Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

va va,skyrely "fobijos" rasiau,kad nebijau jokiu baubu biggrin.gif bet va pasiskaiciau cia jusu istoriju,tai biski siurpoka pasidare blush2.gif mirksiukas.gif ,net va mama atidare kambario duris tai net kruptelejau blush2.gif laugh.gif ))))
Atsakyti

faina apie ta angela kur ce kazkas rase smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sever59 @ 2005 03 19, 02:00)
Интуиция никогда человека не обманывает, если человек чувствует на подсознательном уровне опасность, значит она есть.  Это так называется пробита энергетическая защита оболочки человека, в просто народье порча или сглаз. Узнай у мамы, когда такое чувство у нее появилось, если до твоего рождения, тогда тебе передалась ее порча, если после тогда вас испортили по отдельности. Вам просто надо почистить свою энергетику и все пройдет.


Sever59, o is kur tu tai zinai? As tuom tikiu, bet nezinau kur tuos biolaukus issivalyt. Daug esu prisiklausius kad valanti biolauka, galima labiau pakenkt, negu padet.
Atsakyti
QUOTE(iindre @ 2005 03 19, 18:02)
Sever59, o is kur tu tai zinai? As tuom tikiu, bet nezinau kur tuos biolaukus issivalyt. Daug esu prisiklausius kad valanti biolauka, galima labiau pakenkt, negu padet.


Начни с самого простого, почисть квартиру, освяти квартиру и сходи в церковь. На ночь спаласкивайте ноги проточной водой. Должно помочь.
Atsakyti
[quote=iindre,2005 03 19, 02:39]
Kaip zmogui ateina kaskos ziaurei sunkus periodas, prie jo labai arti prisigretina jo angelas sargas., zmogus niekada anksciau nejautes tokio jausmo, ziauriai issigasta, todel prisigalvoja baisybiu. Bet angelas sargas, kaip zinia gi nieko blogo nedaro. Taigi man jis patare arba su juo susidraugaut arba ignoruot, ir gal praeis baime pati. Nu galbut cia ir psichologinis triukas, bet man padejo. Pirma todel, kas as tikejau kad cia angelas sargas, antra tikiu kad tokie kaip angelai yra.
/quote]


Kai tik padėjau skaityt, tai pirmiausia ir pagalvojau apie angelą. Man kažkaip priimtiniau skamba. Juk prasidėjo kaip supratau po sukrėtimo, o ne prieš. Ir dar neseniai sužinojau, kad negalima per petį spjaudyti, kaip daugelis esam įpratę, nes galim savo angelą apspjauti, neaišku ant kurio peties jis sėdi. O su mama iš tikrųjų reikia pasikalbėti, sulyginti savo pojūčius, gal tada kas paaiškės.
Atsakyti
Merginos, negi jūs tikit nafaniom ? Aš vis įtikinėju save, kad mes čia prisapnavom tų baisybių su vyru g.gif
Vakar vėl buvo ... gryžom su dukra iš pardės su keliais maišeliais produktų. Tik parėjus pagludžiau dukrą miegoti (maišeliai stovi virtuvėje neiškraustyti). Ji užmigo, o aš tiesiu taikiniu nuėjau prie kompo. Sedžiu ir girdžiu, kad maišai sučežėjo. Pirma mintis, kad katė nes ji mėgėja patikrinti kas juose gero. Bet apsidariau, kate šalia ant sofos miegojo sad.gif Galt tada koks apelsinas nukrino ...
Aš nebežinau ar čia mano vaizduotė įaudrinta, ar šiaip stogas pavažiavo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2005 03 19, 22:21)
  Aš nebežinau ar čia mano vaizduotė įaudrinta, ar šiaip stogas pavažiavo  blink.gif


niu jei jau ten kokie nors nematomi "draugai" sveciuotusi, tai kate tikrai apie tai pranestu... zmones sneka, kad gyvunai jaucia labai visus tuos nekviestuosius blink.gif turbut apelsinas nukrito... biggrin.gif
girdejau tokia istorija: girdi moterele, kad lyg kazkas ant sofos atsisestu (zinot, kai spyruokles subraska). o namie tai ji viena fear.gif Pedina paziuret kas ten sedinejas, ir mato - lyg ir tikrai kas ant tos sofos sedetu - toks idubimas yra. ir mato, kaip tas idubimas issitiesina, o spyruokles atgal atsoksta (lyg atsistotu kas) blink.gif
o baisiausia tai, kad suni moteraite turejo, kuris uodega pabrukes piktai lojo ant to kazko... scare.gif scare.gif scare.gif
Atsakyti

Мне мой домовой сказал когда я рожу. ax.gif Я была беременная пришли мои подруги и мы вызвали домового. Я должна была родить девочку и в конце ноября, а домовой сказал, что будет мальчик 3 декабря ax.gif А мои первый муж до сих пор не может жить в этой квартире (его домовой не любит), после того как я ушла. schmoll.gif

А если пропала вещь надо сказать - ДОМОВОЙ, ДОМОВОЙ - ПОИГРАЛСЯ И ОТДАЙ ax.gif Мой муж смеялся сначала, а теперь надо или не надо у бедного домового вещи выпрашивает
Atsakyti
Va, ir mano pazistamiems zmonems sis tas keisto nutiko..
Rudeni buvo ziauriai nuzudyta mano teta. Uzkasta, menesi pragulejo nerasta, po to rado ir perlaidojo.. Tai jos vyras, mano dede, ir ta laikina kapaviete sutvarke, ir palaidojo normaliai, su misiom ir pan.
.. Bet va, praejo keli menesiai, miega jis vienas kambary, o tam kambary dar stovejo toks maisas su tos mirusios zmonos ir jos mamos (taip pat mirusios pries mazdaug metus) dokumentais del zemes ar tai pan. Ir maisas (nepilnas), cezantis buvo, na kaip cia paaiskint, nesugrustas, ta prasme istiestas i virsu. Tikiuos, supratot.. g.gif
Tai va, miega tas dede, ir prabunda nuo tokio garso, lyg kazkas ta maisa butu suspaudes, sugrudes zemyn. Uzdega sviesa - akurat: maisas suspaustas, lyg prislegtas ko. (Jokio suns ar kates kambary nebuvo, o ir dede buvo blaivas). Tai jis ir sako: "Tai ka, sugrizai?"
Ir sake, buvo toks jausmas, lyg kambary tikrai kazkas dar be jo butu.. Bet baimes absoliuciai jokios nejaute. Zodziu, zmona aplanke..
va, tokia ta istorija is mano gimines. unsure.gif
Atsakyti

o dieve nu ir drasumas tavo dedes... sakes man butu jau buve... beje kiek metu jam? siaip pastebejau pagyvene zmones kazkaip nebebijo tu numireliu... jetau kaip baisu
Atsakyti
Metu..? kokie 56 ar 57 ax.gif
Na, zinai, sako, kad mylimu, artimu zmoniu vaiduokliu nebijo gyvieji. ax.gif Nezinau, kaip paciai butu.. g.gif
Atsakyti
joo man irgi tox ispudis susidaro... kazkaip kad ir brangus zmogus, kazi ar noreciau kad vaidentusi smile.gif nes jau vistiek man jau nebe zmogus o babausis atrodo biggrin.gif negaliu siurpus man tokie dalykai ir vsio biggrin.gif
Atsakyti