinojau kas bus, o antra dali teko ziureti ir nezinojau kas ten bus, tai vajei kaip baisu buvo. Visa nakti bludijau, keliausi isjungineti televizoriu, nors jis buvo isjungtas blush2.gif Nebeziuresiu siaubiaku, tik grazius filmus apie meile wub.gif
Atsakyti
QUOTE(viketorija @ 2005 09 27, 13:45)
Gal kas ziurejot "skambutis" ir "skambutis 2"? Pirma dali ziurejau ir nebuvo baisu, nes zinojau kas bus, o antra dali teko ziureti ir nezinojau kas ten bus, tai vajei kaip baisu buvo. Visa nakti bludijau, keliausi isjungineti televizoriu, nors jis buvo isjungtas  blush2.gif  Nebeziuresiu siaubiaku, tik grazius filmus apie meile  wub.gif



na man pirmas baisesnis buvo. blush2.gif



Atsakyti
Na ne gi niekam nieko baisaus ir neįprasto neatsitiko?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2005 09 29, 16:55)
na man pirmas baisesnis buvo.  blush2.gif


Sutinku, pirma dalis buvo zymiai geresne...antra dalim nusivyliau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2005 11 27, 17:46)
Sutinku, pirma dalis buvo zymiai geresne...antra dalim nusivyliau...  smile.gif


vat del to as visa laika sakau, kad geras filmas negali buti keliu daliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2005 11 27, 17:50)
vat del to as visa laika sakau, kad geras filmas negali buti keliu daliu  ax.gif


Pritariu...ir ta pati galiu pasakyti apie siaubo filma Saw ir Saw2,man pirma dalis buvo idomesne..antra nelabai...
Atsakyti