Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

"vaiduoklius " mato is tikruju vienetai zmoniu, bet tie vienetai turi labai platu regejimo rata, as turiu omeny kad fiziologiskai zmogus kurio akys aprepia 180 laipsniu kampa. Tai va sitie zmones gali matyti ir mato nes dvasios nepamatysi tiesiai stovinti. Kiek as maciau tai visada tik akies kampu. Del to ir atrodo kad vaidenasi, bet kai pradeda per daznai vaidentis ... g.gif tada pradedi galvoti kas tas seselis kuris amziais aplinkui slankioja. Beje neissigalvoju. smile.gif
apie ta pasirodyma saviems ar ne saviems zmonems tinka tas pats paaiskinimas. jei dvasia pasirodo jai reikia pagalbos, o ne visis savi mato. Ir tam tikrai neturi buti tamsu, ar tu turi buti ligotas ar silpnas... Jos eina ten kur tikisi gauti ka tai.. smile.gif


markize su tais naminukais tai sauniai sugalvojai. as persikraustydama pamirsau pasiimti kartu. Bet tikiuos kad protingas, ir kraustesi neprasomas biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2005 07 29, 12:16)

O buna kad sapnuoju jog mane velnias dusina, ir lyg noriu rekti, o tik gargaliuoju, ir per miegus galvoju, kad jeigu as reksiu, tai vyras mane pazadins, ir kosmaras pasibaigs, o prarekti negaliu......Oij kaip buna baisu......Ir tetis sapnuoja, kad ji velnias dusina......Cia gal mes tokie nusidejeliai??  ax.gif  blush2.gif


Man irgi panašiai būna, tik velnio nesapnuoju smile.gif Taip lyg prasibundu, bet negaliu nei pajudėti, nei kvėpuoti. Ir stengiuosi rėkti, bet niekaip neišeina. Baisoki man tokie "sapnai". Atrodo, kad imsiu ir uždusiu blink.gif Įdomu, kas čia per velnias. Kažkaip įmanoma paaiškinti, bet kaip??? g.gif
Atsakyti
Na jau aš tai savo naminuko niekur nepamiršiu biggrin.gif . Ogi ėmiau vieną kartą ir pagavau. Jau seniai čia esu rašius, kad dingsta daiktai ir niekur nerandam. Buvo dingus dukters piniginė, tai po kokių pusės metų radau užkeltą ant aukštos spintos. Baisiai nustebau ir vieną įtariamąjį tuoj apklausiau biggrin.gif . Tai sakė norėjęs, kad sesė truputį paieškotų (pusę metų blink.gif ) biggrin.gif . Dar rašiau, kad dingo peilis. Ir kad skaičiavau ir vieno trūko. Irgi radau ax.gif . Pasirodo, velnias žino kada, darėm remontą ir lubas klijavom. Tai su tuo peiliu patogu buvo tepti klijus, taip ir liko klijų kibire ax.gif . Taigi naminiai pas mane nuosavi ir matomi. Jei kas dingsta, tereikia tik prispausti gerai, tuoj atiduoda. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ner_ko @ 2005 07 30, 20:39)
Ir užtai baisiai nemėgstu mūsų buto koridoriuje esančios veidrodinės spintos, ypač kai pro ją reik eit naktį, ir ypač po kokio siaubiako (aš nežiūriu, bet vyras pažiūri, tai aš, šalia būdama, irgi priverstiniu būdu akį užmetu... sad.gif fear.gif  scare.gif ).

ner ko, gal vaikystėj kartais pikų damą kvietėt smile.gif ? Mane gan žiauriai paveikė toks bandymas sad.gif . O svarbiausia, kad aš net nebuvau toj patalpoj kur draugai ją kvietė doh.gif. Labai ilgai bijojau didelių veidrodžių naktį cry.gif . Dabar jau beveik nebebijau, na tik po siaubiakų ax.gif .
Atsakyti
o aš galvojau kad čia tik man vienai nakti taip buna, kad negaliu pajudet... unsure.gif
Atsakyti
Na, man taip irgi buna (kad negali pajudeti) ir dazniausiai - ankstyvoje miegojimo stadijoje. Jausmas labai bjaurus ir jei neklystu, jam yra atskiras pavadinimas - SLOGUTIS.. Uj neperneshu ash shito - todel ishmokau kazhkiek suvaldyti. Uzmigdama, dar pusiau samoningos busenos, kai pajuntu, kad grimztu giliai giliai ir labai klampiai i miega - tada jau viskas aisku - tuoj laukia slogutis. Negaliu pasakyti, kiek laiko tai trunka - minute ar tik sekundes dali, bet kazkaip ismokau prisiversti atsikelti, nors minutelei ishsibudinti (nors labai sunku, norisi pasileisti i ta miego klampyne), pakeisti miegojimo poza, pasitaisyti pagalve - man dazniausiai padeda.... Nors kartais vis tiek atsinaujina tas jausmas ir karusele uzhisuka beee.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 08 02, 20:37)
ner ko, gal vaikystėj kartais pikų damą kvietėt smile.gif ? Mane gan žiauriai paveikė toks bandymas  sad.gif . O svarbiausia, kad aš net nebuvau toj patalpoj kur draugai ją kvietė  doh.gif.  Labai ilgai bijojau didelių veidrodžių naktį  cry.gif . Dabar jau beveik nebebijau, na tik po siaubiakų  ax.gif .


LinaBoo, sakyčiau, beveik pirštu į akį blink.gif . Tik ne visai pikų damą, o juodąją ranką. Gal, sakau, panašus poveikis? g.gif Kvietėm trise, žioplos mergos, ušsiklojusios storu apklotu. Mes dviese pamatėm ir pašokom baisiausiai kaip nuplikytos, trečia iš mūsų ne. Paskui kalenau naktį dantimis iš baimės, kad ateis juodoji ranka ir pasmaugs... ax.gif Nepasmaugė mirksiukas.gif , bet pojūtis iki pat šios dienos nekoks prisiminus... schmoll.gif O kaip kviečiama pikų dama? Juodąją ranką tai kvietėm su knyga, aprišta juodu siūlu, o dar knygą kokią pasirinkom – B. Sruogos „Dievų mišką“, ten ant viršelio iliustracija kaip tik, juodam fone juodas kumštis baltais kontūrais... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ner_ko: 03 rugpjūčio 2005 - 19:11
QUOTE(ner_ko @ 2005 08 03, 20:10)
LinaBoo, sakyčiau, beveik pirštu į akį blink.gif . Tik ne visai pikų damą, o juodąją ranką. Gal, sakau, panašus poveikis? g.gif Kvietėm trise, žioplos mergos, ušsiklojusios storu apklotu. Mes dviese pamatėm ir pašokom baisiausiai kaip nuplikytos, trečia iš mūsų ne. Paskui kalenau naktį dantimis iš baimės, kad ateis juodoji ranka ir pasmaugs... ax.gif Nepasmaugė mirksiukas.gif , bet pojūtis iki pat šios dienos nekoks prisiminus... schmoll.gif O kaip kviečiama pikų dama? Juodąją ranką tai kvietėm su knyga, aprišta juodu siūlu, o dar knygą kokią pasirinkom – B. Sruogos „Dievų mišką“, ten ant viršelio iliustracija kaip tik, juodam fone juodas kumštis baltais kontūrais... doh.gif

biggrin.gif . Pas mus tai reikėjo veidrodėlio ir .. g.gif turbūt viskas. Tamsoje reikėjo sakyt"pikų dama pasirodyk" biggrin.gif . Gyvenau bendrike vaikystėj. Mama tą vakarą iki 23 val dirbo. Aš viena buvau. Kai chebra sumanė kviest tą ponią smile.gif , aš nėjau, baili buvau. O kai jie visi klykdami iš sandėliuko išbėgo, mano nervai parėjo cry.gif . Pas mus veidrodis didelis ant durų kabėjo. Nėjau namo kol mama negrįžo, gavau barti doh.gif . Man gal 10 metų tada buvo, o liko ilgam. Vat kokia aš jautruolė tongue.gif . Ir dabar bijau ne realių blogybių visokių, o visko kas mistiška. Bet svarbiausia, kad negaliu atsitraukt nuo siaubiakų visokių, kad ir kaip bijau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ner_ko @ 2005 08 03, 19:10)
[Juodąją ranką tai kvietėm su knyga, aprišta juodu siūlu, o dar knygą kokią pasirinkom – B. Sruogos „Dievų mišką“, ten ant viršelio iliustracija kaip tik, juodam fone juodas kumštis baltais kontūrais... doh.gif

Nu sita posta tai reiktu deti i skyreli " pasijuokim " klykiau darbe is juoko, kad bendradarbiai kampo nepagavo kas vyksta.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Jau su Dievu misku cia tai thumbup.gif thumbup.gif
Pamenu, mes irgi Piku dama kvietem, bet ne velnio neatsimenu ar baisu buvo ar ne.....
Atsakyti
Mes vaikystej su adata ir su nupiesta akim ir raidem ,,zaisdavom" unsure.gif
Daug mums ta akis pasakydavo, tik po poros metu suzinojau, kad tai pusesere adata nukreipdavo kur reikia biggrin.gif
Vistiek, kad ir kokia neprietaringa buciau, tokio zaidimo nesiryzciau kartoti schmoll.gif
Atsakyti
As tai bijau tu visu : Piku damu,siaubu baubu....... NIekada nekvieciau jokiu juoduju ranku ar dar kokiu dvasiu........ Mama net kazkada prisaikdino kad niekada nekviesiu dvasiu ax.gif nors niekada nesiryzciau .............
O tos kurios esat kwietusios dwasias ar est turejusios blogesniu pasekmiu nei isgastis kuris liko iki siol(nors nesakau ,kad isgastis tai nieko tokio)??????? verysad.gif sad.gif
Atsakyti
Aš tai nesu turėjus, apsiribojau išdąsčiu... smile.gif Tiesą sakant, dabar tai jau tikrai žinau, kad ta juoda ranka man tada pasivaideno – kur jau ten nepamatysi, kai žiūri akis išpūtus ir lauki baisiausiai... mirksiukas.gif Tada maža buvau, užtai atrodė, kad iš tikro pamačiau. Kita vertus, kaip ir Tender, tokio žaidimo daugiau nekartočiau. Apsieisiu be tų „maksimalių išbandymų“ nervams...
Kartą, kai ruošiaus egzams, labai išsigandau pamačius per duris bėgantį didžiulį baltą (?!)... vorą. blink.gif blink.gif Išsigandau, nes supratau, kad jau galvelė perkaito nuo tų mokslų, jeigu tokios haliucinacijos... g.gif smile.gif
Atsakyti