Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Su tom nuotraukom, tai visko būna. Mano anyta prieš kelis metus fotkinosi su bendradarbėm. Ir viena moteriškė labai greitai ir staigiai pasimirė, nuo ligos kažkokios. Tai kai padarė nuotraukas, jau po laidotuvių, tai tos moters veidaovietoj buvo dėmė tamsi. Čia daržely viskas buvo. Ji labai savo darbą mėgo, buvo auklėtoja iš pašaukimo. Tai dar paskui sargai sakė matę ją vaikštant naktį. O vieną rytą virtuvės darbuotojos rado virtuvę sujauktą, lyg tai miltų pribarstyta. Tai dar ilgai visi ten galvojo ar tikrai kažkas buvo, ar su jumoro jausmu kažkam negerai.
Atsakyti

nu davai, mergos, ko ce kuklinates, rasykit siaubakus!!! jau gyvent nuobodu daros.. verysad.gif
Atsakyti
As dabar perskaiciau ta istorija, kur mergaite balta teta pamate ir bijo viena namie buti.
Aisku negalima apie visus vaikus spresti, bet as pati - tai prisigalvodavau visokiu dalyku, kad tik nereiktu vienai namie likti. Bijodavau viena budama i tualeta eiti, visokiu garsu ishsigasdavau ir pan. Ir meluodavau tevams tokius dalykus, kad kazkas duru rankena klibina, kad palikta maista apvalgo, o is tiesu as pati ishknibinedavau ir pan.
Galiausiai pati savo nesamonem buvau itikejusi. Tevai i tai nekreipe labai daug demesio, visvien likdavau viena namie, kai visi dirbdavo ir paskui nustojau bijoti, nes supratau, kad niekas per daug su manim nesicackins. Taip kad geriausia butu mergaite pas psichologa ar psichiatra vesti, kad ben isitikinti ar ji ishsigalvoja tuos dalykus, ar tai is tiesu vyksta. Vaikai juk labai greitai pajunta silpnasias tevu vietas ir piktnaudziauja modeliuodami ivairias situacijas.


Atsakyti
Merginos gal kuri girdejot apie nama vilniuje???Rodos antakalnio 25 g.gif
Atsakyti
o kas tam namui? greitai pasakokit! g.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 04 10, 14:16)
As dabar perskaiciau ta istorija, kur mergaite balta teta pamate ir bijo viena namie buti.
Aisku negalima apie visus vaikus spresti, bet as pati - tai prisigalvodavau visokiu dalyku, kad tik nereiktu vienai namie likti. Bijodavau viena budama i tualeta eiti, visokiu garsu ishsigasdavau ir pan. Ir meluodavau tevams tokius dalykus, kad kazkas duru rankena klibina, kad palikta maista apvalgo, o is tiesu as pati ishknibinedavau ir pan.
Galiausiai pati savo nesamonem buvau itikejusi. Tevai i tai nekreipe labai daug demesio, visvien likdavau viena namie, kai visi dirbdavo ir paskui nustojau bijoti, nes supratau, kad niekas per daug su manim nesicackins. Taip kad geriausia butu mergaite pas psichologa ar psichiatra vesti, kad ben isitikinti ar ji ishsigalvoja tuos dalykus, ar tai is tiesu vyksta. Vaikai juk labai greitai pajunta silpnasias tevu vietas ir piktnaudziauja modeliuodami ivairias situacijas.



Mergaitei jau viskas tvarkoj thumbup.gif Buvo pasikviete psich (atseit mamos drauge)i namus, pasikalbejo visos ir viskas susitvarke. I smulkmenas nesigilinau, nenoriu perdaug kistis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchideja @ 2005 04 11, 18:37)
Merginos gal kuri girdejot apie nama vilniuje???Rodos antakalnio 25 g.gif



Tai bus apie namą? g.gif Jau visą parą laukiam. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchideja @ 2005 04 11, 17:37)
Merginos gal kuri girdejot apie nama vilniuje???Rodos antakalnio 25 g.gif



Ne nu čia tai gerai biggrin.gif suerzino visas ir slides tepė. AAAAUUUUUU mes vis dar laukiam apie kaži kokį tai namą.
Atsakyti
Atsiprasau merginos kad as taip ilgai.Sako kad ten vaidenasi.Daug istoriju esu girdejusi.Stai keletas istoriju:
zinau(girdejau apie ta nama) draugai ten buvo... tipo ten buvo skalbykla tik priedanga...i ja darydavo kaipo ekskursijas ir tada vaikus kurie4 atejo pjaustinedavo ir pan...gal koks lochas nes ir nuotraukas dare pvz. mergaite stovi normali...kitoj nuotraukoj be vienos akies...kitoj be antros...dar kitoj be galvos ir t.t. buvo tipo tos nuotraukos iskabintos aplink ta pastata... dar rastas dienorastis merginos kuria ten laike..ji rase kazka pan. kaip: labai bijau siandien man vel nupjaus viena pirsta greitai jau ir rasyti negalesiu...cia tikras siaubas...nebegaliu daugiau:( Tai vat kiek zinau man cia pasakojo visi tai tokios nuotrupos...
<> sirdelyte Trečiadienis, vasario 16 @ 05:19:24 EET


zinot as su draugais ten buvau.ziauriai baisu!galit netiket bet matem vaiku dvasias be ivairiu kuno daliu:be koju,be ranku,su isdurtom akim ir visi jie buvo tokie isigande,lyg maldavo padeti!as nesiulau ten eiti taciau mus smalsumas nugalejo ojojoi mielai ten dar nueiciau tik su daaaug draugu......labai is tikruju idomu ir buvau ne viena siky.zinoma vaidenosi ne visus kartus,net nezinau kodel.........na o kada tie kraupus vaiku vaizdai tave persekioja tai nelabai faina.........




tame name ash buwau daug kartu.jis tikraj atrodo kraupiaj ir esu labai daug ka girdejus apie waidenimasi jame ir pan.pazhystu 1na zhmogu,kuris mum pasakojo: "lipom per twora,ash lipau 1mas ir pamachiau,kajp per kiema ejna mazhas berniukas,apsirenges baltaj.jis pakele galwa,pazhiurejo y mane ir jam ish akiu(wietoj asharu)bego kraujas" nu ir dar labaj daug esu girdejus pasakojimu . drauge grejt gaus foto kurioje nufotkinta pana su kates ausimis ir apacioje parashytas yrashas:"ishgyweno 6 wal" nu shiajp pati neesu machius jokiu wajduokliu ir pan.tachiau namas atrodo tikraj zhiauriaj.









Vertinkite pacios!As kazkiek tikiu ir ne!
Atsakyti
na,skamba kraupokai,tik neaišku,kiek ten tiesos.va kad kas iš forumiečių apsilankytų,kokia komisija,ir papasakotų,tada taip...bet vis tiek skamba nekaip blink.gif
Atsakyti
Komisija tai mes su Agotuku, bet mes neisim. Bent jau aš neisiu smile.gif Kur ten eisi, žiūrėt vaiduoklių? Dieną? Naktį? Kada jie išlenda? Kaune būtų, tada kitas reikalas. O dėl menko vaiduoklio i Vilnių nevažiuosiu schmoll.gif

Kaune adresiuką mestelkit. Nueisim su Matroskinu ir patikrinsim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 balandžio 2005 - 18:54
Kažkokie kliedesiai g.gif blink.gif Panašu, kad kažkas turi gerą fantaziją ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhe: 18 balandžio 2005 - 22:17