Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Paprastai gąsdint ne forma vienok... Va "klasikiniai" vaiduokliai blūdindavo ir grandinėmis žvangindavo blink.gif Dar berots mėgdavo lakstyt be galvos... Ir dar reikiamoje vietoje kraujo dėmes organizuodavo blink.gif O ką paprastai veikia dabartiniai vaiduokliai? Ūbauja? Girgždina grindis? Tyliai stovi kampe ir akis varto? rolleyes.gif Ir čia bijot reikia? Nu ir tegu stovi sau... blink.gif
Jokio kūrybinio polėkio, jokio šiuolaikiškumo.... Ar tas alinantis darbas juos taip nualino ar ką? unsure.gif
Atsakyti
A vat čia tai teisybė. Visi skundžiasi. Šviesą, panimajete, uždegė, tiesiog fe... Dezodorantą numetė. Tiek ir katinas eilinis gali, nieko tai negąsdina. O jau dėl kampe stovėjimo ir akių vartymo tai neturiu žodžių, grynas tingėjimas. Ar gal jis kakojo?
Atsakyti
Pratesiant... Va ar nors vienas vaiduoklis įsiamžino šiuolaikinėmis priemonėmis? Dar ankščiau tai kažkokias pastangas dėjo ( deja dauguma bandymų buvo išbrokuoti neva dėl fotojuostelių broko ar panašių subtilybių blink.gif ), O dabar? Ar nors vienas vaiduoklis teikėsi nusifotografuoti ar nusifilmuoti skaitmeninėmis priemonėmis? A? rolleyes.gif
O televizija? Ar nors vienas vaiduoklis pasisakė per televiziją ? Manau dauguma laidų suteiktų tokias galimybes, bet ne... niekas neišstoja vaiduoklių bendruomenės vardu blink.gif Va pvz. laida "apie vaiduoklius" - skambant "kraupiai" muzikėlei parodomas kaži koks pastatas kuriame neva vaidenasi, toliau kalba "liudininkai" ir "ekspertai" unsure.gif Ir nė vieno tikro vaiduoklio.... doh.gif
Atsakyti
haaahaaa juokdares jus laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Negi jau niekam nieko naujo baisaus neįvyko?
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2005 07 08, 09:50)
Negi jau niekam nieko naujo baisaus neįvyko?

Vasara gi. Vaiduokliai irgi atostogauja smile.gif .
Atsakyti
Gal jie kai karšta nesivaidena? Ir naktys trumpos, gal jiems nėra kada... laugh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, tik šiandien netyčia radau šiuos jūsų pokalbius 4u.gif Na su manim daug tokių reiškinių yra buve. Parasysiu paskutinį, tai buvo prieš kelis mėnesius. O buvo taip,- atvykau į Mažeikius su savo sūnumi pas tėvus, nes jie norėjo, kad pasaugotume namus kol jie bus išvyke. Viskas buvo kaip visada, juk aš čiame name gyvenau ir tikrai neturėčiau nieko bijoti, dėje aš niekada juose nesijaučiau rami, visada atrodydavo kad juose, kazkas lankosi, arba gyvena dar kažkas be mūsų. Buvo mazdaug 23val susitvarkėm su suneliu virtuve, užrakinom duris ir nuėjom į antrą aukštą, atsigulėm į lovą išjungėm šviesą, beliko tik televizorius įjunktas. sūnui liepiau išjungti, nes vėlu ir reikia miegoti, o jis užsiožiavo, ir sakė be garso žiūrės, kad aš galėčiau miegoti. Žinojau, kad beviltiška ginčytis todėl neprieštaravau galvodama, kad greit užmigs. Staiga pašokau nuo specifinio durų garso, kuris būna kai jas atidarai, atsisėdau lovoje su mintim, kad vagys atėjo arba man pasivaideno. Pažvelgiau i suneli, o jis man sako mamyte seneliai parvažiavo, automatiškai antrasis varijantas atkrito. Pasiėmiau telefona parašiau sms'ą turinys buvo toks: Vaidai esu pas tėvus viena su Deividu, apačioj vagys, jei nepaskambinsiu už penkių minučių kviesk policiją. Žinutė parašiau bet neišsiunčiau, tiesiog laikiau rankoje telefoną, ir pirštą ant klavišo , kurį paspaudus sms'ą gautu brolis (čia atsargai, jei kartais kas nors mane užpultu). Vaikui liepiau niekur neiti ir tyliai pabūti. o pati leidausi į pirmą aukštą su telefonu, tamsoje. Priėjusi holą įjungiau šviesą, nieko nebuvo, duris uždarytos nors garsas girdėjosi tik, lyg butu atidarytos, o uždaromų durų garso tikrai nebuvo, nes jos garsiai užsitrenkia, paklibinu rankeną, o jos tai užrakintos.
Su tuo pasiruoštu sms'u siūsti apėjau visus kambarius dėl šventos ramybės , bet nieko nebuvo...apie miega nera nė ko kalbėti.
Sekančia dieną gryžo tėvai, viska papasakojau (aišku apie ta kvailą sms'ą nutylėjau:D), bet jie praleido viską pro ausis, manė, kad man pasigirdo, nekreipė dėmesio ir į tai jog ir sūnus girdėjo. jie niekada netikėdavo mano pasakojimais.
Bet dabar mama manimi nė kiek neabejoja, nes pati tai girdėjo. Sakė paskutiniu metu labai dažnai į duris skambina, o kai atidaro nieko nėra. kiek kartų aš jai aiškinau, kad nedarytu durų, nes girdėjau, kad mirtis taip ateina. Mama labai bijo, todėl dabar savaitei gryžau i Mažeikius, sėdžiu prie kompo rašau jums, ir jaučiuosi taip, lyg tarpdury kažkas mane stebėtu brrr...
nepykit už mano padrikas mintis, ir tikrai neišsigalvoju.
Atsakyti
vilmabus, o čia negali taip juokauti kokie kaimynų vaikai ar panašiai? g.gif

aš vienąkart naktį pas mamą bute girdžiu - nu tikrai žingsniai per linoleumą fear.gif o aš viena namie fear.gif taip prabijojau valandžiukę, kol nesumąsčiau eiti pažiūrėti .. pasirodo tai buvo mano vonioj padžiautas megztinis, nuo kurio vandens lašiukai varvėjo į vonelę doh.gif doh.gif nu bet garsas buvo fear.gif tikrai galvojau man vaidenasi.. ph34r.gif
Atsakyti
[quote=Chilli,2005 07 16, 11:32]
vilmabus, o čia negali taip juokauti kokie kaimynų vaikai ar panašiai? g.gif

Nea tikrai ne vaikai, nes aplink gyvena, solidaus amžiaus kaimynai. Be to pro tvorą neilipsi, o vartai buna uždaryti.
Atsakyti

o senas tas namas? kas pries tai ten gyveno? kogero kazkokios dvasios ramybes neranda... smile.gif iprastas reiskinys biggrin.gif
Atsakyti
aš tai sakyčiau dėl šventos ramybės gal kokias mišias užpirkt ar kunigą pasikviest į tą namą, kad pašventintų fear.gif unsure.gif cool.gif
Atsakyti