Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Nu papasakosiu ir aš vieną "vaiduoklišką" istoriją.... rolleyes.gif
Čia senais gerais laikais vyko, kai dar visai vaikas buvau. Kartą naktį, kai visai taikiai ir ramiai miegojome mūsų būste paslido klaikūs garsai fear.gif zzz... bum...zzzz... bum.... Toks duslus smūgis, ir toks šlyyykštus zyzimas... Visi atsibudę, mes vaikai, net bliaut, ką ten bliaut, net pajudėt bijom.... blink.gif Tėvukas sugraibęs kažką tinkamą panaudot kaip ginklą, eina ieškot.... Bute nieko nėra... Čia dar mama prisideda, triukšmas paieškos, o fone tas pats zzzz... bum... zzz.... bum.... blink.gif Po ilgų paieškų šiaip ne taip radom "vaiduoklį".... Gi brolio "batareikom" varoma mašinėlė.... doh.gif Junginėjo, junginėjo, ten kažkas užsikirto, daugiau nebeveikė, tai tėvukas padėjo į spintelę tipo vėliau pataisys... O va naktį ji ir atsigavo.... doh.gif
Atsakyti
Iš tokių kaip Dee Dee siaubiakų serijos.sūnui kai mažas buvo nupirkom žaislinį grojantš mobiliaką. Jis jį ištyrinėjo, užgraužė ir numetė, nebeveikia (čia per kelias savaites).
Tą naktį miegojau l.neramiai, košmarai sapnavosi, o dar vyro namie nebuvo. Tik staiga kaip pradės kažkas alio alio ir groti muzika.
O aš pusiau miegais tikrai išsigandau, paskui tik dašuto, kad čia mobiliakas. Išėmiau atsikėlus batarkes.
Ryte idėjom ir jis vėl užgrodavo išsijungdavo. Nusprendžiau išmesti. Bet pagalvojau kad gal kaimynai norėtų tokiu draugu pasidžiaugti ir įmečiau į tuoleto šiukšliadėžę (barake tuo metu gyvenom). Tada mobiliakas jau buvo ,,ištobulėjęs" be reikalo nerėkti, o tik kai ką nors užmeti.
Nu kaimynas matau eina į tuliką, aš kambary buvau, girdžiu ,,groja", išėjau į koriką, žiūriu kaimynas iš kabinos visas išraudęs smile.gif
Atsakyti
siandien penktadienis.... trylikta.... brrrrr...... gal kas nutiko siandiem kam ar dar nutiks... ax.gif
Atsakyti
Ajetus ajetus , jau gult ruosiaus ir i tokia tema ilindau fear.gif
QUOTE(Noa @ 2005 04 18, 19:52)
Komisija tai mes su Agotuku, bet mes neisim. Bent jau aš neisiu smile.gif  Kur ten eisi, žiūrėt vaiduoklių? Dieną? Naktį? Kada jie išlenda? Kaune būtų, tada kitas reikalas. O dėl menko vaiduoklio i Vilnių nevažiuosiu schmoll.gif



QUOTE(LinaBoo @ 2005 04 19, 17:19)
Kaune girdėjau Domeikavoj vienam name vaidenasi fear.gif . Kiek teisybės nežinau  g.gif . Tiesiog draugė pravažiuojant sakė, kad ten taip darosi, ir šeimininkai dažnai keičiasi.  Namas tai gražus naujos statybos. Jei pigiai parduotų paimčiau su visais vaiduokliais  biggrin.gif .Tai taip ir neaišku, nes nieko daugiau negirdėjau.  smile.gif

Nu va Noa , prisikalbejai unsure.gif
Tai vat as girdejau, kad ne Domeikavoje tas namas yra, o Romainiuose... Ir kad ji labai popigiai pardavineja, bet jame gyvent neimanoma unsure.gif Dar bendradarbis pasakojo, kad tame name kaip tais gyveno moteris. Ji turejo labai ilgus grazius plaukus, kuriuos nesiojo susipynus i ilga stora kasa. Tai viena ryta ja rado tuose namuose nuosava kasa uzsismaugus blink.gif
Noa, mes nors ir komisija, bet i tokius objektus be kunigo tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2005 05 13, 22:29)
siandien penktadienis.... trylikta.... brrrrr...... gal kas nutiko siandiem kam ar dar nutiks...  ax.gif



Nutiko thumbup.gif . Mano sūnėnas šiandien gimė 4u.gif . Sakau, pasisekė bachūriukui, penktadienis 13, ir dar penktą valandą. smile.gif

Ups doh.gif , jau vakar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaBoo: 13 gegužės 2005 - 23:31
QUOTE(LinaBoo @ 2005 05 13, 23:31)
Nutiko thumbup.gif . Mano sūnėnas šiandien gimė  4u.gif .  Sakau, pasisekė bachūriukui,  penktadienis 13, ir dar penktą valandą.  smile.gif

Ups  doh.gif , jau vakar.


Sveikinu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gal sūnėnas užaugęs taps magu arba neįprastus reiškinius tyriančiu mokslininku smile.gif
Atsakyti
va kazkokiam forume paskaiciau viena moteriske raso kad miega nakti, atsibunda ir mato ant pagalves katinas sedi ir ziuri i ja. Nu nieko tokio, galvoja, jie turi katina namie, bet paskui issigasta, nes atsimina, kad katinas lauke, puola atgesinti sviesa, bet jau nieko nebebuvo. Pasiziurejo i laikrodi - buvo lygiai 23 val. Nu vistiek ji nekreipai kazin kaip demesio ir toliau eina miegot. Nakti grizta jos vyras is darbo, bet neina miegot. Krebzda kazka virtuvej, paskui nutilo... Ta moteris ateina i virtuve, ziuri - sedi vyras galva pasiremes, sako:
- Ko neini miegot..?
- As musu katina suvazinejau apie 23val..

Tai ka, negi ir gyvunai smeklaujasi? pirma kart girdziu toki atveji... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 05 13, 23:26)
Ajetus ajetus , jau gult ruosiaus ir i tokia tema ilindau fear.gif
Nu va Noa , prisikalbejai  unsure.gif
Tai vat as girdejau, kad ne Domeikavoje tas namas yra, o Romainiuose... Ir kad ji labai popigiai pardavineja, bet jame gyvent neimanoma  unsure.gif Dar bendradarbis pasakojo, kad tame name kaip tais gyveno moteris. Ji turejo labai ilgus grazius plaukus, kuriuos nesiojo susipynus  i ilga stora kasa. Tai viena ryta ja rado tuose namuose nuosava kasa uzsismaugus  blink.gif
Noa, mes nors ir komisija, bet i tokius objektus be kunigo tai  schmoll.gif


Man regis, tokius objektus reikia ne su kunigu, o su nekilnojmo turto agentu važinėt biggrin.gif Tai viena... O antra, Romainiai dideli ir toli schmoll.gif Negi eisi kaip durnas per visus Romainius ir klausinėsi - gal kas vaiduoklį matė? Pasiūs į Romainių kapines, ir tiek žinių schmoll.gif

Pageidaučiau, kad kas nors Dainavoj arba Savanoriuose vaidentųsi. Kokioj Hypermaximoj, pvz. Kodėl ten negalėtų? ax.gif Komisijai dirbt įmanoma būtų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai kad as beveik tiksliai zinau kur tas namas yra unsure.gif Mano vyras irgi taip sako... Atseit, nusiperkam, jis atsiveza Azanova uz koki dvatsoka, svesto ir del stiprumo pavirinto vandens puskibiri, ir gaunam pelna beveik 1000 % g.gif O dar kai pagalvoju, kad mano plaukai trumpi ir i kasytes nesuimsi, tai... blush2.gif
Atsakyti
Musu giminaičiai nusipirko nama kuriame naktimis vaiksčioja antram aukšte kažkas, o kai užlipi nieko nėra pelės negali taip garsiai lakstyti. Pas kui pasikore jos vyras nors ir darba turėjo ir nieko nesiskūndė , bet ką gali žinoti kas užėjo, bet čia dar ne viskas , moteris po laiduotuvių pasikvietė kunigą , kad pašventintu namus ir lyg ta istorija ir pasibaigtu , bet po metų ji pradėjo gyventi su kitu vyru ir šis pasikorė ir kaip paaiškinti ? gal vėl sutapimas?
Atsakyti
Sakyciau, gal reiktu ir su treciu dar pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 06 01, 23:43)
Sakyciau, gal reiktu ir su treciu dar pabandyt  g.gif


Vat vat, trečias kartas nemeluoja. Arba gal tiesiog bjauri boba smile.gif

Agotuk, o kur tas namas? Gal visgi kur nors netoli HyperMaximos? rolleyes.gif
Atsakyti