Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

O kam nors iš jūsų teko išsikviesti ir bendrauti su dvasiomis? Aš kažkada vaikystėje su draugėmis mėginom išsikviesti dvasią su lėkšte, tačiau taip ir nepavyko, kad ir kaip stengėmės - lėkštė nė iš vietos cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2005 07 29, 12:16)
Na man tai isimintiniausia tokia istorija , nors ir ne apie vaiduoklius....
Buvo man 20 metuku, susirgau eiliniu skrandzio uzdegimu, nieko baisaus, na gydytoja israse paprastu vaistuku, vyksta gydymas antra diena, ir nakti sapnuoju savo MYLIMIAUSIA pacia nuostabiausia amzina atilsi mociute, pas kuria augau nuo keliu dienu iki 8metuku ir pas kuria praleidau labai daug savo laiko. Mociute mane labai mylejo, lepino, na zodziu dievino. kai kada ja sapnuodavau, bet visada tokia ramia, graziai, besisypsancia, ir sakancia , kad man viskas gerai.....O ta nakti sapnavau ja baisia, zemeta, negrazia, pikta ir ji lyg jega mane tempiasi ir sako " dabar tu eisi su manim " ir dar sapnuoju mama, kuri mane tempia is visu jegu atgal, ir sako mociutei, kad manes neatiduos....Ka gi, ryte pabundu ir isvaziuoju tiesiai i reanimacija, nes nuo gydytojos israsytu vaistu mane istiko toksinis sokas..Koma 5 paros........O paskui mama pasakojo, kad ji sapnavo lygiai ta pati sapna...... Ir po to karto, jei tik mama susapnuoja mano mociute ( tevo mama ) tai buna perspejimas, kad man kazkas atsitiks, na avarija, susirgsiu ar pan.
Ji ateina pas mama i sapna, ir tipo - taip ir anaip - Stichijai tas ir anas atsitiks...
O buna kad sapnuoju jog mane velnias dusina, ir lyg noriu rekti, o tik gargaliuoju, ir per miegus galvoju, kad jeigu as reksiu, tai vyras mane pazadins, ir kosmaras pasibaigs, o prarekti negaliu......Oij kaip buna baisu......Ir tetis sapnuoja, kad ji velnias dusina......Cia gal mes tokie nusidejeliai??  ax.gif  blush2.gif


nu aš po tokios istorijos bijočiau eiti miegot..
Atsakyti
na, perskaiciau stichijos sapnus, prisiminiau savo, mano mociute taip pat dabar labai ligota( beje mane taip pat augino iki mokyklos) prie mirties slenkscio galima sakyti.. cry.gif be galo skaudu kai artimas zmogus ruosiasi iseiti.Neseniai sapnuoju toki sapna,kad mociute ziuri i mano akis guledama, mane laikydama uz ranku ir sako:greitai as tave pasiimsiu pas save....tai va, dar ir siandien po to sapno neturiu ramybes.... sad.gif
Atsakyti
...dar beje viena drauge neseniai pasake:"nezinau kas man yra bet kai tave susitinku, atrodo,kad jau paskutini karta. nezinau ir kur ta mintis,kad greitai mirsi...?"...nusijuokiau tada,bet sirdis virpejo...bijau....man tik 20
Atsakyti
Aš draugės vietoj būčiau nutylėjus tokią savo mintį... blink.gif Maža ką žmogus pamanai ar pajunti, bet ar būtina sakyti?.. blink.gif
Gal tave nuramins toks dalykas. smile.gif Ar žinai filmų režisierių Vytautą V. Landsbergį? Jam, kai buvo dar berniukas ar pauuglys, viena moteris (irgi draugė mirksiukas.gif ) pagal rankos linijas išpranašavo, kad jis greitai mirs. Bachūras gavo neblogą šoką, ir, kaip sako dabar, jau būdamas suaugęs vyras, tai pakeitė visą jo gyvenimą... Jis pradėjo domėtis anapusiniu gyvenimu, aname pasaulyje „pabuvusiais“ žmonėmis, net sukūrė apie tai gražų filosofinį filmą „Dabar ir mūsų mirties valandą“... Taip kad iš pažiūros nevykusi pranašystė jam, kaip kūrėjui, netikėtai tapo vertinga patirtimi.

Taip kad turi visus šansus nugyventi ilgą ilgiausią gyvenimą biggrin.gif biggrin.gif , ir neimk į širdį tokio pobūdžio pastabų. (Nors pripažįstu, man tavo vietoj irgi būtų iš pradžių nejauku pasidarę... blink.gif blink.gif )

Dėl sapno: nepriimk tos informacijos tiesiogiai, sapnų nereikia taip interpretuoti. Įsivaizduok, kad močiutė tave labai myli ir nori apsaugoti nuo visokių negandų, ir tie jos žodžiai reiškia, kad ji nenori su tavimi skirtis. O tu bijai jos mirties. Tavo sapnas tokiu atveju yra labai normalus.

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ner_ko: 13 rugpjūčio 2005 - 15:47
As irgi manau, kad drauge tokiu minciu gali nesakyti. O tu nekreip demesio, tik biski pasisaugot, juk sakoma dievu pasikliauk bet ir pats nesnausk.
Atsakyti
vistiek kazkokia baime persekioja...aciu, merginos, siek tiek nuraminote.. 4u.gif na,o ta drauge man tai sake ne viena karta,galbut ji norejo perspeti del kazko, net neisivaizduoju...bloga tai tikrai nieko nenorejo ir nelinkejo smile.gif
paprastai esu linkusi tiketi sapnais, mes su sese ta pacia nakti susapnavome mazu kudikeliu daug mirusiu, na kraupius sapnus. Keisciausia,kad atsikelusi buvau kaip nesava, draugui viska papasakojau, jis nuramino, bet po valandos paskambino sesuo:" sako zinai ka sapnavau!?"ji man papasakojo kone mano sapno kopija!!! buvau sokiruota. va, ta diena tikrai kazkas daresi mano viduje, matyt didele baime savo dare, kita diena paskambino teta, pranese,jog mociute ta pacai nakti isvezta i ligonine, vos liko gyva...

tad kartais sutampa... sad.gif
Atsakyti
SiVidz, manyčiau, kad nereikia labai jaudintis dėl tavo draugės pojūčių. Vasaros pradžioje mirė mano diedukas. Vieną penktadienį, vedžiojau šunį po tokią pievą ir prie manęs tikrų tikriausiai prisikabino varna (ar kažkas iš jos giminaičių). Ji sėdėjo ant tvoros ir įkyriai, bjauriai karksėjo. Aš nuėjau kitur, ji atskrido iš paskos ir tęsė savo karksėjimą. Jaučiausi labai nejaukiai fear.gif . Lygiai po savaitės, panašiai tuo metu ir toje pačioje vietoje, man paskambino pusseserė ir pasakė, kad diedukas mirė. cry.gif Porą dienų prieš dieduko mirtį buvau pas jį ligoninėje. Išeidama labai aiškiai pajutau, kad daugiau jo nebematysiu. Taip ir buvo. cry.gif
O tavo draugė jau ne vieną kartą tau sakė, kad tai jautė. Tai jei viskas gerai baigėsi po pirmojo karto, tai kodėl turėtų baigtis blogai po kitų kartų. Matosi, kad jos jutimai nieko verti. Kita vertus, jei ji kartos tai tau kokius 60-70 metų, tai tikrai vieną kartą ji gali būti teisi tongue.gif . Ir tai dar nereiškia, kad blogai baigsis tau mirksiukas.gif .
Atsakyti
Vat linaboo papasakojai apie savo dieduka tai ir as papasakosiu apie savaji. Jis mire pries 3 metus. Bet kad kazkas negerai as jauciau jau ilgai iki jo mirties. Jam buvo insultas, visiem labai netiketas ir nelauktas. Mazdaug pora menesiu iki jo mirties as sapnavau sapna, net ne sapna o tokias istraukas is jo laidotuviu: pvz. jo sunertas rankas karste, apsiasarojusi mociutes veida ir ant manes kaip visada rekiancia mamos seseri. Tai buvo trumpas sapnas ir as net nesupratau kas tai. Bet per dieduko laidotuves as...atpazinau tas akimirkas! Jezau mane visa purtyt pradejo kai prisiminiau kur as ta maciau. Na su siuo dieduku mano santykiai nebuvo labai jau artimi bet be abejo as ji mylejau. cry.gif Bet vat kai pagalvoju apie kita dieduka net dabar asaros byra kaip pupos dar jam gyvam esant(deja, bet jam jau beveik 75 verysad.gif ). Daznai bijau eit miegot vien prisiminus tas laidotuviu akimirkas. Brrrr. sad.gif
Atsakyti
O mano mama viena naktį pašoko staigiai nuo to , kad ją dusino ji nuėjo išgėrė vandens, šiaip naktimis ji niekada nesikeldavo , o tuo labiau gerti. Tai va maždaug po pusvalandžio atvažiavo mūsų giminaičiai ir pranešė, kad mano diedukas(čia mamos tėtis ne tėvo), užduso ir būtent tuo momentu kai ir mano mama dusino. Tai va kaip būna todėl aš labai tikiu visokiais požymiais ir pavyzdžiui jei mūsų šuo kaukia tai jau lauk nelaimės doh.gif
Atsakyti
na, jo cia tos artimuju mirtys is tikruju slegia zmones, ir galbut jie samoningai ar nesamoningai nujaucia artimojo iskeliavima anapilin.. sad.gif
Atsakyti
Va ir vėl ir kaip netikėk Prieš pora dienų buvo atėjes pas mane brolis ir žiūrėjo pro langa, ir ateina juokdamasis oi sako jau kaip trenkėsi paukštis į langą, nu aš tai vos ne šoka gavau iškoliojau jį, kad nieko čia juokingo, prigazdinau mirtim> Ir ką sau galvojate ryt į laiduotuves važiuojame verysad.gif va tep. Jau kai pamatau paukščius aplink savo langus ko tai man visada širdis sudreba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 15 rugpjūčio 2005 - 18:51