Įkraunama...
Įkraunama...

Neįprasti reiškiniai - 2

na ka,tesiam...taigi laukiam baisybiu is baisybiu knygos blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 08 gruodžio 2004 - 19:52
Zinot kas man baisiausia gyvenime?
Kai ateini ryte i foruma ir randi apie 10-15 nauju temu ir visu pavadinimai irasyti nenaudojant lietuvisku raidziu laugh.gif bash.gif
Atsakyti
as dar karta labai labai atsiprasau frusty.gif daugiau tikrai nepasikartos
Atsakyti
QUOTE (Auges @ 2004 12 08, 20:55)
Zinot kas man baisiausia gyvenime?
Kai ateini ryte i foruma ir randi apie 10-15 nauju temu ir visu pavadinimai irasyti nenaudojant lietuvisku raidziu laugh.gif bash.gif

Cia gal vel numireliai? Kojines isvoge, ir stai, prasom, iki interneto nuejo... biggrin.gif
Atsakyti

eeei.....o kodel uzdare ta tema? ohmy.gif
Atsakyti
taigi ten jau virs 50 puslapiu,o tada jau reik nauja tema atidaryt
Atsakyti
bliamba, mergos, o as pries pora dienu ziauria aviakatastrofa regejau. net dabar siurpas nukrecia prisiminus.

zodziu, esu as oro uosto atvykimo salej. nusibodo ten stoveti, todel nuejau i kita vieta, kur matosi lektuvai. ir blynciki, cia tai prasidejo blink.gif atskrenda AirBaltic lektuvas is kopenhagos, nusileidzia, vaziuoja pakilimo taku... ir staiga jis nuciuozia nuo to pakilimo tako (lyg kokia kliutis buvo ar kas), sparnu uzkabina kito lektuvo uodega, sparnas luzta, lektuvas padaro suktuka... ir abu lektuvai susiduria. laime, antras lektuvas buvo tuscias.

ir po kurio laiko nusileidzia boingas is Londono su daugiau kaip 100 pilieciu... tas irgi vaziuoja nusileidimo taku - bet dar ziauriau nuslysta nuo tako, trenkiasi i kliuti, lektuvas luzta pusiau blink.gif blink.gif blink.gif kraujai taskosi, kunai gabalais, metosi atskiros kuno dalys...

oro uoste kyla panika, zmones pradeda klykti, rekti nesavais balsais - visi suprato, kad jau kopenhagos lektuve suzeistu bus, o londono lektuve gyvam islikti buvo praktiskai be sansu. oro uosto tarnybos mus bando nuvaryti is patalpos, kur matosi lektuvai i patalpa be langu...

ryte ziuriu pirmasias zinias, galvoju, gal paskelbs, kiek ten tu lavonu is viso buvo - juk tokia aviakatastrofa... bet nepaskelbia. kadangi zinias ne nuo pradziu ziurejau, tai, sakau, gal praziurejau? po pusvalandzio ziuriu antras zinias - per jas irgi nieko neparode. tai tik tada susiprotejau, kad gal vis tik man prisisapnavo...

ale vis tik ryte prabudau ziauriai nusikales ir pavarges. suprantama gi: sitiek veiklos apturejau!..
Atsakyti
Nu psio, man tai visai negerai, aisiu siandien vaistu pikt, gal kokiu uspukujoncu g.gif
Pasikeliu siandien ryte darban, ikalu puoda arbato ir varau link masinos. as ja visad kieme statydavau, bet dabar kieme taip slapia, tokia kose, kad ir ivaziuot sunku, tai pastaciau masina priesais namo langus, gatvej (mes gyvenam dzeriovnej), kur nera jokio apsvietimo. Nu ir varau as abgraibom link masinos, nu jopishiki, ziuriu, kazkas lyg pasilenkes prie vairuotojo dureliu stovi, vos i kelnes nepridejau blink.gif As apsisukau ir begom namo dieda zadint, vagys turbut (nors pirma mintis buvo, kad dvasia kokia) mad.gif Prikeliau dieda, ziurim abu per kambario langa, akurat, kazkas stovi prie masinos dureliu blink.gif Diedas staigiai uzsimete striuke, botus ir begom abu prie masinos. Pribegam, o ten nieko nera. Diedas sako, kad man reiktu nervus pasigydit, bo jau vaidenasi, bielaja gariacka, kaip sakant blink.gif Sakau diedui, man dzin, ar bielaja ar krasnaja, bet stovek prie masinos, kol neisvaziuosiu. Tai ir stovejo jis nabagas, plikom kojom, toks erotiskas wub.gif Kaip as lekiau neatsigrezdama, vos i posuki isispaisiau blink.gif
Eina peklon, ir kas ten galejo but, vagis ar dvasia kokia g.gif
Atsakyti
Nu bet Akyra tu kuri į kapus eina prie namų kažkokios dūšelės išsigandai. O jei rimtai tai gal tu jau per daug įaudrinai vaizduotę, o dar šis skyrelis.
Atsakyti
Nu bliamba, visai jau man kazkas negerai, vaidenasi visokios nesamones blink.gif O i kapus tai as irgi bijojau eit, todel su diedu ir vaziavau, jeigu kas tai buciau klykus. Nu bet siandien tai tiksliai kazkas buvo prie masinos, net per langa tai abu su diedu ziurejom, ir jis kazka mate, kitaip pusnuogis nebutu gi kieman islekes g.gif
Bijau as tokiu dalyku kaip dvasios, numireliai, bildukai ir kt., ale gi baisiai man smalsu, nu negaliu as kitaip rolleyes.gif Nujaucia mano sirduke, prisismalsausiu as viena syk unsure.gif
Atsakyti
Man pries pora metu buvo, kad sapnuodavau atmerktom akim (tikriausiai, kad sapnuodavau, nes kitaip to paaiskinti negaleciau) doh.gif Atsibundu nakti ir matau, kad per siena toks delno dydzio voras ropoja, ilenda i sekcija, as staigiai rekdama zadinu vyra, sakau voras sekcijoj toks didelis didelis, paskui pati pagalvoju, kad nusisneku, tokiu voru nebuna, bet baimes visai nakciai uzteko. Pakui persikelem miegot i kita kambari, galvojau gal praeis tokie "sapnavimai". Ir ne velnio. Viena nakti atrode, kad lubos ilinkineja tiesiai virs manes, net rankas tiesiau, kad manes neprispaustu, o paskui kazkaip dingo viskas, kai vyras atsibudo. Dar "sapnuodavau" tokius tamsius siluetus kambario kampuose. Pastaruoju metu kazkaip viskas praejo, miegu pakankamai ramiai smile.gif Tik kazkodel bijau tamsoje i veidrodi ziureti blink.gif net nezinau kodel. Pries kokia savaite dar siaubiaka "Pagieza" ("Grudge") paziurejau (amerikieciu versija), tai dabar labai nejauku ir tamsoje vaikscioti pasidare, bijau kad kas neislystu kaip tam filme laugh.gif Turiu ir japonu (berods) versija, bet bijau ziureti, kazkoks labai baisus man jis pasirode. Ziuredama siaubiakus paprastai akis uzsidengiu ir per tarpa tarp pirstu ziuriu (kad maziau siaubo patektu biggrin.gif ), bet sitam filme ir garsai baisus, tai jau nebebuvo su kuo ausis uzsikimst biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (fukuotukaf @ 2004 12 09, 13:44)
Man pries pora metu buvo, kad sapnuodavau atmerktom akim (tikriausiai, kad sapnuodavau, nes kitaip to paaiskinti negaleciau) doh.gif Atsibundu nakti ir matau, kad per siena toks delno dydzio voras ropoja, ilenda i sekcija, as staigiai rekdama zadinu vyra, sakau voras sekcijoj toks didelis didelis, paskui pati pagalvoju, kad nusisneku, tokiu voru nebuna, bet baimes visai nakciai uzteko. Pakui persikelem miegot i kita kambari, galvojau gal praeis tokie "sapnavimai". Ir ne velnio. Viena nakti atrode, kad lubos ilinkineja tiesiai virs manes, net rankas tiesiau, kad manes neprispaustu, o paskui kazkaip dingo viskas, kai vyras atsibudo. Dar "sapnuodavau" tokius tamsius siluetus kambario kampuose. Pastaruoju metu kazkaip viskas praejo, miegu pakankamai ramiai smile.gif Tik kazkodel bijau tamsoje i veidrodi ziureti blink.gif net nezinau kodel. Pries kokia savaite dar siaubiaka "Pagieza" ("Grudge") paziurejau (amerikieciu versija), tai dabar labai nejauku ir tamsoje vaikscioti pasidare, bijau kad kas neislystu kaip tam filme laugh.gif Turiu ir japonu (berods) versija, bet bijau ziureti, kazkoks labai baisus man jis pasirode. Ziuredama siaubiakus paprastai akis uzsidengiu ir per tarpa tarp pirstu ziuriu (kad maziau siaubo patektu biggrin.gif ), bet sitam filme ir garsai baisus, tai jau nebebuvo su kuo ausis uzsikimst biggrin.gif

vajej, blink.gif su tavim butu baisu miegoti vienam kambary ohmy.gif wink.gif laugh.gif
Atsakyti