Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl?

QUOTE(Mux @ 2008 09 10, 20:48)
Griztu i sia tema po daug daug laiko... Griztu, kad jums pasakyciau ir gal suteikciau vilties. Rasau, o po kambari nedideliais zingsneliais sliauzioja mano mazyte...



Gražios naujienos wub.gif Įsivaizduoju, koks beribis džiaugsmas Tavo namuose.
Atsakyti
Visada paskaitydavau sia tema ,verkiau ...ilgai verkiau ,bet gyvenimas jis toks..ziaurus ,negailestingas ,saltas....noriu padrasinti mamas ,nenusiminkit,as pati netekau dvieju vaikeliu,ismaisiau visas gydymo istaigas ir atsakymo jokio ,tik panieka ir abejingumas ....Verkdavau iki isprotejimo,klausdavau uz ka?Niekam blogo nedariau ,ir kodel man taip?
Pasiryzau isvaziavau i uzsieni,nusprendziau ,jei nera vaikelio ,bent pinigus uzdirbsiu...Nepatikesit svetimoj saly mane lydejo nuosirdus zmones ,geros emocijos,planai ,ir visur gera nuotaika!Ir be abejo geras klimatas...Gryzau i Lietuva jau su gyvybe,net neitardama...Ji gime tokia stipri Mazyle ,kad jus ne neisivaizduojat ,net varda daviau susijusi su stiprybe....Ji krykstauja yra tokia aktyvi ,kad kartais pagalvoju ,Dievas dave Ja viena ,uz abi nuoskaudas...
Ir dabar rasau ,o asaros rieda....prisimenu ,kaip isejo du mano Angeliukai....
Nepraraskit stiprybes,kartais reikia zmogui ,tik daug geru emociju ir pakeist aplinka,kad patiketu stebuklu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benta: 27 rugsėjo 2008 - 22:10
Pries menesi su vyru tapome angeliuko tevais. Tai skausmas ir isgyvenimas, kurio nepalinkeciau net baisiausiam pasaulio priesui. Dar gyvas skausmas ir asaros upemis teka. Ir rekiu kodel?????? Uz ka?????!!!! Su vyru esame tikinti seima. Mylime vienas be galo be krasto. Nieko mums netrukdavo. Turime nuostabius darbus, draugus, seima. Viska ko tik gali tureti ir troksti jauna pora. Pries menesi gyvenau, kaip pasakoje. Laukimu kada gims musu maziukas? Niekaip negalejau patiketi, kad man taip gyvenime sekasi. Buvau pilna optimizmo, gyvenimu besidziaugianti, labai domejausi parapsichologija. Nes norejau i daug atsakymu sau atsakyti. O dabar matau, kad tai beprasmiska. Nes tikrai zinau, kad ne zmonijos protui suvokti kodel atima Auksciausiasis is motinu kudikelius.
Negaliu suprasti kodel mums toks isbandymas. Juk laukeme labai labai. Stengiausi labai prisiziureti, sveikai maitintis, lankiau specialius nesciuju kursus, mokykla. Buvome atsakingi besilaukiantys teveliai. Visi sakydavo, kad 100 proc. bus viskas gerai. Juk gyvenate, kaip karalaiciai. Is tiesu taip ir buvo. Daug pavydo.
Isauso baisiausia mano gyvenime diena schmoll.gif
Prasidejo saremiai. Ir vyras su nekantrumu mane veze i gimdykla. Gydytojas pamates, kad saremiai patikrino ekoschopu. Niekada nepamirsiu jo veido israiskos. Sako: man nepatinka Jusu kudikis. Jo sirdute sustojusi. Jis nebegyvas.
Man koma...Rekiu, negaliu patiketi. Juk vakar buvau pas gydytoja. Plake sirdute. Sake, kad viskas idealu. Kad bereikalo nerimauju. Laukti dabar reikia tik saremiu. Nes kiekviena minute grese gimdymas.
Gyd. pasimetes, iskviete savo kolegas. Jie pamate irgi apstulbo..
Kadangi buvo vakaras mane pagulde su vyru i palata. Sake lauksime ryto!!!! Tada skatinamieji ir gimdymas.. Net neisivaizduojate kokia naktis buvo. Reikejo laukti para.. Ta nakti miriau. Jeigu nebutu vyro salia turbut buciau mirusi fiziskai...
Isauso rytas, skatinamuju doze ir po 16 val. pagimdziau negyva kudiki. Neisgirdau savo angelelio pasisveikinimo, verksmo. Buvau soke. Ligonineje visi taip pat.
Viskas buvo kudikeliui supirkta, visas kraitelis...gal net per daug.
Bet nebuciau pagalvojusi, kad su vyru pirksime karsteli. Ziauru.
Kudikeli istyrus nerasta jokiu nukripymu. Viskas idealu. Tiesiog apsivijo virkstele. Nesuprantu, kaip medikai nepastebejo. Juk ekoschopu ziurejo pries savaite, kaip ivyko nelaime. Bet nieko jau nepakeisi.
Jauciuosi be jausmu. Tik didelis, nepakeliamas skausmas, kuris yra tik zodis neapibudinantis kas dedasi sieloje is tiesu........................
Atsakyti
Klaudi Ja, nuosirdi uzojauta Jusu seimai console.gif
Labai gerai pazistamas sitas jausmas ir begales klausimu,deja...i kuriuos atsakymu nera cray.gif . Sunku suvokt kodel turi iskeliaut tokie mazuciai kudikeliai, uz ka tiek skausmo tevams? Kodel atima is tu kurie laukia? Pamenu po savo nelaimes negalejau suvokt, kodel tiems kurie deda visas pastangas del ateinanciu mazyliu, atsitinka tokios nelaimes? matydavau prie kliniku kaip besilaukiancios jau paskutines dienas skaiciujancios dar lauke ruko, o po keliu dienu ziurek jau isvaziuoja laimingos svytincios su kudikeliais ant ranku...Daug kalusimu kyla ir dar daug iskils ir tau ir man, ir visoms angeliuku mamoms....Sunku jums dabar labai, viskas dar per daug skaudu. Aisku laikui begant skausmas darysis kitoks, bus dienu kai atrodys jautiesi geriau, bet bus ir dar labai juodu dienu. Bus visko, svarbiausia dabar jums neuzsidaryti, o laikytis vienas kito.
Jei noresi ir bus labai sunku rasyk i skyreli kur bendrauja angeliuku mamos, ten visad rasi supratima uzuojauta, ten mes visos jau praejusios per ta pragara verysad.gif .
Laikykites, stiprybes Jums ir neprarskit vilties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrynja: 02 spalio 2008 - 13:52
QUOTE(Klaudi Ja @ 2008 10 02, 14:05)
Pries menesi su vyru tapome angeliuko tevais.


...... galiu tik tyliai linkėt jums stiprybės....... verysad.gif
Atsakyti
Klaudi Ja, siurpas perejo per mane, skaitant tavo istorija. Pati galeciau parasyti identiska istorija, isgyvenau ta pati, tik mirties aplinkybes kitos. Bet irgi klausiau saves "kodel" ir atsakyma radau tik viena - per daug pavydo aplink mane, per daug laimes turejau.

Sunku labai, kai netenki gyvenimo prasmes, ilgai laukto kudikio ir kai visas pagrindas po kojomis slysta, kai visos vertybes, viskas, kuo tiketa pasirodo beprasmybe, apgaule... Laikykites abu, nepaluzkite. Neleiskite aplinkiniu pavydui jus suzlugdyti, gyvenkite del svajones, kuri vis tiek, anksciau ar veliau issipildys, tik nepasiduokit.
Atsakyti
QUOTE(Klaudi Ja @ 2008 10 02, 14:05)
Pries menesi su vyru tapome angeliuko tevais.


uzjauciu labai ... verysad.gif stiprybes Tau, vyrui ...
Atsakyti
Sandrynja, Vaivos juosta, Jamaika, Ajuka aciu Jums.
Bet deja nieko nepakeisi. Ziauri lemtis, kurios kosmare negalejau susapnuoti.

Dabar tik prisiminiau viena labai simpatiska vyriski su kuriuo anksciau buvo likimas suvedes. Vyras isvaizdus, klestintis, nuosavas verslas, zmona grazuole. Zodziu idile ne tik isoriskai, bet is tiesu seimoje. Kas reta... Ir geros naujienos... zmona laukiasi. Beribis dziaugsmas. O kai suzinojo, kad laukiasi net trynuku, tai be zodziu...Visas nestumas buvo puikus. Gimdymo terminas jau spaude ir reikejo skatinti. Pagimde 2 berniukus ir mergaite. Deja vienas berniukas ir mergaite mire. Liko tik vienas invalidas berniukas. Kuris dabar yra begalo sunkus vaikas. Is tiesu... Atsimenu, kai man papasakojo, tai buvau soke. Nes vyras gana gerai vln. zinomas, visada puikios nuotaikos. Zodziu susidarydavo iliuzija, kad pas ji visada viskas gerai (panasiai, kaip pas mane). As jo tyliai paklausdavau (nes bijojau jo zaizda paliesti, dabar suprantu, kad mano aplikiniai taip pat) :- Kaip tu isgyvenai? O jis man sakydavo: grizdavai is darbo ir zliumbdavau - rekdavau, kaip beprotis ir taip kiekviena diena. Gaila, bet su zmona issiskyre... Manau, kad skausmas turi suartinti, betttt..

Atsakyti
dar viena kosmariska istorija verysad.gif gaila, kad jie issiskyre, gal butu pereje sita isbandyma ir laime griztu i ju seima. Bet zinoma, tai nera taip paprasta... Laidoti savo vaikus, matyti kasdien serganti, kencianti vaika, jausti kalte, beviltiskuma, verkti, staugti kasdien is nevilties ir stipriausieji paluzta...
Neturetu taip buti, neturetu mirti ir kankintis vaikai, tai taip neteisinga.
Atsakyti
Tikrai neteisinga. BENT JAU MUSU PRIMITYVIU PROTU, TAI SUPRASTI.. NES NORS BUVAU IR ESU DAR jauna, bet labai iki gimdymo buvau pasinerusi i psichologija, parapsichologija. Stengiausi i daug kl. rasti ats. Ir gaudavau daug paaiskinimu. Kiti net stebedavosi:- sakes tokia jauna, o tiek zino ir domisi ne tik D&G, bet ir kremta storiausias knygas. Bet dabar nieko nezinau. Kodel man taip? Juk jauna, imli, baigusi aukstaji ir toliau studijuojanti, dirbanti karjeriste (geraja prasme, kad vyro pinigus truputuka pataupyti : blink.gif ), trikstanti super optimizmu, gyvenima mylinti, Dieva tikinti (labai labai), mylinti vyra ir prasau..... Maniau, kad pavydas...nes tiek vyru gerbeju pavydziu, moteru trokstanciu mano vyro. Bet visa, tai apgaule. Nes niekas netikejo mano gerumu, nuosirdumu. Gal skurdzios sielos. Galvojo: bepigu jai: (ju nuomone) grazuole, turtinga, turi mylinti vyra. Kokia gali buti gera. Is tiesu galvoja tik apie materializma. Baisu!!!!!!!!
Tragedija!!!!
O mano kasdienybe, tai asaru pakalne. Vyras grista ir verkiame apsikabine. Verkiame pries miega. Baisu....... Aplankau savo angeliuka ir noriu tiketi, kad jis ant manes nepyksta. Kad visa isnesiota nestuma jam nepadariau kazko blogo.
Tikiuosi, kad jo siela dar sugris. ........Gaila, kad taip netiketai mano angelas aplanke ir isejo......Negaliu su tuo susitaikyti. Tiesiog negaliu, kaip mylinti mama.........
Atsakyti
Neturiu zodziu. Tiesiog akyse upeliai. Labai jus visas uzjauciu. Labai labai nuosirdziai. verysad.gif
Atsakyti
Aistejuk, as irgi su siaubingu gailesciu uzjausdavau angeliuku mamytes, bet dabar tokia mano dalia. Niekada nepamirsiu, kaip pries metus palaidojusi savo sviesaus atminimo mylima mociute ziuredavau i salia esanti angeliuko kapeli. Ir vis slapcia ziuredau i ateinancia seima: vyra ir moteri. Galvodavau baisu per kaledas palaidoti savo mazyli. Bet sirdyje didziuodavausi, kad tokie stiprus, orus, grazus, "islaikyti". O dabar pati lankau savo vaikeli. Savo mazuteli. Negaliu patiketi, kad kapinese tiek daug angeleliu salia mano...... Tai nepakeliame, bet sugyvenama......Dar tik menuo, o as kaip beprote galvoju. Jau mane atpazintu, jau rubelius i dydesnio dydzio reiktu pakeisti. Sakes...... negaliu, kai pagalvoju, kad buvo toks grazutis....toks mano angelelis.......
Atsakyti