Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Nu tai va as jau po naktines, ir ka jus manot ramu buvo. Gerai issimiegojau. Matyt vistik padeda su naminuku pasikalbet, va graziai susisnekejom ir neber keistu reiskiniu.
Atsakyti
QUOTE(Akyra @ 2005 09 07, 11:42)
Baikit jūs, paprasčiausios žvakutės, čiort znajit nuo kurių laikų dar atradau  g.gif

Tai vat būtent, taip gali ir būt - nes tos "stebuklingos" nuo paprastų vizualiai nesiskiria smile.gif Ir gal radai - 2 nuo vieno gimtadienio, 1 nuo kito smile.gif Dar variantas - gal tos stebuklingos laikui bėgant sensta ir jų stebuklingumas praeina? Tai va, dvi buvo išsibezdėję, o viena ne smile.gif
Atsakyti
Galėčiau paporinti šiurpoką įvykį, neseniai atsitikusį, bet bėda, kad su tikromis mirtimis susijęs..... frusty.gif
Ar galima čia baisybes pasakoti?......
Klausiu jūsų leidimo
Atsakyti
Bumerangai, žinoma, kad galima - pasakok.
Atsakyti
kas per klausimas "ar galima".tema tam ir yra,kad pasišiurpint mirksiukas.gif

aišku,dabar,kai visos bus suintriguotos,pasakojimo lauksim savaitę minimum doh.gif
Atsakyti
Bumeri davai šiandien. Ryt išvažiuoju, dvi dienas nebūsiu, tai, kad man kankintis nežinioj nereiktų, paskubėk. mirksiukas.gif
Atsakyti
Atradau aš neseniai šią temą ir nutariau savo baisybes pasipasakoti.
Tai nutiko ne man, bet mano dėdei. Žodžiu situacija tokia: dirbo jis sargu vienoje gamykloje. Vakaras. Apžiūrėjo jis visą teritoriją ir nutarė kuriam laikui numigti. Taigi, sako, tik prisnudau ir jauciu, kad kas anklodę nuklojo. Tokiu staigiu judesiu. Na, galvoja, gal kas iš draugų juokauja. Apiena jis savo budka - durys užrakintos nieko nėra. Vėl prigulė pasnausti. Vėl ta pati istorija pasikartojo. O tuo metu mūsų močiutė silpna buvo, tai dėdė įtarimą turėjo, kad ji gal pagalbos prašosi. Šoko ant dviračio ir nurūko namo, bet su močiute viskas gerai buvo. Tik ryte, jis savo kaimyną ir gerą draugą rado namie mirusį - infarktas buvo. Ir gydytojai nustatė būtent tą mirties laiką, kai jam vaidenosi. Nu bliambe nebūtų mano dėdė, tai nepatikėčiau ta istorija.
Atsakyti
QUOTE(bumerangas @ 2005 09 09, 15:31)
Galėčiau paporinti šiurpoką įvykį, neseniai atsitikusį, bet bėda, kad su tikromis mirtimis susijęs.....  frusty.gif
Ar galima čia baisybes pasakoti?......
Klausiu jūsų leidimo

Tai kur ta baisi baisi istorija? Visą savaitgalį pralaukėm, o kaip nėr taip nėr... rolleyes.gif
Atsakyti
Jo suintrigavo ir paliko...
Atsakyti
turbūt jau ir nebus sad.gif
Atsakyti
na, papasakosiu aš savo vieną sapną. Sapnavau savo prosenlę, kuri mirė prie 8 metus beveik. Sapnuoju, kad esam su ja, kalbamės. Staiga ji atsistoja ir sako man, kad turi eiti, o aš prašau jo, kad ji liktų. O ji vis ne ne, turi eiti, negali likti ir vis prašo, kad padėčiau jai striukę apsivilkt. O striukė tokia sena, tarybinė, tokia ceratine, žalia - nu akyse ji man stovi. Padeda aš ją vilktis, prosenelė pasako ačiū, dar kažką, bet vis priduria, kad turi eiti... Papsakojau mamai tą sapną, apie tą striukę. Tai mama nusistebėjo, nes prosenelė senai senai tikrai tokią striukę turėjo, bet jau nenešiojo, spintoj tik kabojo, nes niekur neidavo... Net nežinau, kodėl susapnavau tą sapną. nei galvojau apie ją, nei metinės artėjo.. tiesiog va taip.. kaži, ką reiškia toks sapnas? blink.gif g.gif
Atsakyti
Sorry, buvau dingęs.
Tai va. Šį pavasarį Lydos plente link Šalčininkų kelyje per autoįvykį užsimušė jaunas kažkurios Šalčininkų parapijos vikaras (tipo, jaunas kunigas, dirbantis kartu su klebonu). Iš sekmadienio į pirmadienį, ne dėl savo kaltės - tiesiog kažkoks durnelis iššoko priešais mašiną ir kaktomuša susidūrė. Baisiai gaila, o po pusmečio, tam pačiam Lydos plente, netoli anos avarijos vietos užsimušė kitas vikaras. Jis buvo paskirtas į tą pačią parapiją, buvo tų pačių metų ir to paties mėnesio kaip ir pirmasis gimimo, į kunigus įšventintas tą pačią dieną kaip ir pirmasis... Ir avarija įvyko iš sekmadienio į pirmadienį....
Dabar niekas nebenori į tą parapiją būti paskirtas.
Kas netikit, viską galima patikrinti. Kokioj nors katalikų kronikoj turėtų būti įrašyta.
Atsakyti