Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl?

QUOTE(Klaudi Ja @ 2008 10 02, 21:52)
O mano kasdienybe, tai asaru pakalne. Vyras grista ir verkiame apsikabine. Verkiame pries miega. Baisu....... Aplankau savo angeliuka ir noriu tiketi, kad jis ant manes nepyksta. Kad visa isnesiota nestuma jam nepadariau kazko blogo.
Tikiuosi, kad jo siela dar sugris. ........Gaila, kad taip netiketai mano angelas aplanke ir isejo......Negaliu su tuo susitaikyti. Tiesiog negaliu, kaip mylinti mama.........



Jis nepyksta. Tu nekalta. Nekaltink saves.

As pati irgi gimdziau negyva, maza to - priezasties nerado. Nezinau iki siol kodel mire. Tiesiog mire. Nelemta buvo - kodel nesuvokiu ...

Visos mes cia praejom per ta skausma ir kaskart liudna, kad vel prisijungia prie musu vaikelio netekusi mama. Mieloji, nera prasmes Tavo vaiko netektyje, nera prasmes tame skausme, tai kazkoks piktas likimo pokstas ..... Praeis laikas pamazu bus Tavo sirdelei sielai ramiau apsiprasi susitaikysi. Tai skaudu, bet tokia realybe. Jei nori daugiau pakalbeti parasyk i Angeleliu mamyciu pasnekesius, ten mes pasidalinam isgyvenimais ir gyvenam toliau...
Atsakyti
QUOTE(Klaudi Ja @ 2008 10 02, 14:05)
Pries menesi su vyru tapome angeliuko tevais. Tai skausmas ir isgyvenimas, kurio nepalinkeciau net baisiausiam pasaulio priesui. Dar gyvas skausmas ir asaros upemis teka. Ir rekiu kodel?????? Uz ka?????!!!! Su vyru esame tikinti seima. Mylime vienas be galo be krasto. Nieko mums netrukdavo. Turime nuostabius darbus, draugus, seima. Viska ko tik gali tureti ir troksti jauna pora. Pries menesi gyvenau, kaip pasakoje. Laukimu kada gims musu maziukas? Niekaip negalejau patiketi, kad man taip gyvenime sekasi. Buvau pilna optimizmo, gyvenimu besidziaugianti, labai domejausi parapsichologija. Nes norejau i daug atsakymu sau atsakyti. O dabar matau, kad tai beprasmiska. Nes tikrai zinau, kad ne zmonijos protui suvokti kodel atima Auksciausiasis is motinu kudikelius.
Negaliu suprasti kodel mums toks isbandymas. Juk laukeme labai labai. Stengiausi labai prisiziureti, sveikai maitintis, lankiau specialius nesciuju kursus, mokykla. Buvome atsakingi besilaukiantys teveliai. Visi sakydavo, kad 100 proc. bus viskas gerai. Juk gyvenate, kaip karalaiciai. Is tiesu taip ir buvo. Daug pavydo.
Isauso baisiausia mano gyvenime diena schmoll.gif
Prasidejo saremiai. Ir vyras su nekantrumu mane veze i gimdykla. Gydytojas pamates, kad saremiai patikrino ekoschopu. Niekada nepamirsiu jo veido israiskos. Sako: man nepatinka Jusu kudikis. Jo sirdute sustojusi. Jis nebegyvas.
Man koma...Rekiu, negaliu patiketi. Juk vakar buvau pas gydytoja. Plake sirdute. Sake, kad viskas idealu. Kad bereikalo nerimauju. Laukti dabar reikia tik saremiu. Nes kiekviena minute grese gimdymas.
Gyd. pasimetes, iskviete savo kolegas. Jie pamate irgi apstulbo..
Kadangi buvo vakaras mane pagulde su vyru i palata. Sake lauksime ryto!!!! Tada skatinamieji ir gimdymas.. Net neisivaizduojate kokia naktis buvo. Reikejo laukti para.. Ta nakti miriau. Jeigu nebutu vyro salia turbut buciau mirusi fiziskai...
Isauso rytas, skatinamuju doze ir po 16 val. pagimdziau negyva kudiki. Neisgirdau savo angelelio pasisveikinimo, verksmo. Buvau soke. Ligonineje visi taip pat.
Viskas buvo kudikeliui supirkta, visas kraitelis...gal net per daug.
Bet nebuciau pagalvojusi, kad su vyru pirksime karsteli. Ziauru.
Kudikeli istyrus nerasta jokiu nukripymu. Viskas idealu. Tiesiog apsivijo virkstele. Nesuprantu, kaip medikai nepastebejo. Juk ekoschopu ziurejo pries savaite, kaip ivyko nelaime. Bet nieko jau nepakeisi.
Jauciuosi be jausmu. Tik didelis, nepakeliamas skausmas, kuris yra tik zodis neapibudinantis kas dedasi sieloje is tiesu........................

labas Klaudija.... gaila, kad tu pas mus, o ne kitose temose.......
mano istorija panaši į tavo... aš irgi taip pat gimdžiau....

QUOTE(jamaika @ 2008 10 02, 17:31)
Klaudi Ja, siurpas perejo per mane, skaitant tavo istorija. Pati galeciau parasyti identiska istorija, isgyvenau ta pati, tik mirties aplinkybes kitos. Bet irgi klausiau saves "kodel" ir atsakyma radau tik viena - per daug pavydo aplink mane, per daug laimes turejau.

mano išvada ta pati... deja, bet paspyriau beveik visus iš rato
Atsakyti
Galiu tik pasakyti saunuoles mamytes, kad laikotes stipriai ir oriai. Kitos iseities nera arba .......arba. Seniai ir daug kartu girdeta fraze: stiprus ne tas kas nukrites atsistoja, o tas kas nukrenta, atsistoja ir toliau eina. Jus [B][B]Stiprios[/B].
Nors menuo tik praejo, bet visas gyvenimas is esmes pasikeite. Man patiko, kaip parase viena mamyte, kad gyvenimas jau turi 2 etapus, tai iki nelaimes ir jau po to.... Dabar jau net juokinga, kai kuriu zmoniu problemos, pergyvenimai, sutuoktiniu barniai del banaliausiu smulkmenu..."skaldo tik malkas is degtuko". O yra didesniu bedu, kaip vaiku mirtys......

Tikiuosi mamytes prieme mane i savo rata, nes jau nebezinau kur paguodos rast...(Galvojau, kad esu balna varna. Tokiu mazai...o pasirodo...) Vyro gaila, nes jau nusibodo ji nervuoti. Labai jau pergyvena (kartais net atrodo, kad labiau nei as), drauges visos is vis nesupranta, kaip gyva dar vaikstau, tevai taip graudina, kad paziurejus i juos verkt pradedu tik pazvelgus i juos, uosviai soke, sesuo laimingai augina maziuka.Zodziu.... Parasiau cia nieko nesitikedama, bet keleta Jusu ats. mane truputeli nuramino, kad net keista. Gal todel, kad esate irgi angeliuku mamytes....
Atsakyti
Niekas kitas negali suprasti to, ka isgyvenate Jus su vyru. Niekas...Tik tie kas patys tai isgyveno, jaute verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaudi Ja @ 2008 10 03, 09:40)
Tikiuosi mamytes prieme mane i savo rata, nes jau nebezinau kur paguodos rast...(Galvojau, kad esu balna varna. Tokiu mazai...o pasirodo...) Vyro gaila, nes jau nusibodo ji nervuoti. Labai jau pergyvena (kartais net atrodo, kad labiau nei as), drauges visos is vis nesupranta, kaip gyva dar vaikstau, tevai taip graudina, kad paziurejus i juos verkt pradedu tik pazvelgus i juos, uosviai soke, sesuo laimingai augina maziuka.Zodziu.... Parasiau cia nieko nesitikedama, bet keleta Jusu ats. mane truputeli nuramino, kad net keista. Gal todel, kad esate irgi angeliuku mamytes....



taip gyvenimas nebebus koks buves ... vaiko mirtis sukrecia ir viska gyvenime pervertini ...

o sis forumas - kaip virtuali savitarpio pagalbos grupe - kartu lengviau, visos isgyvenome ir isgyvename panasius jausmus, todel galime suprasti viena kita, palaikyti ir... suteikti vilties..

As pastojau labai greitai po nelaimes ir dabar auginu nuostabia dukryte wub.gif todel tikek, turesi savo vaikiuka, butinai wub.gif

tiesa negali pasiguost bet kam .. Visom taip, aplinkiniai nesupranta ir nebesinori ju skaudint - motinos netekusios vaiko skausmas istisinis, tik laikui begant ismoksti su juo gyventi, ismoksti atrasti nauju graziu dalyku gyvenime, atrandi vilti, kuri issipildo ... Niekas to nepatyres negali suprasti siu jausmu, bet as manau,kad ir nereikia ju apkrauti, net dziaugiuos, kad jie nesupranta - jie juk nepatyre ir niekam nelinkiu to ...
o vyras pergyvena ir todel, kad neteko vaikiuko, ir todel, kad tu kankiniesi ... bet reikia laiko, jis ismokys gyventi su siuo skausmu ir jis pamazu atlegs ...

O draugai .... jie net ir neprivalo suprasti ... manes nesuprato, bet as ir nebereikalavau, nes jie tiesiog negali, bendravau kaip niekur nieko ... mano skausma sbuvo ir yra tik manyje ir sitame forume ..
Atsakyti
QUOTE(Klaudi Ja @ 2008 10 02, 14:05)
Pries menesi su vyru tapome angeliuko tevais. Tai skausmas ir isgyvenimas, kurio nepalinkeciau net baisiausiam pasaulio priesui. Dar gyvas skausmas ir asaros upemis teka. Ir rekiu kodel?????? Uz ka?????!!!! Su vyru esame tikinti seima. Mylime vienas be galo be krasto. Nieko mums netrukdavo. Turime nuostabius darbus, draugus, seima. Viska ko tik gali tureti ir troksti jauna pora. Pries menesi gyvenau, kaip pasakoje. Laukimu kada gims musu maziukas? Niekaip negalejau patiketi, kad man taip gyvenime sekasi. Buvau pilna optimizmo, gyvenimu besidziaugianti, labai domejausi parapsichologija. Nes norejau i daug atsakymu sau atsakyti. O dabar matau, kad tai beprasmiska. Nes tikrai zinau, kad ne zmonijos protui suvokti kodel atima Auksciausiasis is motinu kudikelius.
Negaliu suprasti kodel mums toks isbandymas. Juk laukeme labai labai. Stengiausi labai prisiziureti, sveikai maitintis, lankiau specialius nesciuju kursus, mokykla. Buvome atsakingi besilaukiantys teveliai. Visi sakydavo, kad 100 proc. bus viskas gerai. Juk gyvenate, kaip karalaiciai. Is tiesu taip ir buvo. Daug pavydo.
Isauso baisiausia mano gyvenime diena schmoll.gif
Prasidejo saremiai. Ir vyras su nekantrumu mane veze i gimdykla. Gydytojas pamates, kad saremiai patikrino ekoschopu. Niekada nepamirsiu jo veido israiskos. Sako: man nepatinka Jusu kudikis. Jo sirdute sustojusi. Jis nebegyvas.
Man koma...Rekiu, negaliu patiketi. Juk vakar buvau pas gydytoja. Plake sirdute. Sake, kad viskas idealu. Kad bereikalo nerimauju. Laukti dabar reikia tik saremiu. Nes kiekviena minute grese gimdymas.
Gyd. pasimetes, iskviete savo kolegas. Jie pamate irgi apstulbo..
Kadangi buvo vakaras mane pagulde su vyru i palata. Sake lauksime ryto!!!! Tada skatinamieji ir gimdymas.. Net neisivaizduojate kokia naktis buvo. Reikejo laukti para.. Ta nakti miriau. Jeigu nebutu vyro salia turbut buciau mirusi fiziskai...
Isauso rytas, skatinamuju doze ir po 16 val. pagimdziau negyva kudiki. Neisgirdau savo angelelio pasisveikinimo, verksmo. Buvau soke. Ligonineje visi taip pat.
Viskas buvo kudikeliui supirkta, visas kraitelis...gal net per daug.
Bet nebuciau pagalvojusi, kad su vyru pirksime karsteli. Ziauru.
Kudikeli istyrus nerasta jokiu nukripymu. Viskas idealu. Tiesiog apsivijo virkstele. Nesuprantu, kaip medikai nepastebejo. Juk ekoschopu ziurejo pries savaite, kaip ivyko nelaime. Bet nieko jau nepakeisi.
Jauciuosi be jausmu. Tik didelis, nepakeliamas skausmas, kuris yra tik zodis neapibudinantis kas dedasi sieloje is tiesu........................


perskaiciau tavo istorija ir zliumbiu zliumbiu... mano angelelis ir isejo pries men 08.31. Irgi nieks nesitikejo tokios pabaigos... viskas buvo gerai... o po operacijos sirdele plake tik 2 min ir susutojo... priezastys ir dar neaiskios... speja kad del virksteles apsisukimo apie rankyte... bet tikslesniu priezasciu laukiam... tik kazin ar kas pasakys... blyn kaip sunku...
Atsakyti
perskaiciau tavo istorija ir zliumbiu zliumbiu... mano angelelis ir isejo pries men 08.31. Irgi nieks nesitikejo tokios pabaigos... viskas buvo gerai... o po operacijos sirdele plake tik 2 min ir susutojo... priezastys ir dar neaiskios... speja kad del virksteles apsisukimo apie rankyte... bet tikslesniu priezasciu laukiam... tik kazin ar kas pasakys... blyn kaip sunku...

Baisu, labai uzjauciu tave. Labai labai. Nes isgyvename labai panasu skausma..Mano Gabriukas buvo apsivyjes virkstele. Tyrimus jau gavome, bet jie neguodzia. Visi parametrai idealus. Bet....Viena gydytoja uzsimine, kad keista vaikas gal net daugiau kaip men. taip pilvelyje gyveno. Apsivyjes virkstele net pora kartu aplink savo kuneli ir kojyte. O gyvas buvo net iki gimdymo termino pabaigos. Deja teko gimdyti negyva.
Laikykis......
Atsakyti
QUOTE(Klaudi Ja @ 2008 10 03, 11:47)
Baisu, labai uzjauciu tave. Labai labai. Nes isgyvename labai panasu skausma..Mano Gabriukas buvo apsivyjes virkstele. Tyrimus jau gavome, bet jie neguodzia. Visi parametrai idealus. Bet....Viena gydytoja uzsimine, kad keista vaikas gal net daugiau kaip men. taip pilvelyje gyveno. Apsivyjes virkstele net pora kartu aplink savo kuneli ir kojyte. O gyvas buvo net iki gimdymo termino pabaigos. Deja teko gimdyti negyva.
Laikykis......


maniskis virkstele apsivyniojo priespaskutine diena... sestadieni o sekmadieni mire...
man kartais visa tai atrodo sapnas... atrodo pabusiir bus viskas ciki... tik va deja realybe kitokia...
Laikykis ir tu...
Atsakyti
QUOTE(Klaudi Ja @ 2008 10 03, 11:47)
Viena gydytoja uzsimine, kad keista vaikas gal net daugiau kaip men. taip pilvelyje gyveno. Apsivyjes virkstele net pora kartu aplink savo kuneli ir kojyte. O gyvas buvo net iki gimdymo termino pabaigos. Deja teko gimdyti negyva.
Laikykis......

lidna kad vietoj dziaugsmo gaunam juoda stampa visam gyvenimui...

sunukas, kuriuo dabar dziaugiames be proto , nuo 8men pabaigos buvo susipanciojes virkstele, apsivijus buvo apie kala, ranka ir koja. gimdziau po laiko(pervaiksciojau savaite) ir gimdymo metu krentant vaikucio tonams skubiai padarytas cezaris. nors echo neziurejo, bet jauciau kad kazkas netaip, nes beveik nebejutau judesiuku , sakydavau gyd, tai kaskart tonu klausydavo. tik laimingo atsitiktinumo deka turim savo vyruka, nes gime visas supanciotas
taigi, manau kad tik apsivijus virkstele negali but mirties priezastis... nebent uzsidejes mazgas, ar siaip, tampriai apsivijus- kai uzsismaugia mazylis
Atsakyti
Labai nuosirdziai Rugseje dziaugiuosi, kad pavyko tavo dziaugsmeli issaugoti. Nors buvo visas supanciotas. Nes mano angeliukas taip pat buvo. Gydytojai kazkodel labai stebisi mano atveju. Neturi prie ko prisikabinti gal ir save nori pateisinti, tai viska nuraso ant virksteles. Beje keista, bet pries si kosmara tiek aplinkui negeru zenklu buvo, kad net baisu. Nurasydavau, kai nestumo fobija. Ir visi kartodavo: ai tai visos sapnuoja kosmarus, kvailos nuojautos. Net nerimaudama lekdavau pas gydytoja, kad savo intuicija numarint, tai issipletusiomis akimis ziuredavo, kad as isvis ku ku, neturiu ka veikt dekrete, juk viskas idealu, visi tyrimai, kaip is vodovelio...ir va prasau.....kudikis mire...
Ziauri lemtis....
Atsakyti
QUOTE(vdapr @ 2008 10 03, 13:57)
maniskis virkstele apsivyniojo priespaskutine diena... sestadieni o sekmadieni mire...
man kartais visa tai atrodo sapnas... atrodo pabusiir bus viskas ciki... tik va deja realybe kitokia...
Laikykis ir tu...


Buk gerute laikykis. Zinoma skausmas visu - skirtingas, bet tu turi jau suneli. Bent viena dziuagsmeli (vyro neiskaitau mirksiukas.gif ) del kurio turi buti stipri. O as palaidojau pirma angeleli. Labai sunku palaidoti savo pirmagimi ir vel pradeti gyvenima is naujo. Pirmas lauktas startas ir prazutingas. Kaip bus toliau nezinia.. Paskaitinejau foruma, tai dar baisiau pasidare, nes yra mamyciu palaidojusiu pirmagimius ir ateinancius angelelius. Ziauru.
cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaudi Ja @ 2008 10 04, 14:19)
Buk gerute laikykis. Zinoma skausmas visu -  skirtingas, bet tu turi jau suneli. Bent viena dziuagsmeli (vyro neiskaitau mirksiukas.gif ) del kurio turi buti stipri. O as palaidojau pirma angeleli. Labai sunku palaidoti savo pirmagimi ir vel pradeti gyvenima is naujo. Pirmas lauktas startas ir prazutingas. Kaip bus toliau nezinia.. Paskaitinejau foruma, tai dar baisiau pasidare, nes yra mamyciu palaidojusiu pirmagimius ir ateinancius angelelius. Ziauru.
cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif


na manau kiekviena savaip... bet istempsime ka mums atseikejo... tas kur danguje gyvena... verysad.gif
Atsakyti