Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

paskaiciau cia jusu nutikimus. nemalonus jie.pasirodo ne vien man tai buna.kai mire mano babyte,cia pries 3 metus.mane gal men. kankino kosmaras,kad as ten kaime pas ja.ten ir tevas mano gyvena.tai va viskas ten gerai.as su dviraciu atminus.ateina vakaras,man reikia vaziuot namo o as negaliu.ir tevas iseina is namu,sako baba nori su tavim pasikalbeti...o as zinau kad ji mirusi kad neber.bijau eiti.aisku is baimes atsibundu...ir tap gal men.
o priezasti issiaiskinau veliau,kai nebesapnavau.o buvo taip.ji mire vasara,kai karsta.nu o mano tevas, kazkodel nelaidojo jos,o uzklojes kaldrom paliko,aisku mirusia radau as,po kokiu 3 paru.isisvaizduokit koks kvapas buvo...kai prause,nuo pirstu oda maukesi...karste kai gulejo as negalejau i ja paziureti veidas visas melynas.as itariau,kad tevas ja uzdusino...tai ir norejo ji su manim pasikalbeti.kai nebekaltinau tevo tuo,nebereikejo ir kalbetis...
paskui veliau irgi ja gan idomiai sapnavau.ji buvo mano mylimiausia babyte,visas atostogas ir savaitgalius kaime pas ja praleisdavau...labai mylejau.kai nebesapnavau,po keliu men.sapnuoju,kad vaziuojam arkliu i kita kaima,per lauka,vezime sedziu as ir baba,as ja apsikabinau ir verkiu,kodel tu man nebesisapnuoji,as taves taip pasiilgau...
ir dar vienas sapnas,del jos irg,po laidotuviu iskart,sapnavau,kad jos visur ieskau,ir nerandu,pagaliau parejo,sake miske pasiklydo,pasakojo kad tevas jos nemyli,skriaudzia.o as pazadejau kad grizus namo,butinai pasikalbesiu su tevais,kad ja atsiveztume pas mus.ir atsibudau su tokia mintim,kad tik po pusvalandzio susivokiau kad ji jau mirus.bet cia matyt del tokiu jos mirties aplinkybiu tas sapnas buvo zinojau, kad tevas ja nesirupina,nepriziuri.mane grauze sazine kad as ja palikau,nepasirupinau.uztat taip ir sapnavau....
ir dabar kartais sapnuoju bet visad gyva,linksma.gal jai ten geriau...























Atsakyti
QUOTE(arbuziuke @ 2005 08 17, 19:14)

ir dabar kartais sapnuoju bet visad gyva,linksma.gal jai ten geriau...



Jeigu sapnuoji mirusi linksma, reiskia kad jai buvai labai svarbus zmogus. Turi globa is virsaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuziuke @ 2005 08 17, 16:14)
paskaiciau cia jusu nutikimus. nemalonus jie.pasirodo ne vien man tai buna.kai mire mano babyte,cia pries 3 metus.mane gal men. kankino kosmaras,kad as ten kaime pas ja.ten ir tevas mano gyvena.tai va viskas ten gerai.as su dviraciu atminus.ateina vakaras,man reikia vaziuot namo o as negaliu.ir tevas iseina is namu,sako baba nori su tavim pasikalbeti...o as zinau kad ji mirusi kad neber.bijau eiti.aisku is baimes atsibundu...ir tap gal men.
o priezasti issiaiskinau veliau,kai nebesapnavau.o buvo taip.ji mire vasara,kai karsta.nu o mano tevas, kazkodel nelaidojo jos,o uzklojes kaldrom paliko,aisku mirusia radau as,po kokiu 3 paru.isisvaizduokit koks kvapas buvo...kai prause,nuo pirstu oda maukesi...karste kai gulejo as negalejau i ja paziureti veidas visas melynas.as itariau,kad tevas ja uzdusino...tai ir norejo ji su manim pasikalbeti.kai nebekaltinau tevo tuo,nebereikejo ir kalbetis...
paskui veliau irgi ja gan idomiai sapnavau.ji buvo mano mylimiausia babyte,visas atostogas ir savaitgalius kaime pas ja praleisdavau...labai mylejau.kai nebesapnavau,po keliu men.sapnuoju,kad vaziuojam arkliu i kita kaima,per lauka,vezime sedziu as ir baba,as ja apsikabinau ir verkiu,kodel tu man nebesisapnuoji,as taves taip pasiilgau...
ir dar vienas sapnas,del jos irg,po laidotuviu iskart,sapnavau,kad jos visur ieskau,ir nerandu,pagaliau parejo,sake miske pasiklydo,pasakojo kad tevas jos nemyli,skriaudzia.o as pazadejau kad grizus namo,butinai pasikalbesiu su tevais,kad ja atsiveztume pas mus.ir atsibudau su tokia mintim,kad tik po pusvalandzio susivokiau kad ji jau mirus.bet cia matyt del tokiu jos mirties aplinkybiu tas sapnas buvo zinojau, kad tevas ja nesirupina,nepriziuri.mane grauze sazine kad as ja palikau,nepasirupinau.uztat taip ir sapnavau....
ir dabar kartais sapnuoju bet visad gyva,linksma.gal jai ten geriau...


Arbuziuke, net apsiverkiau... verysad.gif Labai bijau prarasti savo mylimiausia mociute, kuria as tiesiog dievinu, ji man pati svarbiausia...Myliu ja be galo be krasto...
Atsakyti
sad.gif doh.gif geriau jau buciau nelindus i sita tema.. prisiskaiciau cia kaip jus netenkat artimu zmoniu ir labai issigandau cry.gif as asmeniskai dar nesu ne kearto verkusi per laidotuves.. nes nesu palaidojusi ne vieno artimo zmogau.. ir labai dziaugiuosi (aisku tai labai savanaudiska) kad neturiu ne vieno senelio.. visi mire dar tada kai as nieko nesupratau.. tai ir nelabai isivaizduoju kas tai per skausmas..

pamenu kai mire mano vaikino mociute, jis man tai pasake ir iskart apsiverkiau, nors ir to zmogaus nepazinojau ir net macius nebuvau.. man buvo sunku del savo vaikino.. sad.gif tai kaip reiks istverti kai mirs mano artimas zmogus.. cry.gif

ir dar del tu zenklu.. mama pasakojo kad kai mire diedukas, mociute jau po laidotuviu rado pasleptu pinigu.. o tai atseit reiskia laidotuves.. nepraejus nei mensiui mire ir mociute verysad.gif net neisivaizduoju kaip teciui turejo buti sunku tokiam jaunam palaidoti du pacius artimiausius zmones..

bijau, labai bijau netekt kazko cry.gif tokiais momentais pagalvoji kad geriau jau isvis nieko artimo ir netureti.. nes as netekties neiskesciau.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuziuke @ 2005 08 17, 18:14)
paskaiciau cia jusu nutikimus. nemalonus jie.pasirodo ne vien man tai buna.kai mire mano babyte,cia pries 3 metus.mane gal men. kankino kosmaras,kad as ten kaime pas ja.ten ir tevas mano gyvena.tai va viskas ten gerai.as su dviraciu atminus.ateina vakaras,man reikia vaziuot namo o as negaliu.ir tevas iseina is namu,sako baba nori su tavim pasikalbeti...o as zinau kad ji mirusi kad neber.bijau eiti.aisku is baimes atsibundu...ir tap gal men.
o priezasti issiaiskinau veliau,kai nebesapnavau.o buvo taip.ji mire vasara,kai karsta.nu o mano tevas, kazkodel nelaidojo jos,o uzklojes kaldrom paliko,aisku mirusia radau as,po kokiu 3 paru.isisvaizduokit koks kvapas buvo...kai prause,nuo pirstu oda maukesi...karste kai gulejo as negalejau i ja paziureti veidas visas melynas.as itariau,kad tevas ja uzdusino...tai ir norejo ji su manim pasikalbeti.kai nebekaltinau tevo tuo,nebereikejo ir kalbetis...
paskui veliau irgi ja gan idomiai sapnavau.ji buvo mano mylimiausia babyte,visas atostogas ir savaitgalius kaime pas ja praleisdavau...labai mylejau.kai nebesapnavau,po keliu men.sapnuoju,kad vaziuojam arkliu i kita kaima,per lauka,vezime sedziu as ir baba,as ja apsikabinau ir verkiu,kodel tu man nebesisapnuoji,as taves taip pasiilgau...
ir dar vienas sapnas,del jos irg,po laidotuviu iskart,sapnavau,kad jos visur ieskau,ir nerandu,pagaliau parejo,sake miske pasiklydo,pasakojo kad tevas jos nemyli,skriaudzia.o as pazadejau kad grizus namo,butinai pasikalbesiu su tevais,kad ja atsiveztume pas mus.ir atsibudau su tokia mintim,kad tik po pusvalandzio susivokiau kad ji jau mirus.bet cia matyt del tokiu jos mirties aplinkybiu tas sapnas buvo zinojau, kad tevas ja nesirupina,nepriziuri.mane grauze sazine kad as ja palikau,nepasirupinau.uztat taip ir sapnavau....
ir dabar kartais sapnuoju bet visad gyva,linksma.gal jai ten geriau...



nu i košmaras blink.gif bet ir tėvas tavo "geras",nu atleisk,bet nepagavau biškį kampo.. doh.gif
Atsakyti
nuo kada rasti pinigų, reiškia laidotuves. pirmą kartą girdžiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 08 18, 08:59)
nu i košmaras  blink.gif bet ir tėvas tavo "geras",nu atleisk,bet nepagavau biškį kampo.. doh.gif



Nėr čia ką ir pagaut. Ji gi už savo tėvą neatsako. Būna visokių žmonių šiam pasaulį. Bet tai nereiškia kad aš jos tėva teisinu.
Atsakyti
QUOTE(Pampuškiukas @ 2005 08 18, 12:56)
nuo kada rasti pinigų, reiškia laidotuves. pirmą kartą girdžiu  blink.gif

rasti namie pinigus tai reiskia.. nu bent jau man taip aiskino kai dar maza buvau.. gal ir nusikliedejau.. 4u.gif
Atsakyti
Nu as nelabai atsimenu bet kazkas panasaus pa smus buvo. Atsimenu mire prosenelis. tvarke jo daiktus ir rado pinigu pakavotu, po metu mire prosenele. Gal tai tik sutapimas. beja tuos pinigus pats prosenelis buvo pakavojes
Atsakyti
Ačiū Dievui, kad man taip sekasi, kad niekada nerandu pinigų mirksiukas.gif
Atsakyti
mano tevas alkoholikas.bet iki tu ivykiu as juo dar tikejau.negalvojau, kad tiek degradaves,juolab,kad jis vienintelis jos vaikas.ji ji begalo mylejo.
tikrai nesitikejau tokio dalyko is gyvenimo.iki tol jis buvo gan paprastas...
tiesa,paskutiniai sutapimai mane irgi pritrenke.mano kita mociute mire ta nakti,po kurios mane operavo,ir gime mazosios.kai jas metu krikstijom ta valanda,kitoje baznycioje laidojo mociutes broli...girdejom kaip skambejo varpai islydint karsta.o mes tuo metu ejom i baznycia ju krikstyt.
Atsakyti
QUOTE(Pampuškiukas @ 2005 08 18, 19:55)
Ačiū Dievui, kad man taip sekasi, kad niekada nerandu pinigų  mirksiukas.gif

aik jau , o aš kiekvienu rastu centu džiaugiuos - o gal surasiu savo laimingą monetą ir kada nors praturtėsiu kaip Antinas Donaldas. tongue.gif Rado čia mat baubą dar vieną. tongue.gif
O dėl sutapimų - jų būna ir nevisada malonių, bet tik tiek....geriau džiaugtis maloniais sutapimais nei gąsdintis nemalonių ir apskritai viso to nesureikšminti.
Vat galiu ir aš kelis savo sutapimus papasakot. Aš gimiau, kai tėvui buvo 25 metai - greitai po jo gimtadienio - tą patį mėnesį. Mano vyras - l. greitai po savo tėvo 25 gimtadienio, taip pat tą patį mėnesį. Mūsų vyresnioji, nors nieko specialiai neskaičiavom gimė per savo tėčio (t.y. mano vyro) 25 gimtadienį - taigi vyrelis gimtadienį praleido gimdymo namuose. tongue.gif mano tėvai užaugino dvi mergiotes - aš auginu tiek pat (beje dičkė "neša" į mane, o mažė stebėtinai primena mano jaunesnę seserį kai ji buvo maža biggrin.gif ). Yra tokių sutapimų ir daugiau, bet nežiūrint visko, tai jau mūsų gyvenimas, o ne kažkieno kartojimas. Sakau gal gamtai atsibosta kiekvienam vis individualaus gyvenimo varianto ieškoti (bo žmonių tai nemažai), todėl padaro tai, ką mes vadiname sutapimais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 19 rugpjūčio 2005 - 01:43