Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Paskaičiau šią temą.... ir nusprendžiau parašyti kas man neduoda ramybės, neįsivaizduoju kur reiktų kreiptis pagalbos, gal kas ką patarsit mums.
Mano mažėlį sūnų 2003 metais užpuolė šuo, jis labai išsigando. Tada susirgo I tipo cukriniu diabetu. Jis man papasakojo, kad nuo to laiko jį visur persekioja toks juodas siluetas su didelėm raudonom akim. Jis net ir dieną bijo pereit namo laiptine vienas, bijo būt namuose, net lauke tas juodulys jį persekioja. Vakar man būnat kambaryje jis sako: mamyt, žiūrėk vėl jis atėjo manęs ir susigūžė... Apsidairiau, nieko nebuvo, bent jau aš nieko nemačiau. Sūnelis sakė, kad juodulys sulindo į spintą. Vaikui labai sunku, jis pastoviam strese, nežinau kur kreiptis, ką daryt, ko ieškot, kad padėtų mano sūneliui atsikratyt to juodo baubo.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 06 01, 23:46)

Agotuk, o kur tas namas? Gal visgi kur nors netoli HyperMaximos?  rolleyes.gif

Taigi sedi i 34 ar 25 mikriu ir su vejeliu jau Romainiuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte @ 2005 06 02, 15:59)
Paskaičiau šią temą.... ir nusprendžiau parašyti kas man neduoda ramybės, neįsivaizduoju kur reiktų kreiptis pagalbos, gal kas ką patarsit mums.
Mano mažėlį sūnų 2003 metais užpuolė šuo, jis labai išsigando. Tada susirgo I tipo cukriniu diabetu. Jis man papasakojo, kad nuo to laiko jį visur persekioja toks juodas siluetas su didelėm raudonom akim. Jis net ir dieną bijo pereit  namo laiptine vienas, bijo būt namuose, net lauke tas juodulys jį persekioja.  Vakar man būnat kambaryje jis sako: mamyt, žiūrėk vėl jis atėjo manęs ir susigūžė... Apsidairiau, nieko nebuvo, bent jau aš nieko nemačiau. Sūnelis sakė, kad juodulys sulindo į spintą. Vaikui labai sunku, jis pastoviam strese, nežinau kur kreiptis, ką daryt, ko ieškot, kad padėtų mano sūneliui atsikratyt to juodo baubo.

Tiesiu taikymu pas psichologą. Ir kuo greičiau. Blogiau tikrai nepadarys, o pagalbos realios sulauksi. Šitaip gyvenant pastoviam strese ir rimtą neurozę galima įsivaryt. O ten, jau kaip sakant, ne psichologų reikės, o rimčiau. Kreipkis į savo apylinkės gydytoją, ji turėtų ką nors pasiūlyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 06 02, 17:43)
Taigi sedi i 34 ar 25 mikriu ir su vejeliu jau Romainiuose  biggrin.gif


Pfffffffff schmoll.gif Pusantro lito kainuoja schmoll.gif Be to, Romainiai platūs - ieškok paskui kaip durnas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2005 05 19, 13:50)
va kazkokiam forume paskaiciau viena moteriske raso kad miega nakti, atsibunda ir mato ant pagalves katinas sedi ir ziuri i ja. Nu nieko tokio, galvoja, jie turi katina namie, bet paskui issigasta, nes atsimina, kad katinas lauke, puola atgesinti sviesa, bet jau nieko nebebuvo. Pasiziurejo i laikrodi - buvo lygiai 23 val. Nu vistiek ji nekreipai kazin kaip demesio ir toliau eina miegot. Nakti grizta jos vyras is darbo, bet neina miegot. Krebzda kazka virtuvej, paskui nutilo... Ta moteris ateina i virtuve, ziuri - sedi vyras galva pasiremes, sako:
- Ko neini miegot..?
- As musu katina suvazinejau apie 23val..

Tai ka, negi ir gyvunai smeklaujasi? pirma kart girdziu toki atveji... g.gif

Tikrai taip. mes buvom atostogose Nidoj, o katina palikom namie draugam priziuret, bet tuo metu kaip tik buvo ir suo , kuris puldavo bet ka gyva, na nors ne zmones aciu dievui. Tai va per tas atostogas, jis mano katineli ir sudraske, o mazdaug tuo pat metu nakti, as atsibudau Nidoj viesbuti su pojuciu, kad mano kate guli man ant koju, as paziurejau i ja, ji i mane, pamurke ir toliau nusmigau, tik ryte supratau, kad to buti negalejo, nes as ne namie. Grizus suzinojau baisia naujiena, viskas ivyko mazdaug tuo metu
Atsakyti
Varvara, jetau kaip gaila man tavo katinelio sad.gif bet siaubas tai reiskias mylejo tave katinas kad net pasivaideno... smile.gif bet vistiek man kazkaip nelabai suvokiama ko tiem gyvunam vaidentis g.gifm:
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2005 06 07, 16:30)
Varvara, jetau kaip gaila man tavo katinelio sad.gif  bet siaubas tai reiskias mylejo tave katinas kad net pasivaideno... smile.gif bet vistiek man kazkaip nelabai suvokiama ko tiem gyvunam vaidentis g.gifm:

Mylejo ir as ji mylejau, kalbedavomes be zodziu kaip ir su visais savo katinais biggrin.gif o vat ko jiems vaidentis negaliu pasakyt, tiesa sakant net nezinau kam ir zmonem reik vandentis, koks tokio vaidenimosi tikslas? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Varvara @ 2005 06 07, 23:04)
tiesa sakant net nezinau kam ir zmonem reik vandentis, koks tokio vaidenimosi tikslas?  g.gif  biggrin.gif


Nu gal smagu yra vaidentis? Tu būtum vaiduoklis - nenorėtum? Pati pasižiūrėk. Kas sako - ooo, yra toks namas, jame gyvena Varvara... Niekas schmoll.gif O vat jei būtum vaiduoklis, tai kad kokios ir per TV parodytų smile.gif

Būčiau aš vaiduoklis - iki nukritimo vaidenčiausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 06 08, 19:16)
Nu gal smagu yra vaidentis? Tu būtum vaiduoklis - nenorėtum? Pati pasižiūrėk. Kas sako - ooo, yra toks namas, jame gyvena Varvara... Niekas schmoll.gif O vat jei būtum vaiduoklis, tai kad kokios ir per TV parodytų smile.gif

Būčiau aš vaiduoklis - iki nukritimo vaidenčiausi ax.gif

Noa kazkaip per daug jaunatviskai i viska ziuri, ka reiskia smagu? Manau darbas toks - vaidentis ir viskas, o smagumus vaikams maziems palik, turetum jau zinot, kad gyvenime ir uz jo ribu tera tik sunkus , alinantis DARBAS fear.gif fear.gif fear.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Varvara @ 2005 06 08, 21:44)
Noa kazkaip per daug jaunatviskai i viska ziuri, ka reiskia smagu? Manau darbas toks - vaidentis ir viskas, o smagumus vaikams maziems palik, turetum jau zinot, kad gyvenime ir uz jo ribu tera tik sunkus , alinantis DARBAS  fear.gif  fear.gif  fear.gif  tongue.gif


O gal ir taip. Tattaip, ko gero, šitaip ir bus g.gif
Tie vaiduokliai, kur sąžiningi, vaidenasi kaip priklauso, iki 12 nakties, tada psio. Tie, kur nesąžiningi, tingūs, aplaidūs, vaidenasi tik kartais po trumpai arba tada, kai kas nors ateina patikrint... Kunigas koks ar namo pirkėjas laugh.gif O darboholikai vaidenasi ir vaidenasi, ir po darbo vaidenasi, ir savaitgaliais, ir per šventes, vaidenasi kaip pasiutę, ir pervargsta, pikti pasidaro, bet negali nesivaident, mat jų pareigos jausmas labai didelis. Bėda su tais darboholikais laugh.gif
Atsakyti
O dar reikia kūrybiško požiūrio į vaiduoklio darbą.... rolleyes.gif Va pavyzdžiui: grandinėmis šiais laikais tai jau nebepažvanginsi - nemadinga vienok.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dee_Dee @ 2005 06 08, 22:14)
O dar reikia kūrybiško požiūrio į vaiduoklio darbą.... rolleyes.gif Va pavyzdžiui: grandinėmis šiais laikais tai jau nebepažvanginsi - nemadinga vienok....  cool.gif


O tai ką daryt madingam kūrybingam vaiduokliui? Beisbolke taukšėt per radijatorius? Montiruote per grūdintą stiklą? Kliuksėt su tepalo kanistra? Jam gi privalu kažkaip gąsdint? g.gif
Atsakyti