Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

kas spesit isijungti paziurekit lnk, kartoja antraja banga, apie kapines rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ 2004 12 09, 17:32)
isgaravo biggrin.gif laugh.gif

Garuoti garuok, ale pinigus tai atiduok dry.gif
Nu bet jūs čia ir duodat... Klaikios istorijos stiliuje kažkur kažkada kažkas buvo, itartinai panašios į elementarias pasakas (toli toli už jūrų marių...) tik šiuolaikiškesnės ir su siaubo elementais taip visas šiurpina? g.gif Pvz. kas tą tipo kraują matė apart to kad kažkokioj knygoj taip parašyta? blink.gif
O savo vaikams apie visokias baisybes paaiškinau taip: bijo tik vienas. Arba bijai tu, arba bijo "pabaisa". smile.gif
Atsakyti
paziurejau laida ir namie tikrai nejauku pasidare unsure.gif eikit sau, baisu! blink.gif ohmy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 10 gruodžio 2004 - 11:19
Dee_Dee, mano mociute kitaip sakydavo: "Reikia bijoti gyvu, o ne mirusiu" smile.gif Bet as vis tiek ir tu, ir kitu bijau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (pa_radize @ 2004 12 09, 22:24)
eikit sau...jau ir man paranoja.sianakt ejau i tualeta,bet tulike nedegiau sviesos,nes labai akis skauda.sedziu tokioj prietemoj ir staiga prisiminiau ta zalia moteriske.reikejo matyt,kokiu greiciu nulekiau i lova ir palindau po kaldra.paskui diena reikejo vaziuot su vyru su autobusiuku,kuriuo siandien veze karsta su zmogum (lavonu kazkaip nesinori rasyt).tai ilipus pirma pazejau atgal,ar nera karsto blink.gif o sianakt vyras dirba,tai prisiprasiau sese,akd miegotu pas mane...matyt,reiks ir man sita skyreli trumpam pamirst...

Cia tipo ta mano matyta mergicka? laugh.gif biggrin.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (moda @ 2004 12 09, 19:00)
nu vat man irgi idomu ar tas kraujas pastoviai begdavo ar kaip, bet nieko daugiau neraso ten...  dry.gif 

va dar galiu viena parasyti pasakojima apie priesmirtini smeklos pasirodyma  smile.gif  irgi ce pries labai daug metu "...moteriske uzsisedejo laukdama griztant savo vyro is darbo. Vos tik laikrodis ismuse 11 val., ji isgirdo gatve atvaziuojanti taksi. Jis sustojo priesais nama, ir moteris isgirdo balsa, tikriausiai vairuotojo, tarianti "labos nakties!". Tada ji isgirdo iprastus savo vyro zingsnius verandoje. Ji nuskubejo prie duru ji pasitikti.
Jis iejo tyledamas, uzsimauxlines ant akiu skrybele, tada sustojo atsukes zmonai nugara, o tuo tarpu ji uzdarinejo duris. Jai pasirode, kad jis elgiasi keistai, ir paklause, ar jis neserga. Jis atsisuko, ir ji vietoj savo vyro veido pamate slykscia, balta, negyva kauke. Ji suriko ir vis taip reke, kad kaimynai atbego paziureti, kas atsitiko. Po keliu minuciu suskambejo telefonas ir liudnas balsas moteriskei pranese, kad jos vyras zuvo traukinio avarijoje." 

ce tox daznas atvejis sakyciau...  dry.gif 

beje, (ce idomumo delei) sitoj knygoj va yra kazkokia nuotrauka sena, kur kunigas fotografavo altoriu, o isryskinus nuotrauka matosi salia tox permatomas bet  aiskiai matomas kazkox siluetas lyg su juodu apsiaustu apsisiautes galva, ilgas tox ir plonas ir iki pat zemes ir zeme kaip kilimas dar driekiasi tas seselis, ir tox baltas istyses veidas kreivas kazkox.... kaip giltine kokia smile.gif bet vaizdas nerealus.... jezau, kai pagalvoji kokiu tik baisybiu nera, nezinia, ka gali nufotkint  blink.gif 

Moda, o kas cia per knyga? noreciau nusipirkti ir paskaityti blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 10 gruodžio 2004 - 14:25
QUOTE (Agu @ 2004 12 10, 13:38)
Cia tipo ta mano matyta mergicka? laugh.gif  biggrin.gif  laugh.gif  laugh.gif

prisiminiau, tai ta tavo pazistama rolleyes.gif ane? ar jau buvot susitikusios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 10 gruodžio 2004 - 14:32
QUOTE (fukuotukaf @ 2004 12 10, 12:30)
Dee_Dee, mano mociute kitaip sakydavo: "Reikia bijoti gyvu, o ne mirusiu" smile.gif Bet as vis tiek ir tu, ir kitu bijau biggrin.gif

Žinau aš tą pasisakymą, tik kad vaikams sudėtinga išaiškint , tai paaiškinau papraščiau smile.gif
Atsakyti
agu,jo,ta tavo laugh.gif
dee_dee,tu nebijai,o yra zmoniu (pvz,mes),kuriem tokie dalykai kelia siurpa.o jei tau neidomu,tiesiog neskaityk ir nepagristai nekritikuok musu baimiu
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ 2004 12 10, 14:26)

Moda, o kas cia per knyga? noreciau nusipirkti ir paskaityti blink.gif biggrin.gif


ta knyga "Neisaiskintu reiskiniu enciklopedija"... bet as ja kazkokioj lusnoj knyginelej uztikau... smile.gif truputi jau senstelejusi-2000m leidimo, bet jei rastum, nusipirkti tikrai verta... tiesiog pradedi skaityt ir nebegali atsiplesti, nors jau pabales is siubo. Radau dar daug dalyku, kuriu nznojau....
Papildyta @ [mergetime]1102688143[/mergetime]

va daba ziurinejau, ka ce dar parasius, ir atradau kazkoki sena is kazkokio zurnalo lapa isplesta, geltona toki dar apiplysusi biggrin.gif ir va, tokia linxmesne istorija parasysiu apie katina Rudi biggrin.gif

"-Rudis gyvena pas mus jau pusketveriu metu, - pasakojo jo seimininke (is rusijos). - Jis yra anglu svelniavilniu veisles. Taciau dabar as tuo abejoju, galbut jis yra ateivis is kosmoso. biggrin.gif
Tai seimai kaciuka dovanojo vienas dailininkas. Ir nuo pat mazens Rudis elgdavosi kaip tikra "kurybine asmenybe". Jis "atsisake" esti zalia mesa, taciau su didziausiu malonumu skanavo vaisius, darzoves, konservuotus zirnelius, saldainius ir sokolada. Vandeni iprato gerti tiesiai is ciaupo, mazam ir dideliam gamtos reikalui atlikti katinui reikejo atskiru indu.
-Jis mus visus labai myli,- tesia seimininke. - Su mumis zaidzia slepyniu, o mamai rytais atnesa prie lovos slepetes, nors niekas to nemoke. Be to jis sugeba atidaryti ir uzdaryti duris.
Rudis didziausias tarakonu priesas, bute nebeliko ne vieno, net kaimynu "gyventojai" bijo ce uzklysti. Be to, katinas pasizymi telekinaze. Jis niekada nelipa ant stalo, taciau jei pamato lekste su desra, tai susirango ant taburetes ir ismeigia ilgesinga zvilgsni i desra. Tada desros gabaliukas is leto pradeda slinkti stalo krasto link ir nukrenta ant zemes, tapdami teisetu Rudzio grobiu. biggrin.gif
Vaiksciojimas lubomis tik patvirtina katino seimininko zodzius: ju katinas is tikro pasizymi paranormaliomis savybemis."

nu noreciau toki katina turet biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (pa_radize @ 2004 12 10, 15:09)
agu,jo,ta tavo laugh.gif
dee_dee,tu nebijai,o yra zmoniu (pvz,mes),kuriem tokie dalykai kelia siurpa.o jei tau neidomu,tiesiog neskaityk ir nepagristai nekritikuok musu baimiu

Nu nesiruošiu aš čia nieko kritikuot ar šaipytis ar panašiai. Nepaaiškinami reiškiniai man pačiai įdomūs, ir domėjausi truputį savo laiku. Tiesiog man smalsu kam taip "šiurpintis" kad paskui baisu vienai namie būt ar net į tualetą nueit? g.gif
Atsakyti
QUOTE (moda @ 2004 12 10, 15:53)
ta knyga "Neisaiskintu reiskiniu enciklopedija"... bet as ja kazkokioj lusnoj knyginelej uztikau... smile.gif truputi jau senstelejusi-2000m leidimo, bet jei rastum, nusipirkti tikrai verta... tiesiog pradedi skaityt ir nebegali atsiplesti, nors jau pabales is siubo. Radau dar daug dalyku, kuriu nznojau....

Oi kaip norėčiau tos knygos rolleyes.gif
Atsakyti