Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl?

QUOTE(lai @ 2006 09 14, 19:14)
Nėštumo eiga normali, jau 25 savaitėlės, skaičiuoju dienas iki dekretinių atostogų...  Sunerimau, kai keletą dienų nepajutau mažylės judesiukų. Bet prieš porą savaičių darė echoskopiją ir viskas buvo gerai, o ir judesių nejutau net tada, kai gydytoja juos matė monitoriuje.  Prabėgo dar keletas dienų ir jau negalėjau laukti ilgiau, nuvažiavau į ligoninę nes buvo sekmadienis. 
    Matau kaip gydytoja bando echoskopuodama surasti nors kokį dukrytės gyvybės požymį, matau kokia ji sutrikusi , o man jau pasipylė ašaros...  Ji tik ir teištarė : "Užjaučiu.."
    Dozė raminančių, siuntimas gimdyti į KMUK.  Žodis "gimdyti" man skambėjo labai žiauriai.  Niekaip negalėjau suprasti, kodėl nebūtų galima daryti cezario su pilna narkoze?
    Pagimdžiau. Buvo labai sunku neišgirsti vaikelio verksmo, nors KMUK personalas visuose skyriuose bandė morališkai palaikyti kaip tik galėdami. Žiauriausia buvo po visko gulėti palatoje, o už sienos girdėti kitų, ne mano, vaikučių verksmą.
    Liko smėlio kauburėlis, didelis skausmas mano ir vyro širdyse ir dar medikų neatsakytas klausimas - kodėl taip atsitiko? Geriausiu atveju atsakymas bus po mėnesio, o gali jo ir iš viso nebūti...

  Dar nesugalvojau kaip reikia pasakyti savo penkiametei dukrai, kad Kalėdų senis taip lauktos sesutės neatneš. 
  Puikiai suprantu, kad turiu būti stipri , bet net pati nepajaučiu kaip pradedu glostyti pilvą ir iš karto prisimenu, kad ten jau nieko nebėra.  O tada jau pasipila ašaros.  Bijau išeiti iš namų ir sutikti pažįstamų, kurie žinojo apie nėštumą, vėl pajudins tą kraujuojančią žaizdą...


Labai gaila... uzjauciu tave ir tavo seima. Laikykis!
I darba grizti sunku, sunku visiems pasakyti, norisi kad paliktu ramybej ir nieko neklausinetu. As is karto visiems tiek darbe, tiek draugams parasiau trumpa e-maila - ir pabaigoj paprasiau kad kol kas nieko daugiau neklausinetu. Artimiausiems - SMS. Bent jau galejau niekam nematant nuosirdziai pazliumbti, kol juos rasiau... Aisku vistiek karts no karto isgirsdavai "ta" klausima, bet po truputi laikui begant kazkiek lengviau i ji atsakyti.
Nepasiduok - zinau, kad niekas nepaguos pasakymais, kad turesi kita... nes mums reikia TO, o ne jokio kito... mano mazylis buvo tik pora savaiciu mazensis, kai jo netekau.
Stiprybes tau ir ramybes. Is visos sirdies. Mux.
Atsakyti
nebegaliu.. kazkaip taip sunku pasidare... perskaiciau tik keleta istoriju, o jas skaitydama verkiau.. nu kodel taip yra... visos mamytes, kurios turit angelelius, laikykites ir nepasiduokit, zinau, kad tai tik zodziai, bet pabandykit..
Atsakyti
Nepades jokie zodziai, bet.... Stiprybes Jums console.gif
Atsakyti
Mielos mamytes, dar pries du menesius kiekviena savaite idemiai perskaitydavau netumo kalendoriu kiekviena savaite. Be galo idomu buvo zinoti kaip auga manyje mano leliukas. Kokia laime buvo zinoti, kad ji nesioju, ji jausti, vis baksnodavo mano pilvuka... jauciausi be galo gerai....Gydytoja, pas kuria lankiausi kiekviena karta darydavo echoskopija ir sakydavo, kad viskas gerai.... bet as sugalvojau, kad man reikia nuvykti i genetikos centra ir isisprasiau siuntima. net minties nebuvo, kad gali buti kad negerai. as tiesiog norejau suzinoti vaikelio lyti!!!!! tik tiek... labai norejau zinoti kaip i ji kreiptis...

VaidaI, dabar perskaiciau tavo istorija ir matau save. Kaip tu jautiesi dabar, kai praejo tiek laiko? gal gali pasidalinti savo jausmais, jei dar cia sugrisi ir pamatysi mano zinute>? Man per siuos du menesius, kuriuos gyvenu be sunelio, kiekviena diena yra tik blogiau. As nezinau kaip susitaikyti su tuo, kad as jo nepamatysiu, kad negalesiu isbuciuoti jo pirstuku, kad jis niekada mans neapsikabins...

as ji turejau 23 savaites.... paskui kaip ir tau VaidaI buvo skatinamieji, saremiai, vandenu nubegimas, jautimas, kaip vaikutis jau eina ir tada narkoze.... prabudau ir nesupratau, kodel man nieko nebeskauda. palieciau pilva ir ... tustuma... nebera to, ko laukiau labiausiai siame gyvenime. Jau zinau, kas yra gimdymas, bet nezinau, ka reiskia ant ranku laikyti savo sunu....
Atsakyti
kažkas rašė, kad skausmas sumažės....................taip nebus, jau praėjo penki metai , kai tuėjau pagimdyti savo Aneliuką (negyvą).........prisimenu viską..........jausmus, skausmą, neviltį, siaubą.....skausmas nesumažėjo..........
Atsakyti
QUOTE(leira @ 2007 07 27, 23:35)
kažkas rašė, kad skausmas sumažės....................taip nebus, jau praėjo penki metai , kai tuėjau pagimdyti savo Aneliuką (negyvą).........prisimenu viską..........jausmus, skausmą, neviltį, siaubą.....skausmas nesumažėjo..........

Deja... Manau, skausmas nesumažėja, o tiesiog mes išmokstame jį paslėpti... iki tam tikrų aplinkybių, kurioms atsiradus, tas skausmas vėl išlenda, tarsi viskas būtų atsitikę vakar... Bet visgi ilgainiui skausmas jau nėra nuolatinė būsena, o tai jau ir yra gerai.
O šiaip... Mano draugės anyta neteko sūnelio prieš 28 metus. Kai pamato mane, nes žino apie mano netektį, tai jai irgi tarsi būtų viskas įvykę vakar... Mes pasikalbame, paverkiame, paskui abiems pasidaro lengviau. Juk mes suprantame viena kitą iš pusės žodžio: nepatyrusiems to skausmo viskas tiesiog atrodo kitaip...
Atsakyti
As taip pat manau, kad skausmas nemazeja nekiek, tik mes ji ismokstam slepti, laikyti asaras, neislieti sirdies, taciau taip, esant tam tikrom aplinkybem jis islenda...
Juk gyvename toliau ir svetimiems neidomu, o ir nereikia jiems zinoti, ka mes sirdi isjauciam, todel ir sypsomes - aceit niekur nieko, aceit viskas cia gerai ir vaizduojam optimistais wub.gif
Uoj mamytes laikykimes ir pirmyn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SiguteS @ 2007 07 28, 21:43)
As taip pat manau, kad skausmas nemazeja nekiek, tik mes ji ismokstam slepti, laikyti asaras, neislieti sirdies, taciau taip, esant tam tikrom aplinkybem jis islenda...
Juk gyvename toliau ir svetimiems neidomu, o ir nereikia jiems zinoti, ka mes sirdi isjauciam, todel ir sypsomes - aceit niekur nieko, aceit viskas cia gerai ir vaizduojam optimistais wub.gif
Uoj mamytes laikykimes ir pirmyn smile.gif

Manę irgi labiausiai skaudino artimų(kaikurių)žmonių vaidinimas optimistais.Nėra ko čia ašarų lieti.Jauni esat,pasidarysit kitą.Kai kūdikis gymsta 37sav.gyvas,tai šventė,smagu.Bet kai jis miršta pas mamą ir jį gimdai negyvą,tai kaip ir nevaikas pasidaro.Tai man teko išgirsti iš žmonių,užauginusu vaikus,laukiančiu anūkų.Tiesiog širdis plyšta iš skausmo tai prisiminus.
Atsakyti
Skaitau, verkiu... ir nežinau kaip jus paguosti. Man atrodo, kad tai neįmanoma. Tisiog linkiu daug stiprtbės.
Atsakyti
aš taip pat.... man vyras išvis neleisdavo nėščiai skaityti tokių dalykų.... ir tik dabar, kai jau viskas praeitį, galiu čia užeiti.... bet skaityt tai labai labai sunku.......
laikykitės.....
Atsakyti
QUOTE(immm @ 2007 10 11, 09:35)
aš taip pat.... man vyras išvis neleisdavo nėščiai skaityti tokių dalykų....  ir tik dabar, kai jau viskas praeitį, galiu čia užeiti.... bet skaityt tai labai labai sunku.......
laikykitės.....


Mes pries keturias savaites palaidojom savo angeliula, kurio taip ilgai laukem, 35 sav. nustojo plakusi jo sirdele ir teko gimdyti, nors zinojau, kad neturesiu. Todel suprantu jusu skausma ir labai jus visas uzjauciu.
Atsakyti
QUOTE(Laura6 @ 2007 11 10, 00:27)
Mes pries keturias savaites palaidojom savo angeliula, kurio taip ilgai laukem, 35 sav. nustojo plakusi jo sirdele ir teko gimdyti, nors zinojau, kad neturesiu. Todel suprantu jusu skausma ir labai jus visas uzjauciu.

Mes irgi tave suprantam...
Atsakyti