Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl?

QUOTE(Laura6 @ 2007 11 10, 01:27)
Mes pries keturias savaites palaidojom savo angeliula, kurio taip ilgai laukem, 35 sav. nustojo plakusi jo sirdele ir teko gimdyti, nors zinojau, kad neturesiu. Todel suprantu jusu skausma ir labai jus visas uzjauciu.



Stiprybės ir jums.
Atsakyti
QUOTE(1001ramune @ 2007 07 21, 14:11)
Jau zinau, kas yra gimdymas, bet nezinau, ka reiskia ant ranku laikyti savo sunu....


o varge, kaip žiauriai skamba šie žodžiai....
ir kaip tenka susitaikyti su tuo kasdien...????
kartais apima toks jausmas, kad skausmas " auga " kartu su mano mažyliu...kurio nebėra...

QUOTE(Laura6 @ 2007 11 10, 01:27)
Mes pries keturias savaites palaidojom savo angeliula, kurio taip ilgai laukem, 35 sav. nustojo plakusi jo sirdele ir teko gimdyti, nors zinojau, kad neturesiu. Todel suprantu jusu skausma ir labai jus visas uzjauciu.


Laura, žinau kaip dabar jautiesi... verysad.gif tai klaiku...pati tą patyriau.......
mes irgi jo laukėm labai ilgai...
žliumbiau tris mėnesius, po to dar tris buvau apatiška visam pasauliui aplink, vėliau išėjau dirbt,
kai supratau, kad namie sėdėti tiesiog ilgiau nebegaliu, nes nuprotėsiu...
išliūdėti tiesiog gyvybiškai būtina...
tik paleisk savo angeliuką...........
mylėk, bet paleisk..........
stiprybės jūsų šeimai
ir laikykitės kartu su vyru
Atsakyti
QUOTE(akedite @ 2007 11 10, 22:19)
o varge, kaip žiauriai skamba šie žodžiai....
ir kaip tenka susitaikyti su tuo kasdien...????
kartais apima toks jausmas, kad skausmas " auga " kartu su mano mažyliu...kurio nebėra...
    Laura, žinau kaip dabar jautiesi... verysad.gif tai klaiku...pati tą patyriau.......
mes irgi jo laukėm labai ilgai...
žliumbiau tris mėnesius, po to dar tris buvau apatiška visam pasauliui aplink, vėliau išėjau dirbt,
kai supratau, kad namie sėdėti tiesiog ilgiau nebegaliu, nes nuprotėsiu...
išliūdėti tiesiog gyvybiškai būtina...
tik paleisk savo angeliuką...........
mylėk, bet paleisk..........
stiprybės jūsų šeimai
ir laikykitės kartu su vyru


Aciu jums uz paguoda, kas darosi siame pasaulyje kol pats to nepatiri net negali isivaizduoti, kad taip atsitinka, mano mama sako, kad budama penkesdesimt metu tik suzinojo, kad kad vaikelis gali uzdusti mamos isciose. ji mus visus tris isnesiojo. O man pirmas nesivystantis, antram nustojo plakusi sirdele, tai man baisu pagalvoti kas gali dar buti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura6 @ 2007 11 11, 15:24)
Aciu jums uz paguoda, kas darosi siame pasaulyje kol pats to nepatiri net negali isivaizduoti, kad taip atsitinka, mano mama sako, kad budama penkesdesimt metu tik suzinojo, kad kad vaikelis gali uzdusti mamos isciose. ji mus visus tris isnesiojo. O man pirmas nesivystantis, antram nustojo plakusi sirdele, tai man baisu pagalvoti kas gali dar buti...  verysad.gif

ai laura6, stiprybes tau, pati patyriau ta pati tik man pirmagimis mire 37sav- priezastis neaiski, antras nesivyste, bet dabar turim dvi saunias dukrytes. Tad linkiu kuo didesnes stiprybes nes jos tikrai reikes, nes kai laukiausiu vienos paskui antros tai tiek baimiu visokiu buvo..bet aciu Dievui viskas gerai. Bus ir jums viskas gerai...reikia tuo tiketi. O skausmas, kuris spaudzia tau sirdele po mazu apmazes, bet jis nepraeis patikek manim musus suneliui jau butu buve 5,5 metu ir nera buve dienos kad apie ji nepagalvociau..........
Atsakyti
QUOTE(leira @ 2007 11 11, 15:55)
ai laura6, stiprybes tau, pati patyriau ta pati tik man pirmagimis mire 37sav- priezastis neaiski, antras nesivyste, bet dabar turim dvi saunias dukrytes. Tad linkiu kuo didesnes stiprybes nes jos tikrai reikes, nes kai laukiausiu vienos paskui antros tai tiek baimiu visokiu buvo..bet aciu Dievui viskas gerai. Bus ir jums viskas gerai...reikia tuo tiketi. O skausmas, kuris spaudzia tau sirdele po mazu apmazes, bet jis nepraeis patikek manim musus suneliui jau butu  buve 5,5 metu ir nera buve dienos kad apie ji nepagalvociau..........


Aciu tau Leira, tikrai noriu tiketi, kad ir as kadanors turesiu vaikeli, niekada negalejau net pagalvoti, kad tas vaikelio atejimas yra toks sudetingas ir gali buti tokiu dalyku... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Laura6 @ 2007 11 12, 12:39)
Aciu tau Leira, tikrai noriu tiketi, kad ir as kadanors turesiu vaikeli, niekada negalejau net pagalvoti, kad tas vaikelio atejimas yra toks sudetingas ir gali buti tokiu dalyku...  verysad.gif



O ar galima paklausti, ar issiaiskinote nesivystancio nestumo priezasti, nes mes tai neissiaiskinome, daremes visokius tyrimus, bet jie buvo visi geri, as isvis esu pasibaisejus Vilniaus ligoninemis, nes jos aiskina kad nesivystantis, tai naturali atranka iki 12 nestumo savaites, bet kiek zinau Klaipedoje tai iskart guldo ir aiskinasi priezastis. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura6 @ 2007 11 12, 12:44)
Aciu tau Leira, tikrai noriu tiketi, kad ir as kadanors turesiu vaikeli, niekada negalejau net pagalvoti, kad tas vaikelio atejimas yra toks sudetingas ir gali buti tokiu dalyku...  verysad.gif
Papildyta:
O ar galima paklausti, ar issiaiskinote nesivystancio nestumo priezasti, nes mes tai neissiaiskinome, daremes visokius tyrimus, bet jie buvo visi geri, as isvis esu pasibaisejus Vilniaus ligoninemis, nes jos aiskina kad nesivystantis, tai naturali atranka iki 12 nestumo savaites, bet kiek zinau Klaipedoje tai iskart guldo ir aiskinasi priezastis.  verysad.gif

priezasties nerado...... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura6 @ 2007 11 12, 12:44)
O ar galima paklausti, ar issiaiskinote nesivystancio nestumo priezasti, nes mes tai neissiaiskinome, daremes visokius tyrimus, bet jie buvo visi geri, as isvis esu pasibaisejus Vilniaus ligoninemis, nes jos aiskina kad nesivystantis, tai naturali atranka iki 12 nestumo savaites, bet kiek zinau Klaipedoje tai iskart guldo ir aiskinasi priezastis.  verysad.gif


zinai, man irgi buvo pirmas nesivystantis nestumas, aiskinausi vilniuje, zveryne, bet tiesa sakant jokio atsakymo negavau, nors dare daug visokiu tyrimu. o dabar va, 38 savaiciu nestumas ir tiesiog nutruko. atsakymas buvo, jog placentos mikroinfarktai, neuzteko deguonies ir maisto.
ziaurus gyvenimas. taip norisi turet vaikeli, bet koks ilgas tas kelias, nebuciau pagalvojus apie tai. taip skauda viduj, jog taip atsitiko.
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2007 11 12, 19:05)
zinai, man irgi buvo pirmas nesivystantis nestumas, aiskinausi vilniuje, zveryne, bet tiesa sakant jokio atsakymo negavau, nors dare daug visokiu tyrimu. o dabar va, 38 savaiciu nestumas ir tiesiog nutruko. atsakymas buvo, jog placentos mikroinfarktai, neuzteko deguonies  ir maisto.
ziaurus gyvenimas. taip norisi turet vaikeli, bet koks ilgas tas kelias, nebuciau pagalvojus apie tai. taip skauda viduj, jog taip atsitiko.

kuo didziausia uzuojauta verysad.gif supras tik kas, tai isgyveno.
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2007 11 12, 19:05)
zinai, man irgi buvo pirmas nesivystantis nestumas, aiskinausi vilniuje, zveryne, bet tiesa sakant jokio atsakymo negavau, nors dare daug visokiu tyrimu. o dabar va, 38 savaiciu nestumas ir tiesiog nutruko. atsakymas buvo, jog placentos mikroinfarktai, neuzteko deguonies  ir maisto.
ziaurus gyvenimas. taip norisi turet vaikeli, bet koks ilgas tas kelias, nebuciau pagalvojus apie tai. taip skauda viduj, jog taip atsitiko.



Labai labai uzjauciu tave ir suprantu tavo skausma. verysad.gif
Zinai mano atsakymo tyrimu dar nera, bet as irgi galvoju, kad galejo per placenta nepatekti deguonis, nes pas mane buvo placentine pirmeiga nestumo pradzioj ir placenta buvo isvesejusi, tai gal buvo blogai uzgijusi ar surambejusi, bet cia tik mano pamastymai schmoll.gif , dar ziuresiu, ka tyrimai parodys nors ju vis dar nera doh.gif
Atsakyti
Kazkaip netycia uzejau cia pas jus. Paskaiciau ir supratau, kokia as laiminga... Taip, yra nemigo naktys, mazyles ligos, zyzimas, bet.... As ja turiu, o jus bent viena is savo vaikuciu turite danguje. Uzjauciu... Sako, kad svetimo skausmo nebuna, tikriausiai tai tiesa, nes paskaiciau pora paskutiniu puslapiu ir apsiverkiau. Daugiau tikriausia cia nebeuzeisiu, neturiu tiek drasos ir kazkuria prasme jauciuosi kalta, kad likimas mums ne visoms buvo palankus. Labai noreciau, kad jums visoms pasisektu, kad turetumete ka priglausti, pamyluoti... Ir tikrai tikiu, kad taip bus. Stiprybes, tikejimo ir ramybes...
Atsakyti
Sita tema jau senokai vis aplenkiu, nes sitas skausmas yra skaudziausias kiekvienai mamai. Bet si karta nutariau uzeiti. Tad visoms linkiu stiprybes ir tikiu, kad laikas gydo zaisdas. Mano abu nestumai buvo sunkus ir rizikingi, todel kai suserga mano pupos as kraustausi is proto, ypac del mazosios. Kai buvo metukai mes jos vos nepraradom (del ausktos temperaturos prasidejo traukuliai ir atrode, kad ji jau nebekvepuoja). Tada buvo taip baisu, kol atvaziavo greitoji mes visi verkem. Tad suprantu visas mama kurios yra neteke savo mazyliu. Tad dar karta linkiu visoms stiprybes 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mux @ 2006 08 21, 18:33)
Sia savaite turejau iseiti i dekretines... Bet yra kaip yra. Susigarbanojau plaukus ir nusipirkau savaitgalio bilietus i Londona.
Gal jau pradedu gyventi? Zinau, kad dar reikia laiko, kad reikia palaukti, kad esu labai silpna psichologiskai, kad jau buvau MAMA ir niekas sito nebepakeis. Kad krupteliu kiekviena karta isgirdusi mazylio verksma, kad bijau ligoniniu - bijau zmoniu baltais chalatais, nes zinau, kokias baisias jie gali pasakyti zinias... nebepasitikiu taip savim, kaip anksciau... net pavyduliauti vyrui pradejau - ilgai sedejom ir beveik pykomes, kol supratau, kad as tiesiog nebesijauciu saugi, nebesijauciu moteriska... darbai atrodo neidomus ir beprasmiski...
Bet kartu zinau, kad as pati tai turiu isgyventi. Del saves. Del vyro. Del visu mazyliu, kuriuos mes pasigimdysim pilna troba ir graziai laimingai gyvensim... mirksiukas.gif

stiprybes, Jums, mielosios


Griztu i sia tema po daug daug laiko... Griztu, kad jums pasakyciau ir gal suteikciau vilties. Rasau, o po kambari nedideliais zingsneliais sliauzioja mano mazyte... Pati graziausia, geriausia ir mylimiausia... Vis dar verkiu, kai skaitau liudnus straipsnius zurnaluose, sunkiai sulaikau asaras ir skaitydama sia tema... todel taip ilgai cia negrizau ... nes skausmas nedingo, bet jis pasleptas giliai giliai, ji uzdenge meile mano mazytei.
Tikekit, mielosios, stiprybes Jums!...
Atsakyti