Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl?

Laikykis Vaida ir tau geru svenciu su Paulyte!!!
newyear.gif
Atsakyti
unsure.gif Gal toks likimas? Gal taip turejo buti, kad nebutu dar blogiau? Stiprybes tau, viskas bus gerai, turi dukryte, ji tavo dziaugsmelis, tegu dziugina tave.
Atsakyti
Miela Vaida, as suprantu, kaip buvo tau skaudu palatoje po gimdymo neturet ant ranku mazycio silpno zmogeliuko kurio tu laukiai ir mylejai ir tikriausiai niekas nepadejo tau pasijust kitaip visi nese mieles i krumus ( turiu omenyje medikus). Mano atvejis buvo kitoks as turejau kudiki ant ranku tik jis buvo kitoks ir dar apsaukta mediku, kad netokia pagimdziau, tai buvo man ziauru bet gyvenimas ejo i prieki ir as turejau gyvent. Bet zinok geriau gimdyt ir but tusciom rankom negu visa gyvenima .................
Tik tie klausimai kodel man sitaip? uz ka? del ko? kankina labai i kuriuos nerandame atsakymu ir baime del ateities, man buvo gal ir mano vaikui sitaip bus. Kad turetume atsakymus aiskius tai ir gyvenimas but ramesnis. Sekmes, ramybes tavo visai seimyneliai.
Atsakyti
VaidaI, uzjauciu labai, tik dabar perskaiciau sad.gif dziaukis ir augink savo angeliuka Paulyte wub.gif
Atsakyti
Miela, VaidaI, labai skauda sirdi del Tavo dukrutes ir Taves. Isties sunku kartais suvokti, kodel taip atsitinka... Ir ko gero tik laikas gali apgydyti tokias sirdies zaizdas. Stiprybes Tau! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunne @ 2005 01 05, 16:24)
Miela, VaidaI, labai skauda sirdi del Tavo dukrutes ir Taves. Isties sunku kartais suvokti, kodel taip atsitinka... Ir ko gero tik laikas gali apgydyti tokias sirdies zaizdas. Stiprybes Tau!  wub.gif


Taip laikas, bet randai liks amzinai...

Rammune, mes juk kartu kalendoriuje esame, o ten prisiminimui as su pilvuku, su savo mazylemis, atsiminimas tik toks ir liko....
Atsakyti
VaidaI as is kalendoriaus ir supratau, kad tu laukiesi antro, todel labai buvo liudna skaityti dabar sia zinute sad.gif mes irgi tam kalendoriuj esam wink.gif
Atsakyti
VaidaI, nepazistu Taves kaip zmogaus, bet is Tavo istorijos suprantu Tave kaip Mama, kaip Moteri. Pati esu patyrusi 2 vaikeliu netektis, ir suprantu, jauciu Tavo zodzius, kai sakai kad grizai i palata "tuscia, nepilnaverte". Laikykis, VaidaI. Laikau kumscius uz Tave, linkiu stiprybes,ramybes Tau Tavo seimai.
Atsakyti
QUOTE(Amberlady @ 2005 01 05, 22:47)
VaidaI, nepazistu Taves kaip zmogaus, bet is Tavo istorijos suprantu Tave kaip Mama, kaip Moteri. Pati esu patyrusi 2 vaikeliu netektis, ir suprantu, jauciu Tavo zodzius, kai sakai kad grizai i palata "tuscia, nepilnaverte". Laikykis, VaidaI. Laikau kumscius uz Tave, linkiu stiprybes,ramybes Tau Tavo seimai.


Dekui, man jusu parama, nors ir tik raides ant balto fono labai daug reiskia...dekui

o kas tau buvo nutike? jei nenori sneketi, gali nerasyti, jei nori gali i asmenine parasyti, norisi pasidalinti ir tavo skausmu....
Atsakyti
Labai užjaučiu..... tikiuosi kad tas nuostabus angeliukas danguje jus lydės visą gyvenimą. Stiprybės heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
heart.gif Vaidute, nuosirdziai uzjauciu. Buk stipri, nes tokia privalai buti, juk turi nuostabia dukrele ir jai labai reikia taves heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 06 sausio 2005 - 12:57
QUOTE(VaidaI @ 2005 01 05, 17:50)
Taip laikas, bet randai liks amzinai...

Rammune, mes juk kartu kalendoriuje esame, o ten prisiminimui as su pilvuku, su savo mazylemis, atsiminimas tik toks ir liko....


Taip VaidaI, kalendoriuje liko grazus prisiminimas. Jus kaip tik po musu atejote fotografuotis, kaip siandien pamenu. Ir nors mes nesnekejome, atrodo lyg Tave pazinociau, ne karta nuotraukas maciau, ir skaudu labai del Tavo angelelio, labai labai sad.gif
Atsakyti