Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

Oi merginos,as iki siol negaliu buti viena kambary kur mano senelis mire verysad.gif bijau as ten viena buti,iskart atrodo,kad touj man jisai vaidensis....o jis tai man brangus,artimas zmogus buvo....bet vistiek bijau doh.gif cry.gif
Atsakyti
kiek aš girdejau ,tai naminuko nereikia bijoti,jis kaip geroji namu dvasia,sako kad jei kraustaisi i nauja vieta tai kai išsineši paskutini daigta tai reikia ir naminuka pasiimti,sakyti na einam i kitus namus ar panašiai kaip nors ,bet savo naminuka tai reikia pasiimti i naujus namus.Kai buvo mano sunus mazas tai musu naminuka matydavo ant senovinio kabančio laikrodžio sedinti,sako kad maži vaikai mato ,bet reikia gražiai paaiškinti kad vaikas nebijotu ,ka nors gero pasakyti,jei kas nors nukrisdavo tai sunus sakydavo kad musu naminukas šeimininkauja tongue.gif
Atsakyti
na jau na jau, moteraites, ar nezinot, kad gyvuju reikia bijot, o ne mirusiu ax.gif
jei tam zmogui nieko blogo nepadarei, nenuskriaudei, tai gali but rami - jis taves irgi neskriaus. bet jei kazka padarei...gali ir pabijoti tada scare.gif
kad namuose nejauku po artimojo mirties - tikra tiesa (as pati gal apie pora menesiu nejaukiai jausdavausi ir stengdavausi nebuti viena). bet as manau, kad jie grizta pasiimti to, ko jiems reikia (pvz.: kojiniu biggrin.gif ) juk kai mes isvaziuojam kur nors irgi pilnus cimodanus prisikraunam. tai gal ir jiems reikia g.gif
be to, as tikiu, kad jeigu mes ju nematom, tai ir jie, gyvendami savo pasaulyje, musu nemato. ar matet filma "Kiti" (su Nikole Kidman) - moteris galvojo, kad jos namuose vaiduokliai ir visaip bande ju atsikratyt, o pasirodo - tai ji vaiduokle ir gyvieji bande jos atsikratyt. ir nei ji gyvuju nemate, nei gyvieji jos nemate. vat as galvoju, kad taip ir yra ax.gif
p.s. jei sito filmo dar nematet, tai labai rekomenduoju paziuret ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemone @ 2005 03 21, 21:39)
ar matet filma "Kiti" (su Nikole Kidman) - moteris galvojo, kad jos namuose vaiduokliai ir visaip bande ju atsikratyt, o pasirodo - tai ji vaiduokle ir gyvieji bande jos atsikratyt. ir nei ji gyvuju nemate, nei gyvieji jos nemate. vat as galvoju, kad taip ir yra  ax.gif
p.s. jei sito filmo dar nematet, tai labai rekomenduoju paziuret  ax.gif

Mačiau penkis kartus ir dar žiūrėsiu( turbūt ). Labai jau patiko thumbup.gif . Dar geras
"Šeštasis pojūtis" thumbup.gif irgi panašia tema. Tik gaila, kad jo kaip ir nerodo per teliką, o į nuomą kelis kart to paties kaip ir nesinori eiti.
O vakar įsitikinau, kad pas mane irgi gyvena naminukas g.gif . Jau bus turbūt pusė metų, kai namuose dinginėja daiktai. Na tvarkelė pas mane tikrai ne pedantiška ax.gif , jau maniau kad reiktų susiimti, apsišluoti. Bet nieko panašaus net negalvojau. Na kai dingdavo saldainis, kurį ką tik pasidėjau ir visi kategoriškai teigia, kad neėmė, maniau na ir meluoti moka vaikai doh.gif . Bet negi gaila to saldainio. Dukra, prieš pora savaičių pasidėjo ant stalo piniginę ir neberanda. Irgi maniau pametė ir bijo pasakyti, na ką dabar padarysi. O vakar vakare sugalvojau sūrio užsitepti. Pasiėmiau peilį , pasidėjau ant stalo ir kol išsiėmiau iš šaldytuvo sūrį - peilis dingo. Jaučiausi kaip durna kokia:durnas: . Ieškojau visur, dingo ir viskas. Niekas nebuvo įėjęs svarbiausia. Šiandien specialiai suskaičiavau tuos peilius, jie iš rinkinio, tai 6 turi būti. Išverčiau visus stalčius, tik 5. Net pradėjau prašyt naminio, kad atiduotų. Negrąžino. Gal jau sakau pas kokį psichiatrą apsilankyt. Realiai pasimetus. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 03 21, 21:50)
Pasiėmiau peilį , pasidėjau ant stalo ir kol išsiėmiau iš šaldytuvo sūrį - peilis dingo. 


naminukai peiliu neima blink.gif blink.gif blink.gif
kas cia per psichopatas i Tavo namus atsikrauste devil.gif
kazkoks pamises naminis stupid.gif
Tu jam pasakyk, kad izkalsi visas nisas, kur jis sedi, o tada tai gales dziaugtis su tuo peiliu blink.gif

ot pasakiau ane? biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemone @ 2005 03 21, 23:09)
naminukai peiliu neima  blink.gif  blink.gif  blink.gif
kas cia per psichopatas i Tavo namus atsikrauste  devil.gif
kazkoks pamises naminis  stupid.gif
Tu jam pasakyk, kad izkalsi visas nisas, kur jis sedi, o tada tai gales dziaugtis su tuo peiliu  blink.gif

ot pasakiau ane?  biggrin.gif  blush2.gif



Pasakyčiau, bet, kad jis peilį nusifarino fear.gif . smile.gif
Atsakyti

o is kur istrauket kad naminukai tai jau geri, nieko nedaro? kazkaip nesitiki man...
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2005 03 22, 14:28)
o is kur istrauket kad naminukai tai jau geri, nieko nedaro? kazkaip nesitiki man...



Šiaip tai nežinau geri, jie ar ne g.gif . Net neįsitikinus ar iš tiesų ten kažkas darosi. Vis bandau surasti kokį protingą paaiškinimą. Nejauku šiektiek, vis galvoju stogas važiuoja umn.gif .Tai dėl sveikatos prisibijau, dar išvež vieną gražią dieną. Bet iš tikrųjų tai nebaisu kažkaip smile.gif . Nėra taip , kad būtų nejauku namuose ar panašiai . smile.gif
Atsakyti
Koks gerumas, jei peilius vagia ar siaip gerus daiktus biggrin.gif

Bet as jau pasakojau, kaip mums su vyru karta mistiskai dingo silke. Pasakojau pasakojau, tik nzn kada smile.gif zodziu, dingo silke vakuuminiam ipakavime. namo parnesem, o namuose ner... Vaiduokliai, vagus, ka as zinau ka kaltint, nuostolis ir finansinis, ir moralinis, vistiek kokie 4 Lt biggrin.gif O po kokiu metu radom. Koridoriuj. Ten toks senas saldytuvas stovejo. Tai va uz jo uzkrito ir gulejo... O kai saldytuva nese lauk (po kokiu puses metu) tai silke ir atsirado. Labai apsidziaugem biggrin.gif Tiesa, nevalgem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 03 22, 21:27)
. Tai va uz jo uzkrito ir gulejo... biggrin.gif


Faktas, kad ta silke ten ne pati uzkrito. Ar daznai matai vaiksciojancia silke vakuminiame ipakavime? Silke neturi nei koju , nei dusios (kai pati busi vakuminiame ipakavime visu siu dalyku irgi neturesi). Aiskiau negu aisku. Silke nese bildukas. Ar ji per sunki buvo, ar tavo kiauksejimo, ar tavo skrandzio gurgejimo, ar tavo vyro bambejimo issigandes, eme ta nesuli ir pamete. Labai neiprastas reiskinys. Ne kiekviena moteriska geba bilduka ibaugint.

p.s. kur ta silke vakuminiame dejai? Tik nesakyk, kad toki magiska, bilduko ciupineta daikta, emei ir ismetei!!!
Atsakyti
QUOTE(uola @ 2005 03 22, 21:46)
Faktas, kad ta silke ten ne pati uzkrito. Ar daznai matai vaiksciojancia silke vakuminiame ipakavime? Silke neturi nei koju , nei dusios (kai pati busi vakuminiame ipakavime visu siu dalyku irgi neturesi). Aiskiau negu aisku. Silke nese bildukas. Ar ji per sunki buvo, ar tavo kiauksejimo, ar tavo skrandzio gurgejimo, ar tavo vyro bambejimo issigandes, eme ta nesuli ir pamete. Labai neiprastas reiskinys. Ne kiekviena moteriska geba bilduka ibaugint.


o as tai sakyciau, kad tuo metu, kai iejot i namus, is paskos islinko ir 3 plesikai: vienas vagis, kitas siaip vagis, o trecias silkiu vagis. jie pasislepe spintoj. tada jus pasidejot savo silke ant saldytuvo ie nuejot i kambari. silkiu vagis islindo is spintos, jau norejo griebt ta silke (kiti du vagys ant "zekso" stovejo), bet tada islindo gerietis naminis ir tare: "nedaryk to, vaike mano, ji kainavo 4 litus". vagys labai persigando kazkokio naminio ir mete ta silke (uz saldytuvo) isleke su visom durim (nu gerai - be duru). vat taip buvo is tikruju
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uola @ 2005 03 22, 22:46)
p.s. kur ta silke vakuminiame dejai? Tik nesakyk, kad toki magiska, bilduko ciupineta daikta, emei ir ismetei!!!


O tai ne, surijau dry.gif Juolab kad pametem pavasari, radom rudeni, o per viduri dar vasara buvo, karsta... Silke dusios neigavo, bet turbut tik del vakuminio ipakavimo biggrin.gif

Siaip tai reikejo laikyt, kai dabar pagalvoji, valgyt gi nepraso. Buciau cia, forume, ir pardavus, uz kokius 10 Lt. Nu uosvienei kokiai vaisinti ar patalpose orui gaivinti, kad cigareciu kvapo nesijaustu laugh.gif


Siaip man Lemone versija apie vagis artimesne dusiai, greiciausiai taip ir buvo. Silkiu vagys - tokia niuri siu dienu realybe... Nes jei naminis butu ja nusitaikes, tai butu paskui nusineses, kai rekt nustojom, gi nerekem puse metu istisai. Sustodavom oro ikvept, o dar miegot eidavom... laugh.gif

Vienok abi versijos irodo, kad naminis ten tikrai buvo, ir ne bile koks! Arba labai stiprus, kad silke pakelia, arba labai baisus, kad net vagis isgasina... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 kovo 2005 - 23:12