Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Sveikos 4u.gif
Na kur dingo jusu istorijos a mirksiukas.gif
Zinot ka, turiu gavus i email toki dalyka apie vaiduoklius prisegta faila bet nemoku ikelt i sita psl, jei pamokinsit tai pasidalinsiu ir su jumis, tik neissigaskit... fear.gif
Blembacki as net ant drauges biski supykau kad toki faila atsiunte ir mane isgasdino, o as juk laukiuosi... verysad.gif Bet greit praejo ta baime sad.gif
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2005 07 16, 18:55)
o senas tas namas? kas pries tai ten gyveno? kogero kazkokios dvasios ramybes neranda... smile.gif iprastas reiskinys biggrin.gif

Namas pastatytas prieš maždaug 10 metų. Na taip dažnas reiškinys, bet dažniausiai tokiais dalykais netikime, kol patys su tuo nesusiduriame blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 07 16, 20:32)
aš tai sakyčiau dėl šventos ramybės gal kokias mišias užpirkt ar kunigą pasikviest į tą namą, kad pašventintų fear.gif unsure.gif  cool.gif

Namą pašventino kunigas jau seniai, bet tokie dalykai tesiasi i šiol blink.gif
Atsakyti
Eimante, gal gali atsiųst man tą failą adresu pugzle@gawab.com? Smalsu pažiūrėt. mirksiukas.gif Be to, aš irgi turiu failą, kuris mane išgąsdino, kai buvau nėščia, ir irgi buvau truputį supykus ant draugės... mad.gif Galėčiau visom pasiūlyt pažiūrėt, bet nežinau, gal mūsiškiai sutampa?? blink.gif blink.gif

vilmabus, na tavo ir istorija... Maniau, tokių drąsių merginų tik amerikietiškuose filmuose būna... tongue.gif Aš tai turbūt būč neišdrįsus lipt žemyn tamsoj... scare.gif Vagių atveju būčiau likus gražiai apšvarinta. doh.gif
Atsakyti
As irgi noreciau tu faikiuku, smalsu labai 4u.gif Mano adresas oniuxe@walla.com
Atsakyti
QUOTE(ner_ko @ 2005 07 26, 20:48)
Eimante, gal gali atsiųst man tą failą adresu pugzle@gawab.com? Smalsu pažiūrėt. mirksiukas.gif  Be to, aš irgi turiu failą, kuris mane išgąsdino, kai buvau nėščia, ir irgi buvau truputį supykus ant draugės...  mad.gif Galėčiau visom pasiūlyt pažiūrėt, bet nežinau, gal mūsiškiai sutampa?? blink.gif  blink.gif

vilmabus, na tavo ir istorija... Maniau, tokių drąsių merginų tik amerikietiškuose filmuose būna... tongue.gif  Aš tai turbūt būč neišdrįsus lipt žemyn tamsoj... scare.gif Vagių atveju būčiau likus gražiai apšvarinta. doh.gif

biggrin.gif nemačiau kitos išeities ax.gif
Atsakyti
Aha, pagaliau norinciu atsirado biggrin.gif tai vat siunciu toms kurios prase, dabar kai pagalvoju tai ten labai idomu ax.gif tik pabaiga tokia blink.gif bet jau daug kas sake mate apie tuos vaiduoklius failiuka, tai jei ir jums pasikartosiu tai sorry... blush2.gif negaliu zinot ka jus mate ko ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimante @ 2005 07 27, 20:50)
Aha, pagaliau norinciu atsirado  biggrin.gif  tai vat siunciu toms kurios prase, dabar kai pagalvoju tai ten labai idomu  ax.gif tik pabaiga tokia  blink.gif  bet jau daug kas sake mate apie tuos vaiduoklius failiuka, tai jei ir jums pasikartosiu tai sorry... blush2.gif negaliu zinot ka jus mate ko ne  biggrin.gif

O čia ne ta gazdulka, kur tipo surask skirtumus? Vos spėji gerai įsižiūrėti, iššoka koks baubakas. g.gif Ten kas, istorija kokia rimtesnė, ar šiaip bajeris?
Atsakyti
http://www.delfi.lt/....php?id=7175861
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 07 27, 19:07)
O čia ne ta gazdulka, kur tipo surask skirtumus? Vos spėji gerai įsižiūrėti, iššoka koks baubakas.  g.gif  Ten kas, istorija kokia rimtesnė, ar šiaip bajeris?


Is pradziu rimti faktai ir man idomus tik paskui gerai sakai issoka tokia baidykle, bet ne jinai esme, man siurpai ejo per kuna, kai tas nuotraukas ziurejau...brrr...
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 07 27, 21:07)
O čia ne ta gazdulka, kur tipo surask skirtumus? Vos spėji gerai įsižiūrėti, iššoka koks baubakas.  g.gif  Ten kas, istorija kokia rimtesnė, ar šiaip bajeris?

LinaBoo, pričiupai mane. blush2.gif Tokia gazdulką ir būčiau pasiūlius. Taigi nebesiūlau... blush2.gif

Eimante, ačiū! 4u.gif Tik man kol kas neatidaro to failiuko. Lyg serverio klaida. g.gif Teks vėliau bandyt.
Atsakyti
QUOTE(ner_ko @ 2005 07 28, 20:25)


Eimante, ačiū! 4u.gif  Tik man kol kas neatidaro to failiuko. Lyg serverio klaida. g.gif Teks vėliau bandyt.


Man tas pats doh.gif Dekoju, Eimante thumbup.gif
Atsakyti