Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

QUOTE(N-e-s-t-a @ 2005 08 19, 08:36)
Neseniai per TV (nepamenu kokia laida buvo) kalbejo apie panasius reiskiniu, kai zmones miegodami jaucia kad dusta, juos kas nors smaugia arba kad kazkas sunkaus nat ju uzdeta. Mo0kslininkai aiskina kad tai del kvepavimo sutrikimu miego metu ar kazkas panasaus. Dabar tiksliai nepakartosiu kaip ten per TV sake, bet kazkas panasasu: zmogus uzmiega ir tada per dauk suleteja jo kvepavimas ir ryte nubudus atrodo kad ji kas dusino, smauge ir pan. Dar ten sake kad jei sirdies negalavimai kazkokie yra irgi panasiai buna. nezinau kiek cia tiesios, bet nors logiskai paaiskinama  rolleyes.gif


Viena dalis tų dusimų tikrai gali būti susijusi su kvėpavimo ar širdies veiklos sutrikimais, gal todėl ir Azanovas čia kažkuriai liepė mest rūkyt biggrin.gif Bet jei tas oro trūkumas trunka trumpai ir prasibudus kvėpavimas būna normalus, nepadažnėjęs, tai manau čia kažkas kito g.gif
Atsakyti
Papasakosiu kas jau dvi dienas man neduoda ramybės:
mano vyras pradėjo vaiksčiot į naktines. Iki šiol buvo nieko, bet sekmadienį naktį (buvom namie visi) buvau prabudus ėjau į tuliką, ir kai grįžau kažkaip miegas dingo. Nu guliu sau ir girdžiu kitam kambary kažkas nukrito lengvo. Ryte nieko neradau.
Paskui pirmadienį išvarė vyras į naktinę, buvom su vaiku kambary. Buvau nusisukus į vaiką o už manęs nu lentynos nukrito toks daikčiukas ( per daug laiko užims pasakot kas) , kuris ten buvo jau keli mėnesiai ir tikrai negalėjo nukristi. Ta prasme žiūriu, o jis nukrito. Blyn kaip peršikau...Tai miegojau klaikiai.
Vakar su ,,naminuku" bandžiau kalbėti gražiuoju. Bet kažkaip kol vyras namie nieko nebūna,bet jei vyro nėra kažkaip nejaukiai namie jaučiuosi.
Atsakyti
O gal ten naminuke, pasiilgsta vyro tai nerimsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ping @ 2005 09 01, 11:18)
O gal ten naminuke, pasiilgsta vyro tai nerimsta  smile.gif



biggrin.gif
Atsakyti
zinai, bet man jau nebejuokinga darosi, nes arteja sestadienis, vel budes ir vel as ,,budesiu".
Atsakyti
Kazkaip turetu eiti isvaryti tuos bildukus g.gif nors ci adar ne tokie ir piktybiski atrodo, buna kad isvis gyventi neeina, bent jau taip pasakoja zmones
Atsakyti
Nu manykim graziuoju susitarsim, as vis su juo graziai pasikalbu, bet baimes viena miegot negaliu nugalet.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2005 09 01, 10:05)
zinai, bet man jau nebejuokinga darosi, nes arteja sestadienis, vel budes ir vel as ,,budesiu".


Tu paprasyk kad bildukas iseitu su vyru i budejima smile.gif
Na is tikro suprantu kad nejauku...Bet apart tu dvieju nutikimu daugiau nieko nebuvo? Tikekimes kad nepasikartos mirksiukas.gif
Atsakyti
Nea, daugiau nebuvo, bet as labai bijau, kad nebutu.
Atsakyti
nu jo, Lona blink.gif prieš naktį pasiskaičiau čia, pasišiurpinau unsure.gif šiaip aš labai didelė bailė esu blush2.gif vieną dieną galvojau širdis mano iššoks, sėdžiu prie kompo, girdžiu koridoriuj kažkas krebžda blink.gif nu vaiko namie nebuvo, vyro irgi - tikrai negalėjo niekas krebždėt.. Po keliolikos minučių baimės ir drebėjimo prisiverčiau išlyst į koridorių, o ten ramiausiai sau Mijos baronką graužia peliukas doh.gif doh.gif doh.gif va tau ir bildukas biggrin.gif

Pabandyk žvakę padeginti vakare, sako piktas dvasias išvaiko mirksiukas.gif aš profilaktiškai padeginu vakarais ax.gif
Atsakyti
Jau ur as imu galvot kad pas mane naminukas namie darbuojas... Pastoviai kas nors dingsta. Va buvo dinge gyvunu sukos, kurios mum baaaisiai reikalingos, nes 2 ilgaplaukius auginam. Ir ka 3 menesius ju nei kvapo. Visus visus namus iskuiciau-nu niekur. O vakar ryte ateinu i virtuve ir sast jos ant palanges. Arba dar. Pavasari buvo dingus labai didele grynu pinigu suma ir nervavomes, nes galvojom, kad pavoge. Ir po menesio kokio radom juos ten, kur turejo guleti(bet pries tai is ten buvo paimti). Ir n dar pasakot galeciau, jau nekalbu apie apatinius, kojines, raktus ir pan. Isprotet galima.
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2005 09 03, 22:40)
Jau ur as imu galvot kad pas mane naminukas namie darbuojas...

blink.gif blink.gif fear.gif
Atsakyti