Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Ir mes su kolege viską peržiūrėjom, viena tai bijojau ax.gif
Bet mes be garso žiūrėjom, kad ne taip baisu būtų blush2.gif
Atsakyti
Aš ryte prietemoj, viena namie būdama pradėjau žiūrėti, tai tik iki berniuko su kamuoliu dažiūrėjau fear.gif . Va pasisodinsiu vyrą šalia ir pasižiūrėsiu. tongue.gif
Atsakyti
Aš ir pradžioj be garso žiūrėjau,galvojau ne taip baisu bus, bet drauge atvarė,tai įsijungėm garsą,žiūrėjom du kartus thumbup.gif pašiurpino tai tikrai fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo desta: 21 rugsėjo 2005 - 17:24
As perziurejau viska be garso,buvo baisoka... cool.gif bandysiu ziureti dar karta su garsu,bet tik kai draugas grys...nes viena bijau fear.gif jauciu garsai turetu buti siurpoki... ax.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau visą blink.gif . Dar daba širdelė neatsileido iš baimės wacko.gif. O dar mano šaltakraujis per dantį vis traukia mad.gif
Atsakyti
QUOTE(viketorija @ 2005 09 21, 13:27)
Sveikos meraiciukes,
radau toki siaubaka, bet iki galo nepaziurejau, nes namie esu viena, kai gris vyriokas paziuresiu iki galo. Labai jau siurpu  fear.gif
http://members.thai....ai/thehouse.htm



nu jūs man pasakykit,ką taip baisaus taip matot?gal man jau nervai atbukę nuo visų istorijų,bet nieko ten baisaus nemačiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pa_radize @ 2005 09 21, 22:52)
nu jūs man pasakykit,ką taip baisaus taip matot?gal man jau nervai atbukę nuo visų istorijų,bet nieko ten baisaus nemačiau  doh.gif

Nu tu ir drąsuolė, pa_radise 4u.gif
O pačiam paskutiniam kambary, t.y. koridoriuje, be to raštelio nieko daugiau ir nebuvo, ane? Mes ilgai laukėm, bet nieko nepamatėm: gal ten tik klykė ir psio? g.gif Antrąkart tikrai nežiūrėsiu blush2.gif
Atsakyti
pa_radize, aš tai visuomet bijau tokių gazdulkų kai kas nors iš kur nors iššoka ax.gif . Nesugebu atsiriboti ir šaltais nervais žiūrėti. Nu gi žinau, kad iššoks, laukiu, o nuo to įtampa tik didėja. Žiūrint tokios rūšies filmus, jie vieni iš nebaisiausių, pažiūri ir pamiršti, bet akimirkos išgastis kutena nervukus. Iš principo nieko ypatingo, bet visai smagus bajeriukas buvo. smile.gif

Vilione, visko esmė ten yra kuo dažniau spaudinėti ant daiktų. Jei gan intensyviai tai darysi, tai veikmas vyks greičiau. O koridoriuj yra ten dar kai kas fear.gif , pabandyk daugiau paspaudinėt ant raštelio ir šviesos jungiklio mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Reila @ 2005 09 21, 09:03)

O kaip įlysti į tą saitą ir daugiau ko panašaus pasieškoti. Pagal šią nuorodą įjungia tik namą, o jei be galūnės adresą įvedi parašo "Directory Listing Denied". g.gif .
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 09 22, 08:15)

Vilione, visko esmė ten yra kuo dažniau spaudinėti ant daiktų. Jei gan intensyviai tai darysi, tai veikmas vyks greičiau. O koridoriuj yra ten dar kai kas  fear.gif , pabandyk daugiau paspaudinėt ant raštelio ir šviesos jungiklio  mirksiukas.gif .

LinaBoo, būk gerutė, nu pasakyk, kas ten buvo, ką ax.gif Antrąkart labai-labai bijau žiūrėt, aš irgi, kaip ir tu, tokia bailike 4u.gif
Atsakyti
Labai panašu,kaip iš filmo "Skambutis",jei esi mačius fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilione @ 2005 09 22, 10:49)
LinaBoo, būk gerutė, nu pasakyk, kas ten buvo, ką ax.gif  Antrąkart labai-labai bijau žiūrėt, aš irgi, kaip ir tu, tokia bailike 4u.gif


Aš mačiau - ten staigiai iššoka juodas vaiduoklio veidas fear.gif Iššoka ir surinka. 4u.gif Gan baisu doh.gif
Atsakyti