Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Na man tai isimintiniausia tokia istorija , nors ir ne apie vaiduoklius....
Buvo man 20 metuku, susirgau eiliniu skrandzio uzdegimu, nieko baisaus, na gydytoja israse paprastu vaistuku, vyksta gydymas antra diena, ir nakti sapnuoju savo MYLIMIAUSIA pacia nuostabiausia amzina atilsi mociute, pas kuria augau nuo keliu dienu iki 8metuku ir pas kuria praleidau labai daug savo laiko. Mociute mane labai mylejo, lepino, na zodziu dievino. kai kada ja sapnuodavau, bet visada tokia ramia, graziai, besisypsancia, ir sakancia , kad man viskas gerai.....O ta nakti sapnavau ja baisia, zemeta, negrazia, pikta ir ji lyg jega mane tempiasi ir sako " dabar tu eisi su manim " ir dar sapnuoju mama, kuri mane tempia is visu jegu atgal, ir sako mociutei, kad manes neatiduos....Ka gi, ryte pabundu ir isvaziuoju tiesiai i reanimacija, nes nuo gydytojos israsytu vaistu mane istiko toksinis sokas..Koma 5 paros........O paskui mama pasakojo, kad ji sapnavo lygiai ta pati sapna...... Ir po to karto, jei tik mama susapnuoja mano mociute ( tevo mama ) tai buna perspejimas, kad man kazkas atsitiks, na avarija, susirgsiu ar pan.
Ji ateina pas mama i sapna, ir tipo - taip ir anaip - Stichijai tas ir anas atsitiks...
O buna kad sapnuoju jog mane velnias dusina, ir lyg noriu rekti, o tik gargaliuoju, ir per miegus galvoju, kad jeigu as reksiu, tai vyras mane pazadins, ir kosmaras pasibaigs, o prarekti negaliu......Oij kaip buna baisu......Ir tetis sapnuoja, kad ji velnias dusina......Cia gal mes tokie nusidejeliai?? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2005 07 29, 12:16)
Na man tai isimintiniausia tokia istorija , nors ir ne apie vaiduoklius....
Buvo man 20 metuku, susirgau eiliniu skrandzio uzdegimu, nieko baisaus, na gydytoja israse paprastu vaistuku, vyksta gydymas antra diena, ir nakti sapnuoju savo MYLIMIAUSIA pacia nuostabiausia amzina atilsi mociute, pas kuria augau nuo keliu dienu iki 8metuku ir pas kuria praleidau labai daug savo laiko. Mociute mane labai mylejo, lepino, na zodziu dievino. kai kada ja sapnuodavau, bet visada tokia ramia, graziai, besisypsancia, ir sakancia , kad man viskas gerai.....O ta nakti sapnavau ja baisia, zemeta, negrazia, pikta ir ji lyg jega mane tempiasi ir sako " dabar tu eisi su manim " ir dar sapnuoju mama, kuri mane tempia is visu jegu atgal, ir sako mociutei, kad manes neatiduos....Ka gi, ryte pabundu ir isvaziuoju tiesiai i reanimacija, nes nuo gydytojos israsytu vaistu mane istiko toksinis sokas..Koma 5 paros........O paskui mama pasakojo, kad ji sapnavo lygiai ta pati sapna...... Ir po to karto, jei tik mama susapnuoja mano mociute ( tevo mama ) tai buna perspejimas, kad man kazkas atsitiks, na avarija, susirgsiu ar pan.
Ji ateina pas mama i sapna, ir tipo - taip ir anaip - Stichijai tas ir anas atsitiks...
O buna kad sapnuoju jog mane velnias dusina, ir lyg noriu rekti, o tik gargaliuoju, ir per miegus galvoju, kad jeigu as reksiu, tai vyras mane pazadins, ir kosmaras pasibaigs, o prarekti negaliu......Oij kaip buna baisu......Ir tetis sapnuoja, kad ji velnias dusina......Cia gal mes tokie nusidejeliai??  ax.gif  blush2.gif


o galima paklaust kaip tas velnias atrodo, taip, kaip ji piesia? raudonas su sakem ir ragais ir kanopom? Labai idomu pasidare g.gif g.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Varvara @ 2005 07 29, 13:15)
o galima paklaust kaip tas velnias atrodo, taip, kaip ji piesia? raudonas su sakem ir ragais ir kanopom? Labai idomu pasidare  g.gif  g.gif  g.gif  biggrin.gif

Neeeee, toks juodas, plaukuotas, be ragu.....kaip didelis sniego zmogus.... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2005 07 29, 13:45)
Neeeee, toks juodas, plaukuotas, be ragu.....kaip didelis sniego zmogus.... cry.gif

g.gif g.gif g.gif aisku smile.gif
Atsakyti
oho na ir temele.. kaip tik pries miega.. smile.gif

tikekit ar ne bet as daznai matau tuos baubukus.. nebebijau as ju.. blink.gif

bet vienas ivikis istriges labai yra.. tai buvo gal pries 10 metu, as sedejau velu vakara viena namie ir ziurejau TV. Is to kampo kur sedejau galejau matyt koridoriu. Beje ir maciau.. o ten tamsoj sedejo vyriskio siluetas, kuris po keliu akimirku isgaravo kaip dumas.. atsipeikejus pamaniau kad tiesiog laikas miegoti. Tik va po keliu dienu kai pas mus sveciavosi teta, staiga mama ir teta susizvalge ir susterusiais veidais paklause: MATEI?... Jos mate ta pati vyriski sedinti koridoriuje.. po to jau nebemaciau jo..
o siaip nebijokit.. jei vaidenas tai tik zenklas kad laikas valyti namus... (energetiskai)
ir jei skambina i duris vidury nakties tai zenklas kad greit apie ko tai mirti isgirsi.. o ta siela pries mirti kreipiasi pagalbos (kokios nezinau smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(sidra @ 2005 07 30, 02:56)
oho na ir temele.. kaip tik pries miega..  smile.gif

tikekit ar ne bet as daznai matau tuos baubukus.. nebebijau as ju..  blink.gif

bet vienas ivikis istriges labai yra..  tai buvo gal pries 10 metu, as sedejau velu vakara viena namie ir ziurejau TV. Is to kampo kur sedejau galejau matyt koridoriu. Beje ir maciau.. o ten tamsoj sedejo vyriskio siluetas, kuris po keliu akimirku isgaravo kaip dumas.. atsipeikejus pamaniau kad tiesiog laikas miegoti. Tik va po keliu dienu kai pas mus sveciavosi teta, staiga mama ir teta susizvalge ir susterusiais veidais paklause: MATEI?... Jos mate ta pati vyriski sedinti koridoriuje.. po to jau nebemaciau jo..
o siaip nebijokit.. jei vaidenas tai tik zenklas kad laikas valyti namus... (energetiskai)
ir jei skambina i duris vidury nakties tai zenklas kad greit apie ko tai mirti isgirsi.. o ta siela pries mirti kreipiasi pagalbos (kokios nezinau  smile.gif )


Matyt buciau is siaubo numirusi cry.gif
Atsakyti
QUOTE(sidra @ 2005 07 30, 03:56)
oho na ir temele.. kaip tik pries miega..  smile.gif

tikekit ar ne bet as daznai matau tuos baubukus.. nebebijau as ju..  blink.gif

bet vienas ivikis istriges labai yra..  tai buvo gal pries 10 metu, as sedejau velu vakara viena namie ir ziurejau TV. Is to kampo kur sedejau galejau matyt koridoriu. Beje ir maciau.. o ten tamsoj sedejo vyriskio siluetas, kuris po keliu akimirku isgaravo kaip dumas.. atsipeikejus pamaniau kad tiesiog laikas miegoti. Tik va po keliu dienu kai pas mus sveciavosi teta, staiga mama ir teta susizvalge ir susterusiais veidais paklause: MATEI?... Jos mate ta pati vyriski sedinti koridoriuje.. po to jau nebemaciau jo..
o siaip nebijokit.. jei vaidenas tai tik zenklas kad laikas valyti namus... (energetiskai)
ir jei skambina i duris vidury nakties tai zenklas kad greit apie ko tai mirti isgirsi.. o ta siela pries mirti kreipiasi pagalbos (kokios nezinau  smile.gif )


Brrrrrrr. Tikrai apalpciau blink.gif
Atsakyti
O pas mane namie naminukai gyveno. Gyvenom mes kitame mieste, tai naktį budavo vandenį kriauklės virtuvėje paliaidžia, tai daiktus vogdavo, kantrybės nebeturi ieškodama, tai pradėdavau parašyti kad atiduotu, po kelių minučiu randi tokioje matomoje vietoje, kad napastebėt negalėjai. O sūnus buvo kokių 3m, tai pamatė , sako: koridoriuje mažas dėdė stovi. Po to išvykom į Vilnių gyventi, prašiau, kad suliptu į dežes, bet matyt pasiliko senam bute
Atsakyti
Žinau tokį dalyką, kuris, bent jau mane, veikia raminamai, kai kalbama apie vaiduoklius... ax.gif Paprasti vaiduokliai turi labai silpną neigiamą energiją ir normaliam sveikam žmogui pakenkti negali – žmogaus gyvybinė energija (ta pati, kuri vadinama ci, či ar ki) yra nepalyginamai galingesnė. Tuo iš dalies paaiškinama tai, kad toje pačioje aplinkoje vieni žmonės vaiduoklius pastebi, o kiti ne, ir pirmaisiais netiki. Kas kita, jei žmogus yra silpnas – jautrus iš prigimties ar išsekęs dėl ligos. Tais atvejais, kai vaiduokliai elgiasi kaip stiprūs energetiniai dariniai, pastebimi ir sveikų žmonių, jie būna gavę papildomos energijos iš žmogaus.
Tą faktą, kad sveikam žmogui vaiduokliai nepakenks, yra pasakęs pasaulyje žinomas vidinės energijos meistras Wong Kiew Kit’as, taigi galima tikėt. tongue.gif (Info apie jį nesunku rast i-nete, jei kam norėtųsi patikrint jo egzistavimą. biggrin.gif ) O likusią žinutės dalį jau iš kitur surankiojau... smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ner_ko: 30 liepos 2005 - 19:28
O va kaip MARKIZĖS naminukus paaiškinti, ir nežinau... blush2.gif Gal kuri mamytė „pasikausčius“ ir žino? Būtų ir man labai įdomu. 4u.gif Beje, vaiduoklių pati tai bijau labai labai, nors niekad nebuvau susidūrus... blush2.gif Ir užtai baisiai nemėgstu mūsų buto koridoriuje esančios veidrodinės spintos, ypač kai pro ją reik eit naktį, ir ypač po kokio siaubiako (aš nežiūriu, bet vyras pažiūri, tai aš, šalia būdama, irgi priverstiniu būdu akį užmetu... sad.gif fear.gif scare.gif ).
Atsakyti
Parasykit savo koordinates,tos pas kurias vaidenasi. Dar pasakykit ka jusu augintiniai megsta ir as atleksiu laugh.gif Sneka cia visi,o as niekad nieko nemacius blink.gif
Atsakyti
Aš niekada nesu susidūrusi su vaiduokliais ir man tai atrodo, kad visa tai yra tik vaizduotės padarinys. Viską juk galima paaiškinti moksliškai. Jei yra vaiduokliai, tai kodėl juos mato tik žmonių vienetai, ir būtent tada kai tu sergi, esi nusilpęs, kai tamsu ir negali gerai įžiūrėti, po siaubo filmų ir pan. Kodėl tu vaiduoklių nematyti dienos metu ir kai tu esi labai gerai nusiteikęs biggrin.gif Aš nesakau, kad nėra Dievo ar dvasių, tai nėra vienaip ar kitaip įrodyta, ir mes kada nors tai sužinosime arba ne. Tačiau jei ir yra tos dvasios (vaiduokliai), tai kodėl jos pasirodo ne savo artimiems žmonėms, kurie juos pažįsta, o svetimiems? Ir kodėl nepasirodo ir nebendrauja įžymios dvasios, o tik niekam nežinoma būtybė? Ne jau jiems tai uždrausta? tongue.gif Vaiduoklius mato tie žmonės, kurie jais tiki ir patys vaizduotėje sūkuria kokia dvasia juos aplanko. Jei ko nors naktį įsigąstat papraščiausiai įsijunkite šviesą ir pamatysite, kad be reikalo bijojot smile.gif
Atsakyti