Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

QUOTE(Supergirl @ 2005 09 05, 15:58)
Vat ir aš visad taip darau. Gražiai paprašau, kad atiduotu, ir tikrai, žiū atsiranda taip ilgai ieškotas daiktas. Ir dar ne betkaip, o visada pasirodo, kad prieš pat mano nosį buvo  ax.gif  Taigi reikia su tais naminukais labai gražiai ir atsargiai, kad tik neįžeist ir nesupykdyt  4u.gif


O kaip išsiaiškint kas deda gaublius į mikrobanges? Nu neprisipažįsta ir viskas, net nejuokinga. mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilione @ 2005 09 05, 14:41)
Kažin, ką galėtų reikšti: vakar sėdžiu sau, žiūriu teliką, taip gerai nusiteikusi... Ant lentynos dvi žvakidės stiklinės stovi, be žvakių (sudegusios jau jos)...
Tai va, ir staiga bac, viena žvakidė subyrėjo, sprogo, nu nžn, kaip išsireikšt, lyg ją kas suspaudęs smarkiai būtų...
Tai va, dabar galvoju: gal tai koks blogas ženklas??? 
O šiąnakt sapnavau savo prosenelę, jau seniai mirusią. Ji tokia nelaiminga buvo, skundėsi, kad jai labai blogai




Vilione butinai savo proseneles vardu misias uzpirk. ir kuo greiciau.. jei sapnuoji mirusi ir sako kad bloga tai tikrai blogas zenklas, ir tu tiki ar netiki bet misios nuo senu laiku yra uzsakomos po tokiu naktu. tai butinai uzsakyk..
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 09 05, 17:04)
O kaip išsiaiškint kas deda gaublius į mikrobanges? Nu neprisipažįsta ir viskas, net nejuokinga. mad.gif

Kiek ten pas tave tų naminukų? Du? Tai matomai vienas sumąstė, o kitas įgyvendino, taip kad ir prisipažint nelabai gaunasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dee_Dee @ 2005 09 05, 20:29)
Kiek ten pas tave tų naminukų? Du? Tai matomai vienas sumąstė, o kitas įgyvendino, taip kad ir prisipažint nelabai gaunasi  rolleyes.gif

Ašarų tai tiek, kad jau kaip Orleane tuoj bus. Jaučiuosi kaip durnyne unsure.gif, viens ant kito varo. Ir ne pirmas atvejis toks. Šiandien užsiutau nerealiai mad.gif . Bet gal čia man į auklėjimo temą jau reiktų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaBoo: 05 rugsėjo 2005 - 19:52
QUOTE(LinaBoo @ 2005 09 05, 20:48)
Ašarų tai tiek, kad jau kaip Orleane tuoj bus. Jaučiuosi kaip durnyne:unsure:  , viens ant kito varo. Ir ne pirmas atvejis toks. Šiandien užsiutau nerealiai mad.gif . Bet gal čia man į auklėjimo temą jau reiktų  ax.gif

Nu galima pakišt po naminukų auklėjimu... biggrin.gif Panašiai auklėjami vienok rolleyes.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 09 05, 20:48)
Ašarų tai tiek, kad jau kaip Orleane tuoj bus. Jaučiuosi kaip durnyne  unsure.gif, viens ant kito varo. Ir ne pirmas atvejis toks. Šiandien užsiutau nerealiai mad.gif . Bet gal čia man į auklėjimo temą jau reiktų  ax.gif

O man vis tik atrodo, kad tuos gaublius tavo vaikai deda į mikrobangę ax.gif Nu netikiu, kad ne jie. O prisipažint... nu kam? Taigi taip įdomiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 09 06, 16:30)
O man vis tik atrodo, kad tuos gaublius tavo vaikai deda į mikrobangę  ax.gif  Nu netikiu, kad ne jie. O prisipažint... nu kam? Taigi taip įdomiau  rolleyes.gif

Tai o aš apie ką ax.gif ? Tik x-failai kažkokie neprisipažysta ir vsio doh.gif . užtai irsakau, kad į auklėjimą man reik sad.gif .
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 09 06, 16:54)
Tai o aš apie ką  ax.gif ? Tik x-failai kažkokie neprisipažysta ir vsio  doh.gif . užtai irsakau, kad į auklėjimą man reik sad.gif .

Tai dar gerai jei neįprastas reiškinys su neprisipažinimu ax.gif Pas mus po panašių paslaptingų įvykių naminukai staigiai virsta nekaltais angelėliais... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dee_Dee: 06 rugsėjo 2005 - 20:25
Na gal nevisai neįprastas reiškinys, ale papasakosiu.
Šį pirmadienį buvo mano vyro gimtadienis (ne jubiliejinis) . Na, kadangi pirmadienis, svečiai ne labai veršis, tai mes kukliai, tryse susėdom prie stalo su šampo taurėm, ant mažo torčiuko uždegėm simboliškai tris žvakutes, nes daugiau neturėjau (dukra pradėjo juoktis ir sako, nieko sau, ką, tau tėti siandien tik trys metukai suėjo biggrin.gif g.gif ). Na, uždegiau tas žvakutes, vyras ale sugalvojo norą ir užputė žvakes, mes susidaužėm taurėmis ir bac, viena žvakė užsidegė blink.gif Tas vėl ją užpūtė, mes vėl susidaužėm, jomajo, vėl ta žvakė užsidegė blink.gif ir taip dar kartą. Tada jau vyrui į pagalbą pūst dukra prisiprašė. Na paputė ir viskas, daugiau nebeužsidegė ta žvakutė blink.gif Nieko nesuprantu, ar tai gali būt, juk visos žvakutės buvo vienodos g.gif Aj, dar vyras liepė tą "negęstančią" žvakutę man saugot ir neišmest.
Kažin ką tai galėtų reikšt g.gif Aš tai dar juokaudama vyrui sakau, kad kažkokį labai jau blatną norą bus sugalvojęs, todėl ta žvakutė ir negęso hah.gif
Atsakyti
akyra, tai yra specialios tokios-ale magiškos žvakutės, kur taip daro...wink.gif gal netyčia nusipirkus tokias buvai?
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2005 09 07, 09:24)
akyra, tai yra specialios tokios-ale magiškos žvakutės, kur taip daro...wink.gif gal netyčia nusipirkus tokias buvai?

Aš savo vyrui ant 30-to gimtadienio buvau visas 30 uždegus ir neperspėjau. megalol.gif megalol.gif megalol.gif . Ilgai pūtė kol įkirto kame reikalas laugh.gif laugh.gif laugh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2005 09 07, 08:24)
akyra, tai yra specialios tokios-ale magiškos žvakutės, kur taip daro...wink.gif gal netyčia nusipirkus tokias buvai?



Baikit jūs, paprasčiausios žvakutės, čiort znajit nuo kurių laikų dar atradau g.gif
Atsakyti