Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

QUOTE(Noa @ 2005 03 24, 16:11)
O tai ne, surijau dry.gif Juolab kad pametem pavasari, radom rudeni, o per viduri dar vasara buvo, karsta... Silke dusios neigavo, bet turbut tik del vakuminio ipakavimo biggrin.gif

Siaip tai reikejo laikyt, kai dabar pagalvoji, valgyt gi nepraso. Buciau cia, forume, ir pardavus, uz kokius 10 Lt. Nu uosvienei kokiai vaisinti ar patalpose orui gaivinti, kad cigareciu kvapo nesijaustu laugh.gif
Siaip man Lemone versija apie vagis artimesne dusiai, greiciausiai taip ir buvo. Silkiu vagys - tokia niuri siu dienu realybe... Nes jei naminis butu ja nusitaikes, tai butu paskui nusineses, kai rekt nustojom, gi nerekem puse metu istisai. Sustodavom oro ikvept, o dar miegot eidavom... laugh.gif

Vienok abi versijos irodo, kad naminis ten tikrai buvo, ir ne bile koks! Arba labai stiprus, kad silke pakelia, arba labai baisus, kad net vagis isgasina... biggrin.gif

Arba ne jo skonio silkę nupirkai g.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2005 03 25, 09:14)
Arba ne jo skonio silkę nupirkai  g.gif


tai grazint galejo, kazlinna morda!!!!!!!!!!!!!!! gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 03 24, 23:11)
Buciau cia, forume, ir pardavus, uz kokius 10 Lt. Nu uosvienei kokiai vaisinti ar patalpose orui gaivinti, kad cigareciu kvapo nesijaustu laugh.gif



Eik jau,eik.. Butum pardavus ir brangiau. Taigi silke nesta(arba isgelbeta) bilduko, savaime suprantama, turi kokiu magisku galiu. Manau,kad mazu tos bildovagisilkes gabaleliu, gebetu daug ligu isgydyti. Ypac, jei jis uzpiltas juodo katino sisalu, pabarstyta kokios burejos pleiskanom ir apipilta nagu raugo uzpilu....


Praradai galimybe uzsidirbti, padeti zmonem. Ex tu, neismanele, ir kodel man taip neatsitiko cry.gif tongue.gif

Atsakyti
na paskaiciau ir pasiurpino blink.gif

nebutumet lietuviai - tiek kalbu, pestyniu ir dalybu prasmirdusios silkes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2005 03 25, 20:37)
na paskaiciau ir pasiurpino blink.gif

nebutumet lietuviai - tiek kalbu, pestyniu ir dalybu  prasmirdusios silkes doh.gif



Kas? Kur? peštynės kur? blink.gif Sakote bildukų apčiupinėti daiktai paklausą turi? g.gif Pas mus irgi maistas dingsta, dažniausiai saldumynai žinoma... rolleyes.gif ir bilduką turim rolleyes.gif Va dabar sužinojau kad bildukai savo atsargas už šaldytuvų kaupia, tai einu ten ir paieškosiu... blink.gif Jei ką rasiu iškart pranešiu rolleyes.gif
Atsakyti

nu mergos turiu nauja siauba!! bet dabar jau naktis, pati bijau rasyt, nebeuzmigsiu visai, ryt jei turesiu laiko butinai isklosiu viska! biggrin.gif laukit manes laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2005 03 26, 00:22)
nu mergos turiu nauja siauba!! bet dabar jau naktis, pati bijau rasyt, nebeuzmigsiu visai, ryt jei turesiu laiko butinai isklosiu viska! biggrin.gif laukit manes laugh.gif


Vien į tavo avatorą pasižiūrėjus, baisu darosi mirksiukas.gif biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2005 03 25, 22:22)
nu mergos turiu nauja siauba!! bet dabar jau naktis, pati bijau rasyt, nebeuzmigsiu visai, ryt jei turesiu laiko butinai isklosiu viska! biggrin.gif laukit manes laugh.gif


klok drinks_cheers.gif
Atsakyti
Moda, aūūūūūū, kur tavo siaubai? ax.gif
Atsakyti
Įtariu, ir jai silke dingo g.gif Kraupus atsitikimas, sutinku, pati patyriau...
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2005 03 25, 21:37)
na paskaiciau ir pasiurpino blink.gif

nebutumet lietuviai - tiek kalbu, pestyniu ir dalybu  prasmirdusios silkes doh.gif


Mes ir nesam lietuviai, jeigu ką. Mes lietuvĖS smile.gif Tai viena. Antra, mes visai nesipešam, o draugiškai diskutuojam. Ir nesidalinam, o parduoti norim! Va...

Ir ko negalėtume? Gal manai, kad nekraupus įvykis?! Ka? Kai užsinori silkės? Nueini į "IKI"? Išsirenki elegantišką silkę, kuri tau labiausiai prie dūšios. Ir ją tau pavagia! doh.gif
Tau ne kriminalas?
O kur mano įžeisti jausmai, jau nesiskaito?
Apie kokią kvėštelėjusią anytą tai galima 25 puslapius pridiskutuot, o jau mano silkė kuo blogesnė, aš jūsų klausiu?!
Atidarytumėt jūs ją, kai mes ją atradom - jokia anyta anei vaiduoklis pats tikrasis neprilygtų... dry.gif

Ir viskas čia į temą, tema vadinasi - neįprasti reiškiniai. Tokia kaip mano prarastoji silke - kuo neįprasčiausias reiškinys, va cool.gif Tiek laiko šilumoj prastovėjussss fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 kovo 2005 - 22:22

oj daba tik atradau laisva minute tai aprasysiu ta savo zadeta siauba, kuris visai jau nebe baisus man tongue.gif bet is pradziu buvau labai pasiurpus, ir kai isgirdau, tai tik mintis sukosi kaip tuoj pulsiu rasyt i foruma jums biggrin.gif
Taigi... nznau kaip ce ir pradet... Gyvenu uzsieny, ir ce irgi gyvena sena mano mamos drauge... Pagaliau beveik per visus metus pyskinta juosta issiryskino... apie nuotraukas kalbu biggrin.gif nuo praeitos vasaros kaip pradejo, taip dabar tik teuzbaige... Per velykas va ce praejusiua savaite atvaziavo jos dukra is lt su vyru ir savo maziuku vaikiuku.... siaip paatostogaut truputi... ir atejo pas mus kazkoki ce vakara pavieset smile.gif atsinese ir nuotraukas parodyt... bet ka jus sau manot kox bajeris nutinka... nei is sio nei is to, abra kadabra, 15-oji nuotrauka, nepatikesit, kazkokios lietuviskos bobutes laidotuves... ir dar plius dvi grynos nuotraukos is tu laidotuviu. O kitos nuotraukos mazdaug visos sugadintos, taip lyg butu fotografuota ant virsaus tos laidotuviu juostos... nu atrodo dar butu imanoma, bet... Ta bobute buvo visai nepazistama niekam.... kaip minejau, atvaziavo dukra su seima. Ka jus manot, tas jos vyras ziuri pasiurpes ir sako juk ce mano mociutes laidotuves! o ji jau senai gal pries 5 metus mirusi. Vienas dar tox tuom abejoti verciantis faktas butu tai, kad ta juosta dave jai dukra, nes kazkada skubiai prisireike. Bet ji sako kad ji buvo nauja. O ir vyras tikrai neturejo jokios savo mociutes laidotuviu juostos, ir isvis kazin ar kas beturejo po tiek metu... Taip kad visiskai nera jokio padoraus paaiskinimo, kazkaip galai nesusiveda...
Ant tu normaliu nuotrauku persimato tai kokie kryziai, vainikai mums ant galvu (as su seimyna savo irgi i kadrus pakliuvus esu), arba vienoj nuotraukoj grynai tos bobutes galva, arba ten kazkox festivali pas mus namie buvo, ir nufotkinta soka du kazkokie ir per nuotraukos sona persimato taip ryskiai balta uzuolaida ir tie paveixlai maryjos ir jezaus ir per viduri kryzius... nu vaizdas nerealus... tai juokaudami sakom, nu vsio, zenklas ce kad jau amen mums visiems laugh.gif Bet normaliausias paaiskinimas, kox galvon ateina, kad tai gal ta dvasia nerami yra ar tai kazka, gal reikia pasimelst uz ja... ir jinai taip per nuotraukas kazkaip issireiske... net nznom ka galvot... o gal ir yra kox logiskas paaiskinimas...
Bet isivaizduokit kaip tas dukters vyras turejo jaustis. Gyveni sau ramiausiai, isvaziuoji i uzsieni pas uosvene paatostogaut, ir atvaziaves sau matai savo mociutes laidotuviu nuotraukas isimaisiusias tarp visokiu baliu nuotrauku! neisivaizduoju... man tai kai pasakojo, plaukai siausesi..o ir nuotraukas maciau... kosmaras..

Atleiskit uz rasyba ir gal nerislu pasakojima, svakai man su lietuviu vis delto laugh.gif
Atsakyti