Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl?

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Vaida,dekuj,tu man padejai,pasidalindama savo skausmu.Uzuojauta nieko negali padeti,bet stiprybes linkiu wub.gif Siandien isitikinau pas gydytoja(,jau antra,)kad mano leliukui gimti sveikam liko tik 1 sansas is 10 cry.gif Ginekologas is karto pasiule daryti isvalyma,nes mano nestuke.gif tik 12 savaiciu ir nelaukti dar 5 sav iki gimdos vandenu tyrimo ir dar 3 ar net 4 sav iki atsakymo.Man net darydamas echo nerode kaip plaka sirdute ir kaip jis juda,tik ismatavo sprando srityje tokia vandeninga puslyte,kurios dydis 2 kartus virsija normalu.Gyvenu Prancuzijoj tai tokie tyrimai cia daromi nelabai dar senai tik gal kokie 6-7 metai.Nusprendziau beveik is karto ,kad sutiksiu su gydditojo pasiulimu,bet visa diena kyla daug klausimu ir jau galva skauda o vis negaliu eiti miegoti doh.gif Nezinau ar uzmigsiu doh.gif Musu trecias nebuvo planuotas,bet kai suzinojau,kad nestuke.gif ,net minties nebuvo,kad neisnesiosiu,nors man jau visai arti 40 m doh.gif Dabar tikrai zinau,kad nelauksiu to tyrimo,nes per didele rizika cry.gif ir dar po to taip kenteti ir moraliskai ir fiziskai doh.gif Tikiuosi man bus lengviau,nes dar nejauciu maziaus judesiu,bet visgi macaiu(pas pirma gydytoja) kaip sirdute plaka wub.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif Dar nezinau kaip as tai atlaikysiu doh.gif Bet dabar jauciuosi palyginus stipri
Vaikams jau pasakiau kaip mokejau,o vyras siandien labai uzsidare,bet tikiuosi mes sugebesim vienas kita palaikyti wub.gif wub.gif
Atsakyti
stiprybes tau Vaidute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
maraska,2005 04 06, 14:34
            "Mama,ko tu verki?..
            ...man gera cia-
            neuzmirstuoles zydi
            kaip ir ten,
            kur tu esi...
            nesmerk dangaus-
            as pamilau Ji..."

Labai gražūs ir prasmingi žodžiai. Pamenu, aš dar visai nedidukė buvau, kaime mirė mažas vaikas. Man buvo taip nenusakomai baisu... O sena moteriškė pasakė: "Ar gaila vaikui dangaus?" Man dar baisiau pasidarė. Tik gerokai vėliau supratau to klausimo prasmę ir tos moters požiūrį į vaiko mirtį. Seniau moterys gimdydavo po 10 ir daugiau kartų, pusė vaikų neišgyvendavo, tekdavo ne kartą susitaikyti su netektim... O dabar, kai gimdom po 1, po 2 vaikus, netektis stumia į neviltį.
Matau, kad pavėluotai, tačiau reiškiu užuojautą visoms mamoms, beje, ir tėčiams. Neklauskit "Kodėl?", nekaltinkit savęs ir nepulkit į nenumaldomą skausmą. Stiprybės! angel.gif
Atsakyti
Dieve,kaip greitai laikas bega, vakar buvo metai, kaip gime-mire mūsų MAZYLE...
Du kart dienoj su visa seima vaziavom pastatyti zvakutes...uzdegem...o paskui vakare patikrinom ar dega....nezinau, bet visa diena akyse mačiau ta košmarišką dieną.....

Bet vis tikiu, kad jei Dievas atimė, juk turėtų sugražinti.... sad.gif
Atsakyti
Stiprybės tau. Ir Dievas tikrai sugražins ką atėmė. Pamatysi, viskas bus gerai
Atsakyti
Žiauru, bet gal geriau, kad mirė tada, nei po kelių metų (tfu tfu tfu per kairį petį).
Nepasiduokit liūdesiui ir būkite laimingi tryse.
Atsakyti
Gelmiu simfonija neismatuojama...
Po skaudzios netekties labai daznai eidavau pasivaikscioti i gamta
Kartais su ausinuku, klasika kazkaip praskaidrina prisiminimus.

Laikykis, sirduze.
Atsakyti
Dekui...jau nemazai laiko prabego....ir taip tikiuosi , kad ji sugris , bet kolkas, kad ir kaip norime, ji negrizta...
Atsakyti
QUOTE(VaidaI @ 2006 01 22, 19:30)
Dekui...jau nemazai laiko prabego....ir taip tikiuosi , kad ji sugris  , bet kolkas, kad ir kaip norime, ji negrizta...

Ir mums negrįžta....
ir kuo toliau, tuo realiau suvokiu, kad JOS nebėra, kad JOs nepasiimsime nuvažiavę pas močiutę....
Vaikštome su vyru iš kampo į kampą kaip du durniai, kažkada, pamenu, einant miegoti, kai JI dar buvo su mumis, vyro paklausiau, nei iš šio, nei iš to, sakau: - ką mes darytume, veiktume jei JOS neturėtume?
Vyras atsakė:- vaikščiotume iš kampo į kampą kaip du durniai....
taip ir yra... Nes JOS nebėra, nors JI sakė sugrįš...
Atsakyti
Jei sakė, kad sugrįš, tai sugrįš.
Sugrįš tada, kai ateis tam laikas.
O mums belieka kantriai laukti...
Atsakyti
Jo ,laukiam, tik toks ilgas tas laukimas sad.gif
Jeinfer27, kokia tu stipri....
Pupike, o jus irgi laukiat? verysad.gif
Atsakyti