Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

O man sianakt tai kaip buvo- pakilo is po lovos kirvis blink.gif ir eme sukt po kambarį ratus...graziai taip, linguodamas kaip sokdamas. Buvo baisu, bet paskui po kokios valandos jau nebebijojau, o jis dar puse valandos pasoko ir nusileido i kampa tvarkingai. Gal sakau savo vietos namie ieskojo ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2004 12 09, 14:43)
Man pries pora metu buvo, kad sapnuodavau atmerktom akim (tikriausiai, kad sapnuodavau, nes kitaip to paaiskinti negaleciau)  doh.gif Atsibundu nakti ir matau, kad per siena toks delno dydzio voras ropoja, ilenda i sekcija, as staigiai rekdama zadinu vyra, sakau voras sekcijoj toks didelis didelis, paskui pati pagalvoju, kad nusisneku, tokiu voru nebuna, bet baimes visai nakciai uzteko. Pakui persikelem miegot i kita kambari, galvojau gal praeis tokie "sapnavimai". Ir ne velnio. Viena nakti atrode, kad lubos ilinkineja tiesiai virs manes, net rankas tiesiau, kad manes neprispaustu, o paskui kazkaip dingo viskas, kai vyras atsibudo. Dar "sapnuodavau" tokius tamsius siluetus kambario kampuose. Pastaruoju metu kazkaip viskas praejo, miegu pakankamai ramiai smile.gif Tik kazkodel bijau tamsoje i veidrodi ziureti  blink.gif net nezinau kodel. Pries kokia savaite dar siaubiaka "Pagieza" ("Grudge") paziurejau (amerikieciu versija), tai dabar labai nejauku ir tamsoje vaikscioti pasidare, bijau kad kas neislystu kaip tam filme  laugh.gif Turiu ir japonu (berods) versija, bet bijau ziureti, kazkoks labai baisus man jis pasirode. Ziuredama siaubiakus paprastai akis uzsidengiu ir per tarpa tarp pirstu ziuriu (kad maziau siaubo patektu biggrin.gif ), bet sitam filme ir garsai baisus, tai jau nebebuvo su kuo ausis uzsikimst biggrin.gif



zinok man irgi panasiai budavo,kai nemiga kankino ir viena karta uzsimerkiau dar galvoju,paskui atsimerkiau ziuriu kazkokios rankos tiesiasi i mane bet neisigandau kazkaip poto tol jos buvo kol neuzdegiau sviesos,ir ***** lyg bilduku tu nera wink.gif o mano drauge ziurejo "skambuti" taij mate nakti pries save stovint mergaite kambari ten prie spintos kazkur,irgi ziauriai isigando apsidaire susigrabaliojo lempos mygtuka o paskui dingo wink.gif taij manau cia haliucinacijos kokios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikytukėliausia @ 2005 09 18, 16:52)
O man sianakt tai kaip buvo- pakilo is po lovos kirvis  blink.gif ir eme sukt po kambarį ratus...graziai taip, linguodamas kaip sokdamas. Buvo baisu, bet paskui po kokios valandos jau nebebijojau, o jis dar puse valandos pasoko ir nusileido i kampa tvarkingai. Gal sakau savo vietos namie ieskojo ?  g.gif


A, tai ten poltergeistas buvo? O as maniau, kad tu mane su kirviu vijai. Tai ko mes pykomes? Pakvieskim kuniga, pakrapys ir tiek ziniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiškelis_nabagėlis @ 2005 09 18, 17:33)
A, tai ten poltergeistas buvo? O as maniau, kad tu mane su kirviu vijai. Tai ko mes pykomes? Pakvieskim kuniga, pakrapys ir tiek ziniu biggrin.gif

Pasikalbesim vakare wub.gif be to as jo visai nebijojau, tik truputi nustebau - gal kirvis tiesiog pasilinksmint norejo g.gif
Atsakyti
Mėgstantiems pasišiurpinti:
http://members.thai....ai/thehouse.htm

turėkit kantrybės ir karts nuo karto bakstelkit ant daiktų
Atsakyti
As ten irgi ziurejau, bet is vonios isejimo taip ir nesulaukiau.
Atsakyti
Nu,tai ir perspėjo,kad turėtume kantrybės wink.gif Beje,aš irgi išėjau iš trečio kambario,netekus kantrybės.. biggrin.gif
Atsakyti
Ede bet iki 3 buvai nuejus, o as vonioj uzstrigau smile.gif , o agal kas buvo ilgiau nuejes ir papasakot gali?
Atsakyti
Sveikos meraiciukes,
radau toki siaubaka, bet iki galo nepaziurejau, nes namie esu viena, kai gris vyriokas paziuresiu iki galo. Labai jau siurpu fear.gif
http://members.thai....ai/thehouse.htm
Atsakyti
Nemaciau, cia tas yra. Kuom ten baigesi? Ar negausiu soko? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reila @ 2005 09 21, 08:03)
Mėgstantiems pasišiurpinti:
http://members.thai....ai/thehouse.htm

turėkit kantrybės ir karts nuo karto bakstelkit ant daiktų

Jazau, kaip baisu fear.gif Eikit sau, ypač, kai išeinant is pirmo kambario ta galva nukrito, tai net riktėlėjau ir plaukai pašiurpo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viketorija @ 2005 09 21, 12:29)
Nemaciau, cia tas yra. Kuom ten baigesi? Ar negausiu soko?  sad.gif

Ką tik visą peržiūrėjau. Gavau didžiūlę adrenalino dozę. Tie vaiduokliai taip staigiai iššoka fear.gif Baisi pasikorėlė. Paskutinis vaiduoklis pats baisiausias. Taip rėkia... Rankos dreba. Einu parūkyt smoke.gif
Ką tik klaidas ištaisiau. Gal ne visas... Bet po tokio siaubo sunku susikaupti. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewita: 21 rugsėjo 2005 - 13:11