Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Siaip tai nebile rasti pinigu, o kai randi to mirusio zmogaus pakavotus. As tai taip pat nelabai tikiu, manau sutapimas. Bet kai perskaiciau prisiminiau, kad ri pas mus anasiai buvo. taigi tie rasti pinigai buvo pries mirti prosenelio pakavoti.
Atsakyti
QUOTE(N-e-s-t-a @ 2005 08 19, 08:19)
Siaip tai nebile rasti pinigu, o kai randi to mirusio zmogaus pakavotus. As tai taip pat nelabai tikiu, manau sutapimas. Bet kai perskaiciau prisiminiau, kad ri pas mus anasiai buvo. taigi tie rasti pinigai buvo pries mirti prosenelio pakavoti.

Nu antrąkart tas žmogus turbūt nenumirs rolleyes.gif , o dėl pirmo karto ,- tai visi kada nors mirsim unsure.gif tongue.gif
Atsakyti
Čia daug merginų pasakojo, kad naktį jas "užpuldavo" kažkokia jėga ir dusindavo. Tai aš nežinau kas tai, nes man irgi yra taip buvę.
Vieną šaltą vakarą, susiruošiau miegoti, bet buvo labai šalta ir aš niekaip negalėjau užmigti. Pėdos kaip ledokšniai, o tai reiškia, kol nesušils, tol nematysiu miego biggrin.gif
Atsikėliau, išsitraukiau antrą kaldrą, vėl atsiguliau. Na neima miegas nors tu ką. Bet po to pradėjau snūduriuoti, nors vis dar girdžiu kaip kitame kambaryje mama bando "pakelti lubas" (knarkia). Staiga aptirpo visas kūnas, ir toks jausmas, kad kažkas pradėjo rankomis braukyti per kūną, bet taip nemaloniai, lyg bandytų mane įspausti į lovą. Bandau pramerkti akis - negaliu, kaip švinu užpiltos. Jaučiau kaip mane apėmė siaubas. Bandau rėkti, negaliu. Pradėjau kalbėti "Tėve mūsų". Nežinau kaip tai ilgai truko, bet po to viskas liovėsi. Tai pasikartojo dar kelis kartus, o vieną kartą dieną (priguliau pagulėti), o dar karą anksti ryte. Bet tada prieš tai išgirsdavau žingsnius. Vėliau viskas liovėsi. Tikrai nežinau kas tai buvo. Gal tikrai tai buvo, kaip viena sako slogutis. Nors dieną, kai snūduriavau, girdėjau už lango žaidžiančius vaikus. Po kurio laiko, jau visai kitais tikslais, apsilankiau pas vieną borlį Azanovą. Papasakojau jam, tai atvirai pasakius, jis šį reiškinį iš viso paaiškino absurdiškai. Net aš pati labiau linkusi manyti (tikėti), kad tai buvo slogutis. Kai pas jį nuėjau, jis prisikabino prie manęs dėl rūkymo ir visą laiką vis aiškino apie žalą ir kad tai man trukdo gyventi, susirasti vyrą ir t.t. O šio reiškinio paaiškinimas irgi buvo surištas su rūkymu. blink.gif biggrin.gif Na, totaliai jis ten nusišnekėjo, bet aš nesiginčyjau tik tyliai sau pažadėjau daugiau pas jį kojos nekelti. Tai reziumuojant pasakysiu, kad nežinau kas tai buvo, džiaugiuosi tik, kad tai nebesikartoja.
Atsakyti
QUOTE(Pampuškiukas @ 2005 08 19, 08:49)
Kai pas jį nuėjau, jis prisikabino prie manęs dėl rūkymo ir visą laiką vis aiškino apie žalą ir kad tai man trukdo gyventi, susirasti vyrą ir t.t.

Nu žinai, gal ne tai, bet kažkas tokio ir man buvo, ale tada tikrai nerūkiau, vėliau taip pat biggrin.gif Čia gal jis apskritai su tavim apie visuotinę rūkymo žalą norėjo protingai pakalbėti.
Beje, nors kaži ko bendro su bažnyčia tada nelabai turėjau, reagavau panašiai kaip tu..padėjo smile.gif bet to paaiškint nemoku... gal tam ir yra kokios paprastos priežastys, bet jausmas tikrai nemalonus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 19 rugpjūčio 2005 - 07:58
Matai, aš tada iš tikrųjų rūkiau... ir vis dar teberūkau blush2.gif Jis matyt užuodė, nes buvau neseniai parūkius. Bet ten jau jo kalbos visur įkišant tai, buvo tikrai už blaivaus proto ribų biggrin.gif Dar išeinant jis man pasakė, tu pas mane dar sugrįši. Aš jam tiesiai šviesiai atrėžiau: "patikėkit, tikrai ne". Tai tas "sugrįši - nesugrįši" tęsėsi gal kokią minutę, po to numojau ranka, susimokėjau ir išėjau. Tik draugė išsigando mane pamačiusi, sakė, kad buvau balta kaip popierius, nors aš pati nieko nejutau blink.gif Et, tikrai žinau, kad neisu pas jį, nes man jis nepatiko. Šneka iš lubų, ko paklausi - to negausi, o kortomis burti iš vis nemoka doh.gif
Atsakyti
Neseniai per TV (nepamenu kokia laida buvo) kalbejo apie panasius reiskiniu, kai zmones miegodami jaucia kad dusta, juos kas nors smaugia arba kad kazkas sunkaus nat ju uzdeta. Mo0kslininkai aiskina kad tai del kvepavimo sutrikimu miego metu ar kazkas panasaus. Dabar tiksliai nepakartosiu kaip ten per TV sake, bet kazkas panasasu: zmogus uzmiega ir tada per dauk suleteja jo kvepavimas ir ryte nubudus atrodo kad ji kas dusino, smauge ir pan. Dar ten sake kad jei sirdies negalavimai kazkokie yra irgi panasiai buna. nezinau kiek cia tiesios, bet nors logiskai paaiskinama rolleyes.gif
Atsakyti
Gerai, kad manęs naktį nedusina blink.gif . Nes būtų tikrai labai baisu. Man būna, kad dieną trūksta oro. Kvepi, kvepi ir negali įkvėpt tiek kiek reikia. Tai pradedu specialiai žiovauti. Bet čia man nuo nervų. Na ne tiesioginių, kai užsiunti ant ko nors ir staugi ir panašiai, bet nuo įtampos nervinės. Buvo ir per dieduko laidotuves. Na žmogus jau tikrai senas buvo, sirgo, tai kaip jau viskas ir ramiau. Visi mirsim. Bet buvo labai didelė įtampa tarp giminių, ir kita visokia fignia, tai matyt paveikė. Turbūt tai baisiausias atvejis mano dusimų istorijoj tada buvo. Realiai gaudžiau orą kaip žuvis, net akyse tamsu pasidarė. Išėjau į lauką, pritūpiau už kampelio, šiaip taip atsikvėpiau.
Atsakyti
o mano draugei atsitiko stai kas : buvom pries puse metu palaidoje drauge(amzina atilsi jai) ir kaip tik ta diena buvo praejo nuo jos zuties 6 menesiai. tai va buvo vakaras o ta drauge turejo maza dukrele ir su ja buvo pasilikus namie viena. tik satiga girdi kad kambario duru rankena kliba(o mergaite buvo lovyteje dar visai kudikis).ji is pradziu pagalvojo kad cia katinas bet jis buvo kartu su ja virtuveje ir isgirdes ta garsa pribego brie duru. o rankena toliau klibejo ir staiga visai nusilenke ir durys po truputi atsidare.o ji sovejo sustingus is siaubo tik satiga girdi dukrele pradejo juoktis tarsi pakutenta.tada ji istare :"jei cia Inga tai baik ir negasdink manes" ir satiga durys uzsidare, katinas nurimo o dukryte daugiau nebesijuoke.po keliu dienu ji nuejo pas burtinine pakalbet tai ta jai pasake kad cia tikrai buvo ji ir ji norejo aplankyti ja ir tikrai jos dukryte pakuteno smile.gif, nes toji kaip nujausdama man vis kalbejo kad nori Inga pamatyt bet neisejo. sad.gif beje Ingute man atsake i mano rupimus klausiimus per sapnus.
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2005 08 20, 20:22)
o mano draugei atsitiko stai kas : buvom pries puse metu palaidoje drauge(amzina atilsi jai) ir kaip tik ta diena buvo praejo nuo jos zuties 6 menesiai. tai va buvo vakaras o ta drauge turejo maza dukrele ir su ja buvo pasilikus namie viena. tik satiga girdi kad kambario duru rankena kliba(o mergaite buvo lovyteje dar visai kudikis).ji is pradziu pagalvojo kad cia katinas bet jis buvo kartu su ja virtuveje ir isgirdes ta garsa pribego brie duru. o rankena toliau klibejo ir staiga visai nusilenke ir durys po truputi atsidare.o ji sovejo sustingus is siaubo tik satiga girdi dukrele pradejo juoktis tarsi pakutenta.tada ji istare :"jei cia Inga tai baik ir negasdink manes" ir satiga durys uzsidare, katinas nurimo o dukryte daugiau nebesijuoke.po keliu dienu ji nuejo pas burtinine pakalbet tai ta jai pasake kad cia tikrai buvo ji ir ji norejo aplankyti ja ir tikrai jos dukryte pakuteno smile.gif, nes toji kaip nujausdama man vis kalbejo kad nori Inga pamatyt bet neisejo. sad.gif beje Ingute man atsake i mano rupimus klausiimus per sapnus.



Brrrrrrr. Man tai per baisu butu net ir su labai myletu mirusiu zmogum kalbetis per sapnus ar kaip kitaip(?!). Tiesiog ateis laikas kai ir as ten busiu ir su visais susitiksiu, tad ner kur skubet unsure.gif
Atsakyti
LinaBoo kai uzeina dusulio priepolis suciulpk validolio tablete.man padedavo labai.
man tai budavo taip lyg pamirsciau kvepuoti.viena gydytoja taip patare.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuziuke: 20 rugpjūčio 2005 - 22:57
QUOTE(erborista @ 2005 08 20, 23:28)
Brrrrrrr. Man tai per baisu butu net ir su labai myletu mirusiu zmogum kalbetis per sapnus ar kaip kitaip(?!). Tiesiog ateis laikas kai ir as ten busiu ir su visais susitiksiu, tad ner kur skubet unsure.gif

ne tiesiog turejau keleta jos rubeliu ir galvojau kad po mirties butu labai skaudu jos mamai juos grazint tai ilgai kamavo mane sitas klausimas kol ji nepasirode sapne ir juos ati dave man wink.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuziuke @ 2005 08 20, 23:55)
LinaBoo kai uzeina dusulio priepolis suciulpk validolio tablete.man padedavo labai.
man tai budavo taip lyg pamirsciau kvepuoti.viena gydytoja taip patare.


Ačiū. Reiks pabandyt įsigyt. 4u.gif
Atsakyti