QUOTE(pipima @ 2007 04 17, 23:21)
vat ir pas mane toks pats variantas-orkaitė toli,kitoje eilėje nei šaldytuvas,bet įmontuojama kaitlentė(dujinė)per siaurą spintelę nuo neįmontuojamo šaldytyvo.Draugė dar šiandien vieną bajeriuką pasakė,kad jų šaldytuvas visą žiemą ištisai praburzgė(visiškai naujas)šaldydamas,nes stovi tiesiai ant šildomų grindų,tipo po apačia jo reiktų kažkokios plokštės,kuri tą sklindančią šilumą sulaikytų,kadangi šaldytuvui tai akivaizdžiai "nepatinka"
?
Man tai mistika, kur tie garai keliauja, kai orkaitė įmontuota, o dar nei pradarius garų nėra
mano orkaitė po kaitlente, o kaitlentės kamputyje anga, kuri oi kaip garus leidžia vykstant "procesui orkaitėje"
bet tam virš jų gartraukis kabo.
o kai orkaitė sau, kaitlentė su gartraukiu sau - kur tie garai dingsta
QUOTE(linnn @ 2007 04 18, 15:33)
Man per aukštai, gražiau žiūrėtųsi, jei kabotų lygiai su spintelėmis. Tarp elektrinės kaitlentės ir gartraukio turi būti 60 cm tarpas
Papildyta:
QUOTE(pipima @ 2007 04 17, 23:21)
kad jų šaldytuvas visą žiemą ištisai praburzgė(visiškai naujas)šaldydamas,nes stovi tiesiai ant šildomų grindų,tipo po apačia jo reiktų kažkokios plokštės,kuri tą sklindančią šilumą sulaikytų,kadangi šaldytuvui tai akivaizdžiai "nepatinka"
?
čia rimtai
apie kokią plokštę eina kalba