Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl?

QUOTE(nefisa @ 2006 08 23, 15:44)
Užuojauta visoms mamytėms ir tėveliams bei jų šeimoms!
Mūsų Haroldui vakar būtų suėjęs mėnuo arba jei viskas būtų pakrypę kitaip būčiau šiai minutei dar jį pilve auginus verysad.gif
Mūsų su vyru pasirinkimas buvo toks: gimdymas- prieš tai sulaukus vaikelio mirties gimdoje ar Cezaris. Pasirinkome Cezarį vildamiesi laimingos pabaigos. Manėme, jog esame pakankamai nubausti už tai, jog niekaip nesisekė susilaukti vaikelio. Operacija padaryta, mažiukas kovoja už gyvenimą. Mudu kupini vilčių. Tačiau savaitės pabaigoje jų mažėja ir vieną rytą pamačiusi Haroldo kruvinas lūpytes suprantu, jog laimingos pabaigos nebus. Tą dieną daktaro prašau nebekankinti mažiuko, nebeleisti jam nuskausminamųjų, neperpylinėti kraujo. Daktarai sako, kad taip negali. Vyro prašau, jog vežtųsi mane namo. Nebegaliu žiūrėti į laimingas mamas, girdėti kūdikių riksmo ir žinoti, kad vos už kelių metrų mano angelėlis palengva palieka mus. Vakare dar grįžtame į ligoninę aplankyti Haroldo ir jis jau kelias dienas gulėjęs ramiai, staiga iš po apklotėlio iškiša mažą rankutę... Ryte sulaukiame skambučio... Veliau vyras man primena ta vakara ir ta mazyte rankute- Hariukas su mumis atsisveikino.
Niekada gyvenime nesigailesiu vieno- kad dariau operacija. As maciau savo maziuka, turiu kapeli, kuri galiu lankyti.
Skausmas nedings niekada, galbūt sumažės. Aš dažnai klausiu saves "kodėl?" Atsakymo nėra. Guodžia mintis, kad dabar mūsų Hariukui geriau, kai nebekankina zondai ir visokie aparatai. Tikiu, kad jis pirmas mane pasitiks, kuomet išmuš mano valanda. Tikiu...
Norim antro vaikelio, tačiau kol kas baimė didesnė nei noras.
Nelaimės metu supratau dar vieną dalyką- kaip yra svarbu turėti artimą žmogų- mylinti ir palaikantį vyrą ir mamą. Tik jie abu man padeda išgyventi ir susitaikyti.
O aš taip ilgiuosi savo mažiuko, taip norėčiau jį priglausti ir pabučiuoti- bent vieną kartą.


Labai gaila...Laikykis, mieloji! Stiprybės tau ir tavo vyrui.
Žinau, kaip sunku saves neklausti "Kodel?", bet jei jau gali neklausk... kad ir kaip banaliai tai skambetu, pasistenk kur nors su vyru išvažiuoti, pakeisti aplinka
Pamiršti neimanoma ir nereikia, reikia laiko, kad vel galetum pradeti gyventi...

Atsakyti
žinau, kad žodžiais nepadėsi...nėra tokių, kurie galėtų bent kiek sumažintį širdgėlą netekus mažiuko...vien tik tikėjimas, kad ten, kur jis išėjo, jam labai gera...tikėkime tuo... console.gif
Atsakyti
Niekas nepakeis prarastos mazyles, niekas neatsots, bet privalai buti stipri del kitos, ji turi tave matyti besisypsancia nors ir kaip butu tamsu virs taves, ji jaucia, kad tau nera gera, bet niekaip dar ko gero negali padeti. zinau, kad jokie zodziai negali padeti istverti skausmo schmoll.gif
linkiu tik didziausios stiprybes jusu seimai.
Atsakyti
Mux, musu panasus likimas, uzjauciu tave, man jau daug laiko praejo, gruodi bus du metai jau kaip netekome dukrytes, negaliu patiketi, kad taip laikas lekia, atrodo tik tas kosmaras buvo verysad.gif

Nefisa ir kitos mamytes, linkiu stiprybes, kurio spati nelabai ir turiu, bet stengiuosi jau ilgas laikas, vis pamirsti, bet vel kokie faktai ir vel prisimeni, tai isliks amzinam sad.gif
Atsakyti
Nėštumo eiga normali, jau 25 savaitėlės, skaičiuoju dienas iki dekretinių atostogų... Sunerimau, kai keletą dienų nepajutau mažylės judesiukų. Bet prieš porą savaičių darė echoskopiją ir viskas buvo gerai, o ir judesių nejutau net tada, kai gydytoja juos matė monitoriuje. Prabėgo dar keletas dienų ir jau negalėjau laukti ilgiau, nuvažiavau į ligoninę nes buvo sekmadienis.
Matau kaip gydytoja bando echoskopuodama surasti nors kokį dukrytės gyvybės požymį, matau kokia ji sutrikusi , o man jau pasipylė ašaros... Ji tik ir teištarė : "Užjaučiu.."
Dozė raminančių, siuntimas gimdyti į KMUK. Žodis "gimdyti" man skambėjo labai žiauriai. Niekaip negalėjau suprasti, kodėl nebūtų galima daryti cezario su pilna narkoze?
Pagimdžiau. Buvo labai sunku neišgirsti vaikelio verksmo, nors KMUK personalas visuose skyriuose bandė morališkai palaikyti kaip tik galėdami. Žiauriausia buvo po visko gulėti palatoje, o už sienos girdėti kitų, ne mano, vaikučių verksmą.
Liko smėlio kauburėlis, didelis skausmas mano ir vyro širdyse ir dar medikų neatsakytas klausimas - kodėl taip atsitiko? Geriausiu atveju atsakymas bus po mėnesio, o gali jo ir iš viso nebūti...

Dar nesugalvojau kaip reikia pasakyti savo penkiametei dukrai, kad Kalėdų senis taip lauktos sesutės neatneš.
Puikiai suprantu, kad turiu būti stipri , bet net pati nepajaučiu kaip pradedu glostyti pilvą ir iš karto prisimenu, kad ten jau nieko nebėra. O tada jau pasipila ašaros. Bijau išeiti iš namų ir sutikti pažįstamų, kurie žinojo apie nėštumą, vėl pajudins tą kraujuojančią žaizdą...
Atsakyti
QUOTE(lai @ 2006 09 14, 18:14)
Nėštumo eiga normali, jau 25 savaitėlės, skaičiuoju dienas iki dekretinių atostogų...  Sunerimau, kai keletą dienų nepajutau mažylės judesiukų. Bet prieš porą savaičių darė echoskopiją ir viskas buvo gerai, o ir judesių nejutau net tada, kai gydytoja juos matė monitoriuje.  Prabėgo dar keletas dienų ir jau negalėjau laukti ilgiau, nuvažiavau į ligoninę nes buvo sekmadienis. 
    Matau kaip gydytoja bando echoskopuodama surasti nors kokį dukrytės gyvybės požymį, matau kokia ji sutrikusi , o man jau pasipylė ašaros...  Ji tik ir teištarė : "Užjaučiu.."
    Dozė raminančių, siuntimas gimdyti į KMUK.  Žodis "gimdyti" man skambėjo labai žiauriai.  Niekaip negalėjau suprasti, kodėl nebūtų galima daryti cezario su pilna narkoze?
    Pagimdžiau. Buvo labai sunku neišgirsti vaikelio verksmo, nors KMUK personalas visuose skyriuose bandė morališkai palaikyti kaip tik galėdami. Žiauriausia buvo po visko gulėti palatoje, o už sienos girdėti kitų, ne mano, vaikučių verksmą.
    Liko smėlio kauburėlis, didelis skausmas mano ir vyro širdyse ir dar medikų neatsakytas klausimas - kodėl taip atsitiko? Geriausiu atveju atsakymas bus po mėnesio, o gali jo ir iš viso nebūti...

  Dar nesugalvojau kaip reikia pasakyti savo penkiametei dukrai, kad Kalėdų senis taip lauktos sesutės neatneš. 
  Puikiai suprantu, kad turiu būti stipri , bet net pati nepajaučiu kaip pradedu glostyti pilvą ir iš karto prisimenu, kad ten jau nieko nebėra.  O tada jau pasipila ašaros.  Bijau išeiti iš namų ir sutikti pažįstamų, kurie žinojo apie nėštumą, vėl pajudins tą kraujuojančią žaizdą...

verysad.gif O su placenta viskas tvarkoje buvo? Neatsidalinus?
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2006 09 14, 19:29)
verysad.gif  O su placenta viskas tvarkoje buvo? Neatsidalinus?

Viskas buvo idealu. Tiesiog visi gydytojai traukė pečiais, nes negalėjo suprasti - placenta tvarkoj, virkštelė tvarkoj, leliuko visi organai (kurie turi būti 25 sav.) išsivystę. Nelabai tikiuosi išgirsti atsakymo ir po mėnesio.
Atsakyti
QUOTE(lai @ 2006 09 15, 12:47)
Viskas buvo idealu. Tiesiog visi gydytojai traukė pečiais, nes negalėjo suprasti - placenta tvarkoj, virkštelė tvarkoj, leliuko visi organai (kurie turi būti 25 sav.) išsivystę.  Nelabai tikiuosi išgirsti atsakymo ir po mėnesio.



Lai- laikykis, būk stipri. Turi dukryte, džiaukis ja. Turėsi dar ne vieną mažiuką, jei tik norėsi. Laikas geriausias gydytojas- aš iš savo patirties, nors savo sūnelio netekau prieš 2 mėnesius. Kai perskaičiau apie tavo netektį apsipyliau ašaromis, nes tai vėl sukėlė mintis apie mano Haroldą. Deja, tačiau niekas čia nepaguos, pati turi susitvarkyti ir išlaukti, kol skausmas taps pakenčiamas. Jis nedings, netiesa, ką sako, skausmas taps ne toks aštrus, tačiau prisiminus vaikelį, visuomet suspaus širdį ir norėsi raudoti. Tik stenkis negrimzti į depresiją, neužsidaryk ir neplak savęs. Tu reikalinga savo dukrytei ir bus egoistiška, jei pamirši ją. Juk iš tikrųjų, kad ir kaip žiauriai skambėtų mums gaila pačių savęs. Po netekties, aš nenorėjau susitikti pažįstamų, tačiau net ir praėjus 2 mėnesiams, daug kas paskambina ir paklausia, kada gi aš gimdysiu. Toks deja, tas gyvenimas. Kažkas forume parašė ir tie žodžiai man įstrigo: "Dievas uždeda tik tokio sunkumo naštą, kurią galime pakelti"- ar kažkaip panašiai. Tu išversi, nes kito pasirinkimo deja neturi. O dėl atsakymo- bijau, jog gali būti kaip ir man- milijonas priežasčių ir nei vieno atsakymo. Dabar populiariausia - "infekcija".

Užjaučiu tave ir tavo šeimą ir kuo nuoširdžiausiai linkiu nepasiduoti.
Atsakyti
QUOTE(lai @ 2006 09 14, 18:14)
Nėštumo eiga normali, jau 25 savaitėlės, skaičiuoju dienas iki dekretinių atostogų...  Sunerimau, kai keletą dienų nepajutau mažylės judesiukų. Bet prieš porą savaičių darė echoskopiją ir viskas buvo gerai, o ir judesių nejutau net tada, kai gydytoja juos matė monitoriuje.  Prabėgo dar keletas dienų ir jau negalėjau laukti ilgiau, nuvažiavau į ligoninę nes buvo sekmadienis. 
    Matau kaip gydytoja bando echoskopuodama surasti nors kokį dukrytės gyvybės požymį, matau kokia ji sutrikusi , o man jau pasipylė ašaros...  Ji tik ir teištarė : "Užjaučiu.."
    Dozė raminančių, siuntimas gimdyti į KMUK.  Žodis "gimdyti" man skambėjo labai žiauriai.  Niekaip negalėjau suprasti, kodėl nebūtų galima daryti cezario su pilna narkoze?
    Pagimdžiau. Buvo labai sunku neišgirsti vaikelio verksmo, nors KMUK personalas visuose skyriuose bandė morališkai palaikyti kaip tik galėdami. Žiauriausia buvo po visko gulėti palatoje, o už sienos girdėti kitų, ne mano, vaikučių verksmą.
    Liko smėlio kauburėlis, didelis skausmas mano ir vyro širdyse ir dar medikų neatsakytas klausimas - kodėl taip atsitiko? Geriausiu atveju atsakymas bus po mėnesio, o gali jo ir iš viso nebūti...

  Dar nesugalvojau kaip reikia pasakyti savo penkiametei dukrai, kad Kalėdų senis taip lauktos sesutės neatneš. 
  Puikiai suprantu, kad turiu būti stipri , bet net pati nepajaučiu kaip pradedu glostyti pilvą ir iš karto prisimenu, kad ten jau nieko nebėra.  O tada jau pasipila ašaros.  Bijau išeiti iš namų ir sutikti pažįstamų, kurie žinojo apie nėštumą, vėl pajudins tą kraujuojančią žaizdą...


Lai, skaitau sia tavo nepakeliamai skaudzia zinute gal jau 10 ar 15 karta ir bandau suvokti kaip tu jautiesi, bet turbut niekada nesuvoksiu..
uz ka taip dievas siam gyvenime skriaudzia zmones..?
nors tiek apsidziaugiau, kad tau tai antras vaikutis, jau turi bent viena gyvenimo stebukliuka ir atramele.. mylek ja labai stipriai, dvigubai..
o nestukiu pasnekesiuose atidariau tau temele.. tad lauksim taves uzsukancios.. jei zinoma tau nebus skaudu vel isgyventi nestukiu jausmus..
sekmes, stiprybes ir laikykis..

nu negaliu zinok.. nerealiai skaudu.. kaip ziaurus sapnas.. bet tikrai ne tikrove.. tik ka dziaugemes silta vasara visos drauge, o dabar.. verysad.gif
Atsakyti
Stiprybes Jums!Dievo keliai nezinomi...
Atsakyti
Labai uzjauciu visas mamytes, kurios neteko savo vaikuciu verysad.gif Kai laukiausi savojo, teko paguleti ligonineje, tai palatos kaimyne neteko 8 men. nestumo kudikio. Tiesiog viena diena nusivede echoskopui ir pamate,kad sirdele neplaka...iskviete greitaja ir isveze i KMUK. O as likusi palatoje, verkiau ir meldziausi,kad man taip nenutiktu...ir dekoju Dievui,kad taip nenutiko...
Atsakyti
noriu pasakyt, kaip suprantu ir užjaučiu Jus, mamos esančios ir būsimos... bet nerandu žodžių...Būkit stiprios dėl jau turimų vaikų, būkit stiprios dėl gimsiančių..
Meilės Jums linkiu.
Atsakyti